Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NTasovická vydra - Profil | Út 12.5.2020 23:30:54

kkkarlos >> Vidím tam AB.

    Nkkkarlos - Profil | Út 12.5.2020 23:13:47

    Hardyman >> já věřím že to dobře dopadne, dotyčný měl digitální posuvku a naměřil defakto co jsem očekával. Možná se tady pochválí, i když nevím jestli tady na retro chodí ...

      Nkkkarlos - Profil | Út 12.5.2020 23:09:45

      Neutron >> jestli to je K3 a ne A3 tak je to moje nové logo 😂😂😂

        NNeutron - Profil | Út 12.5.2020 18:35:42

        Ahojte dnes, prosím, nepotkal jste někdo někdy někde logo na snímku? Předem děkuji.

          Nsumec 1950 - Profil | Út 12.5.2020 18:03:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jenom taková retroklasika. Prut EKONOMY 90 1081-465 naviják GOLD 2701 DB Samozřejmě všechno plně funkční.

            NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 21:08:50

            kkkarlos >> Závitové měrky stojí cca 100.- tak to bych nevyráběl naslepo při představě, že to nebude sedět.

              Nkkkarlos - Profil | Po 11.5.2020 20:49:00

              Hardyman >> no doufám že to bude sedět, je to taková výroba na dálku. Kdy jsem dotyčného naváděl co má změřit. Největší obavu mám z té brzdové matice, protože neměl závitové měrky a měřil stoupání šuplerou. Ale snad to dopadne, zítra to hodím na poštu, leží mi tam totiž zase nějaký balík...

                NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 20:22:58

                kkkarlos >> Jo drobnosti to se řekne, ale vyrobit je. Další kompletní naviják bude někomu dělat radost.

                  Nkkkarlos - Profil | Po 11.5.2020 20:17:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hardyman >> přesně Honzo, tohle sem patří... já dnes dokončil pár drobností které jsem slíbil snad před rokem...

                    NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 20:10:56

                    Tasovická vydra >> Co raději obrátit list.

                      NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 20:06:12

                      Tasovická vydra >> Stando to není snad možné a přitom jsi tam se mnou nemohl být. Ještě, že jsi nepoznal revír.

                        NTasovická vydra - Profil | Po 11.5.2020 19:53:01

                        kkkarlos >> A určitě ho chytil na žížalu - to poznám podle toho jak má ten pstruh vyboulený oči.
                        A určitě na pstruhovce - to poznám hned. Podle těch stromů vzadu a podle toho jak se ten svah rychle svažuje, to musí být v horách a v horách jak známo nejsou nížinné řeky ale horské potoky.
                        A ještě se u toho tak přihlouple směje, takže to znamená, že jich chytil hodně ale někam si je radši schoval, aby to nebylo vidět, protože to rybářský řád nedovoluje. :-)))

                          NTasovická vydra - Profil | Po 11.5.2020 19:28:12

                          Takže je to on.

                            Nkkkarlos - Profil | Po 11.5.2020 19:06:42

                            Tasovická vydra >> Počkej to není Honza? Já myslím že jo ...

                              NTasovická vydra - Profil | Po 11.5.2020 18:50:22

                              Hardyman >> Tak jsem to nemyslel. 😀
                              Nejseš to Ty že ne? Nebo snad????!????

                                NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 18:21:57

                                Tasovická vydra >> Stando krásné časy, které se nikdy nevrátí.

                                  NHardyman - Profil | Po 11.5.2020 18:21:11

                                  Honza7 >> Vidím vše živě, ale těch let..

                                    Nkkkarlos - Profil | Po 11.5.2020 18:19:59

                                    Hardyman >> Honzo krásný !

                                      NTasovická vydra - Profil | Po 11.5.2020 18:18:27

                                      Hardyman >> Honzo, co to je????

                                        NHonza7 - Profil | Po 11.5.2020 18:08:23

                                        Hardyman >> Nádhera, opravdu parádní kousek.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly