Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Ntokoz11 - Profil | St 11.11.2015 22:04:22

Ziggy >> nechcu se nikoho dotknout ale tak celkově když něco chybí tak se to vyrobí když je něco omlácený tak se to natře ale to už není ono neříkám opraviti si naviják dát neorigo šroubky to chápu, (nemyslím navijáky na který sou díly nesehnatelný) ale je to věc každýho já bych třeba takovou věc ve sbírce vůbec nechtěl protože už je podle mě znehodnocená "patina" a ta věc mi nic neříká , druhá věc když už sou repliky tak dokonalý a není žádnej náznak že to není origo jak se v tom vyznají další generace ??? to nikoho nezajímá no jen aby měl každej top stav a tím to končí a víc nikoho nezajímá

    NZiggy - Profil | St 11.11.2015 21:55:01

    tokoz11 >> myslíš opravy Martine? nebo mi něco uniklo?

      Ntokoz11 - Profil | St 11.11.2015 21:40:19

      Už mi to kolikrát nepřipadá jako retro ale jako novovýroba .... :/

        Nsimi1977 - Profil | St 11.11.2015 20:39:53

        Třeboňská stará medaile..

          NMates PB - Profil | St 11.11.2015 19:30:16

          o Simi jede, já možná něco přidám v pátek....

            Nsintrix - Profil | St 11.11.2015 19:25:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dnes mi přišel Tokoz Stabil III - přechodový typ. Bohužel s vadami. Neměl by někdo prosím osičku kličky - 4. obrázek ? A případně i kličku. Předem děkuji.

              Nsintrix - Profil | St 11.11.2015 19:21:27

              simi1977 >> ty dvě větší jsou myslím do IV, nebo Roenu II . Na osu kličky. Nevím zda to nesouvisí se zarážkou zpětného chodu.

                NKubas - Profil | St 11.11.2015 18:43:33

                simi1977 >> parádní nadílka :) náhodou některý vypadaj dobře :)

                  Nsimi1977 - Profil | St 11.11.2015 18:08:10

                  Štika11:Ahoj,jsem rád za každý smekací naviják Český a každý najde u mě domov

                    Nstika11 - Profil | St 11.11.2015 17:44:46

                    simi1977 >> Ahoj, stejně na to množství rybařiny, co ty kupuješ je stejně hodně málo těch opravdu hezkých a pro nás vzácných věcí. Trochu se i divím, no už asi nejsou.

                      Nsimi1977 - Profil | St 11.11.2015 17:30:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ..tak už konečně PPL přijelo :-)

                        Nstika11 - Profil | St 11.11.2015 17:27:08

                        Hardyman >> Ahoj, vlastním ho, a nevím. Třeba bude někdo vědět. Ve starých knihách se objevuje na obrázkách. Uvidíme.

                          NHardyman - Profil | St 11.11.2015 16:40:02

                          stika11 >> Radku to by mne také zajímalo co je to za naviják. Také jsem ho vlastnil, ale nevěděl jsem co byl za výrobu tak šel do světa. Hlavně byl hodně těžký, zpracování nebylo moc dobré vzhledem Polské, Ruské...

                            Nsimi1977 - Profil | St 11.11.2015 16:26:41

                            Zná někdo tyto díly?Děkuji za odpovědi.

                              Nsimi1977 - Profil | St 11.11.2015 16:26:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní první nadílka....

                                Nstika11 - Profil | St 11.11.2015 16:06:39

                                Ahoj, neví někdo, co je to za muškařský automat na fotce Tajmena, druhý od spodu,ten hliníkový? Děkuji za případné info.

                                  NZiggy - Profil | Út 10.11.2015 20:54:16

                                  Mates PB >> těším se na fotky

                                    NMates PB - Profil | Út 10.11.2015 20:52:07

                                    Ziggy >> O víkendu budu pokračovat.

                                      NZiggy - Profil | Út 10.11.2015 20:50:47

                                      Mates PB >> ten laminát i zkoušky vypadají hodně dobře!

                                        NZiggy - Profil | Út 10.11.2015 20:40:06

                                        Mates PB >> Velká gratulace k dobře odvedené práci Martine! Za tu dobu jsi udělal velký skok, za mě dobrý, ahoj

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly