- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fotoaparát pro Barynku
Zdravím všechny,
Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.
Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.
Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.
http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/canon/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64435
http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is
Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.
Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.
Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.
Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.
Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.
Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.
Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.
http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/canon/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64435
http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is
Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.
Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.
Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.
Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.
Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NSteve006 - Profil | Po 18.1.2010 20:37:25
Sven >> HAHA.. ešte sa to dá tabletkami zachrániť, ale to už je iná liga :)
NSven - Profil | Po 18.1.2010 20:32:50
Leader CZ >> jo chlapče, na to máš příliš málo estrogenu. :-)))
NBarynka - Profil | Po 18.1.2010 20:19:52
kebator >> uvidíme co na ně chytím, určitě plno okounů..akorád si budu muset ještě počkat
Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:16:57
Barynka >> jj, pekne su, Husku Jerk 6 cm a CountDown 5 cm ... tie racky su super na ostrieze !
NKáceč - Profil | Po 18.1.2010 20:10:13
kebator >> I když kolega vydrák to myslel jistě jinak.Ale to musí objasnit sám.Do duše mu nevidím...
Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:06:06
Káceč >> no stale nerozumiem, co tym chcel basnik povedat :-))
Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:01:34
Barynka >> no tak to som rad, ze to konecne doslo :-))) vela ulovkov prajem !!!
NBarynka - Profil | Po 18.1.2010 19:54:51
Tak dnes mi přišly nástrahy od Kebatora + 300 kč od freakyho.
Nástrahy jsou moc krásný a hlavně ty wobblery Rapala! :)
Děkuju moc!
P.S. Zasílám fotky nástrah.
Nástrahy jsou moc krásný a hlavně ty wobblery Rapala! :)
Děkuju moc!
P.S. Zasílám fotky nástrah.
Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













