Fotoaparát pro Barynku

Zdravím všechny,

Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.

Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.

Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.

http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/ca​non/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-​4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6443​5

http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is


Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.

Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.

Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.

Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.

Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní

NSven - Profil | Po 18.1.2010 20:40:20

Leader CZ >> no prostě máš smůlu, že nejsi holka :-)))

    NSven - Profil | Po 18.1.2010 20:39:13

    Steve006 >> tak za to ty woblery nestojí :-)))

      NSteve006 - Profil | Po 18.1.2010 20:37:25

      Sven >> HAHA.. ešte sa to dá tabletkami zachrániť, ale to už je iná liga :)

        NLeader CZ - Profil | Po 18.1.2010 20:33:38

        Sven >> čehožeto ???:))

          NSven - Profil | Po 18.1.2010 20:32:50

          Leader CZ >> jo chlapče, na to máš příliš málo estrogenu. :-)))

            NZajda - Profil | Po 18.1.2010 20:26:42

            Káceč >> Není o co stát...Asi to zase bude o závisti..:-(

              NBarynka - Profil | Po 18.1.2010 20:19:52

              kebator >> uvidíme co na ně chytím, určitě plno okounů..akorád si budu muset ještě počkat

                Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:16:57

                Barynka >> jj, pekne su, Husku Jerk 6 cm a CountDown 5 cm ... tie racky su super na ostrieze !

                  NBarynka - Profil | Po 18.1.2010 20:15:04

                  tak už by to mělo být všechno :)
                  kebator >> já taky ne ;-)

                    NLeader CZ - Profil | Po 18.1.2010 20:12:22

                    kdo mi taky něco pošle ???? ;););)

                      Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:11:36

                      Káceč >> OK, diky :-)

                        NKáceč - Profil | Po 18.1.2010 20:10:13

                        kebator >> I když kolega vydrák to myslel jistě jinak.Ale to musí objasnit sám.Do duše mu nevidím...

                          Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:06:06

                          Káceč >> no stale nerozumiem, co tym chcel basnik povedat :-))

                            NKáceč - Profil | Po 18.1.2010 20:04:30

                            Barynka >> Paráda.Cloumá se mnou závist :-)))))

                              NKáceč - Profil | Po 18.1.2010 20:03:35

                              kebator >> Kořen čekanky.

                                Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:01:43

                                vydrák >> co to je cikorka ?

                                  Nkebator - Profil | Po 18.1.2010 20:01:34

                                  Barynka >> no tak to som rad, ze to konecne doslo :-))) vela ulovkov prajem !!!

                                    Nvydrák - Profil | Po 18.1.2010 19:57:52

                                    Ještě že na MRKu nejsou cikorky.

                                      NBarynka - Profil | Po 18.1.2010 19:54:51

                                      Tak dnes mi přišly nástrahy od Kebatora + 300 kč od freakyho.
                                      Nástrahy jsou moc krásný a hlavně ty wobblery Rapala! :)
                                      Děkuju moc!
                                      P.S. Zasílám fotky nástrah.

                                        Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76