Fotoaparát pro Barynku

Zdravím všechny,

Tak jsem po krátké pauze, která byla zapotřebí, založil novou diskuzi, ve které zveřejním příspěvky rybářů, kteří přispěli a poslali peníze na foťák pro Barynku. Tato diskuze bude ale hlavně od toho, aby se zde vybral foťák, který se nakonec Barynce zakoupí.

Předem upozorňuji, že příspěvky, které nebudou souviset s výběrem foťáku a které budou nějakým způsobem urážet nebo jakkoliv narušovat průběh diskuze, budou nekompromisně mazány a autor dostane kartu. Upozorňuji předem, aby poté nějaký inteligent nezakládal diskuzi o tom, jak dostal kartu a hrozně ho to pohoršilo.

Z vašich minulých tipů jsem vybral tyto 3 foťáky - favority, ze kterých v této diskuzi vybereme vítěze.

http://www.kasa.cz/digitalni-foto/koupit/906587/ca​non/canon-powershot-a1100-is-blue-modr-gp-power-bank-4-​4x2300mah-b0020-sandisk-4gb-sdhc-ultra-ii/

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6443​5

http://www.megapixel.cz/canon-powershot-sx120-is


Ten první foťák je kompletní set i s baterkami a kartou a Barynka by k tomu dostala ještě dáreček v podobě žehličky na vlasy..:-) Přikoupilo by se už jen pouzdro.

Druhý foťák je trochu dražší, ale myslím, že to nevadí, protože peněz se vybralo mnohem víc, než se předpokládalo. Tento fotoaparát je napájen z akumulátoru. Tzn. že by se dokoupil nejspíš ještě jeden akumulátor do zásoby a pouzdro s kartou.

Třetí fotoaparát se mně osobně líbí asi nejvíce, je sice trošku větší, ale myslím, že Barynce by to nevadilo. Je k němu i 4 GB karta a je napájen na baterie. Dokoupila by se nabíječka s bateriemi a pouzdro.

Když by se vybral fotoaparát napájený na tužkové baterie, potom bych zakoupil baterie zn. Sanyo Eneloop spolu s nabíječkou stejné značky. Dle vašich názorů jsou tyto baterie velmi dobré.

Tak, to je asi vše, tak můžeme vybírat...;-)
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 9.11.2009 všeobecné - ostatní

NBarynka - Profil | Út 29.12.2009 11:23:44

Vase zprava

    NBarynka - Profil | Út 29.12.2009 10:35:18

    Nejde mi teď vůbec odeslat foto, takže to zkusím odpoledne.

      NBarynka - Profil | Út 29.12.2009 10:32:34

      Vase zprava

        NBarynka - Profil | Út 29.12.2009 9:48:38

        Tak dneska mi došel feeder Colmic Progressive 3,6m Medium 30-80g. Původně stál 2200 Kč a ve slevě mě stál 999 Kč. Za zbylé peníze si koupím naviják. Koupím si ho až v létě, protože na feederu bude naviják od přívlačovýho prutu. Zasílám foto feederu. Ještě jsem k feederu dostala jednu náhradní špičku.

          NBarynka - Profil | Út 29.12.2009 9:46:07

          Tak dneska mi došel feeder Colmic Progressive 3,6m Medium 30-80g. Původně stál 2200 Kč a ve slevě mě stál 999 Kč. Za zbylé peníze si koupím naviják. Koupím si ho až v létě, protože na feederu bude naviják od přívlačovýho prutu. Zasílám foto feederu. Ještě jsem k feederu dostala jednu náhradní špičku.

            Nbaitruner2 - Profil | So 19.12.2009 12:35:42

            Barynka >> Jo na rece je To vzdy lepsi.Teda v mem pripade.Na stojaky moc nechodim jenom z jara,kdyz si chci zafeederovat a uspokojit po zime abstak.:-))
            Jinak kdyz se otepli tak hura na hausbot a na ryby.Teda kdyz bude pristi rok trosku vic casu nez letos:-(

              Nbaitruner2 - Profil | So 19.12.2009 12:33:35

              urby fishing >> Freaky Styley >> Jo tankodrom ten znam velice dobre.Jezdim po nem skoro kazdy den.:-)
              Tak a letos uz je po rybach,protoze To pocasi je na H...
              Tak jim dam az zase pristi sezonu.(mozna):-)

                NBarynka - Profil | So 19.12.2009 12:09:16

                baitruner2 >> jj minulej týden jsem chytla štiku 63 cm a vyfotila jsem ji novým foťákem, ale letos už štiku rozhodně nechytím, protože už je ten rybníček, kde chytám ty štiky zamrzlej ... :( Ale tak na té řece by se mohlo něco podařit, ale je tu hrozná zima, nevím jestli ryby budou brát...Každopádně se nejvíc těším na léto, kdy budu chodit po řece s přívlačovým prutem a budu různě vláčet, to bude teda paráda! :))

                  NFreaky Styley - Profil | So 19.12.2009 10:48:35

                  baitruner2 >> čus..:) včera nám to v Mostě taky ukazovalo -14st...:-l
                  jo, projetí po D1 alias tankodromu bylo fajn...;)

                    Nbaitruner2 - Profil | So 19.12.2009 10:03:46

                    urby fishing >> Freaky Styley >> Cus tak si To dotahl ke zdarnemu konci.A To je dobře!
                    Alespon jste se s tatou poradne projeli po nasi super dalnici D1:-)))))

                      Nbaitruner2 - Profil | So 19.12.2009 10:01:41

                      Barynka >> Ahoj tak uz mas fotak a dalsi veci k tomu tak preju at slouzi dobre a dlouho a nake fotky sem pak soupni.:-))
                      PS:Vcera jsem byl tam nekde u vas a fakt tam mate zimu jak v Rusku!Ukazovalo Mi To v aute -14st.:-)
                      Ve stredu tam bylo teplejc.:-))))

                        NBarynka - Profil | Pá 18.12.2009 21:50:12

                        SimonKratky >> Ok, napíšu ti ji do SZ ;))

                          NSimonKratky - Profil | Pá 18.12.2009 21:35:22

                          kebator >> ale až po svátkách ted mam všeho až po krk:-)))Akorát teda bych prosil nějakou adresu nebo nějaký kontakt:-))Určitě se tu po ježíškovi něco vyhrabe:-))

                            NFreaky Styley - Profil | Pá 18.12.2009 19:36:00

                            kebator >> supr, dík...;) až to přijde, tak dám vědět...;)

                              NBarynka - Profil | Pá 18.12.2009 19:22:17

                              DejF >> jj není zač :))

                                NDejF - Profil | Pá 18.12.2009 19:20:16

                                Barynka >> ok, díky :-)

                                  NBarynka - Profil | Pá 18.12.2009 19:18:57

                                  DejF >> no jako myslela jsem to tak, že nabíječka funguje dobře :)) a dala jsem tam slovo všechno :)))

                                    NDejF - Profil | Pá 18.12.2009 19:06:48

                                    Barynka >> co to znamená: "že všechno funguje jak má? ...

                                      NBarynka - Profil | Pá 18.12.2009 19:01:01

                                      Ahojte všichni,
                                      už mi došla nabíječka i se čtyřmi baterkami, pouzdrem a penězmi. :)) Jo a ještě plno nástrah od Peťovýho táty. Tímto děkuju moooc Peťovi a jsem ráda, že všechno funguje jak má ;) baterky, nabíječka všechno je OK.:)

                                        Nkebator - Profil | Pá 18.12.2009 18:39:14

                                        SimonKratky >> mozes poslat nejake nastrahy a "kravinky" na privlac. tak isto, ako ja a ostatni ...

                                          Červené karty: Martimo, kam!kaze, Vapi, Bomber76