- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lodě - Loďky - Lodičky
Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...
Autor diskuse: poool-PavelSečka - Profil , 8.11.2009 všeobecné - techniky lovu
Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)
A) položená - ryby kaprovité18%
B) položená - dravci5%
C) vábnička - sumci12%
D) přívlač44%
E) zavážení při lovu ze břehu22%
Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
398x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
N1568 - Profil | Čt 4.1.2024 14:57:09
LosPafkos >> Nejdřív tam musíš mít aspoň 12V!:-))I když samospád z kubíkový nádrže by mohl mít dostatečnej tlak, a mohlo by to fungovat
NLosPafkos - Profil | Čt 4.1.2024 14:53:42
1568 >> sereš mne,asi to budu muset objednat😅 i když u nás je sprchování rituál,ohřev vody,vzájemné polévání🤣
N1568 - Profil | Čt 4.1.2024 14:50:53
baitruner2 >> https://www.amazon.com/Eccotemp-L5-Portable-Tankless-Heater/dp/B01MXDZCKM#
Mám tohle. Jednoduchý, účelný...
Spokojenost
Mám tohle. Jednoduchý, účelný...
Spokojenost
Nbaitruner2 - Profil | Čt 4.1.2024 13:39:25
1568 >> Aha no tak to musím ještě koupit to čerpadlo mám obyčejné jen za 750Kč na dešťovou vodu z lodě.
Tak to je paráda že to máš a jaký typ jestli můžeš poslat odkaz máš a jak jsi s tím teda spokojený dík.
V sezóně to nepotřebuju ale od října už do vody prostě nevlezu 🤣 a už mě nebaví ohřívat vodu v kastrolu a mýt se na zadní palubě....(tam bych tu sprchu přístavil).
Tak to je paráda že to máš a jaký typ jestli můžeš poslat odkaz máš a jak jsi s tím teda spokojený dík.
V sezóně to nepotřebuju ale od října už do vody prostě nevlezu 🤣 a už mě nebaví ohřívat vodu v kastrolu a mýt se na zadní palubě....(tam bych tu sprchu přístavil).
N1568 - Profil | Čt 4.1.2024 11:16:27
baitruner2 >> Mám to taky na lodi. Čerpadlo musí bejt tlakový. Něco jako tohle https://cerpadla.heureka.cz/fiamma-300-120-aqua-8-12v-10/
N1568 - Profil | Čt 4.1.2024 10:54:40
baitruner2 >> Ano. Jakmile pustíš sprchu, téměř okamžitě jde horká voda. Je to obyčejnej průtokáč jen na plyn
Nbaitruner2 - Profil | Čt 4.1.2024 10:33:47
1568 >> Rozumím teda tomu že když budu.mít čerpadlo na 12v ve vodě buď v řece,nebo v kýblu na palubě tak se to celé zapne při spuštění?A ohřeje to tu vodu na sprchování hned a za nějakou dobu se můžu teda sprchovat?
N1568 - Profil | Čt 4.1.2024 9:48:33
baitruner2 >> Potřebuje to jen tlak vody(čerpadlo)Puštěním sprchy aktivuješ zapálení plynu a ohřívání vody
Nbaitruner2 - Profil | Čt 4.1.2024 9:46:15
Zdar borci nemáte s tímhle nebo s něčím podobným zkušenost jak to vůbec funguje?Jestli to musí být připojeno pod tlakem vody nebo stačí nádoba a samospádem?
Potřebuji do hausbotu udělat sprchu a furt nevím co koupit dík...
Potřebuji do hausbotu udělat sprchu a furt nevím co koupit dík...
Ntonouš - Profil | St 3.1.2024 18:34:19
Kdyby se někomu hodil.. něco pamatuje,ale naježděno toho moc nemá. Pravidelný servis. Naprosto spolehlivý motor.
NChiquita - Profil | St 3.1.2024 4:40:25
Shaker >> A je to J16 nebo DLX16? Hodně záleží na co jí chceš používat. Já měl pár let J16 a je to určitě dobrá loď velmi kvalitní a poctivě udělaná, ale na velké vodě jsem se na ní necítil bezpečně.
NShaker - Profil | Út 2.1.2024 19:30:25
Zdravím místní borce.
Již dlouho uvažuji o koupi jiné lodě a naskytla se mi možnost koupit starší Carolina skiff 16.
Chtěl bych se místních kapitánů zeptat jestli s touto lodi nemáte zkušenosti?
Předem moc děkuji
Již dlouho uvažuji o koupi jiné lodě a naskytla se mi možnost koupit starší Carolina skiff 16.
Chtěl bych se místních kapitánů zeptat jestli s touto lodi nemáte zkušenosti?
Předem moc děkuji
NPEPO. - Profil | Út 2.1.2024 8:15:14
TOMÜ >> Výborne-velká vdaka.
Aspon nejaký posun....
Ja som už na Silvestra odstavil a ked sa oteplí- tak mám v pláne niečo podniknúť.....
Aspon nejaký posun....
Ja som už na Silvestra odstavil a ked sa oteplí- tak mám v pláne niečo podniknúť.....
NTOMÜ - Profil | Po 1.1.2024 11:08:12
PEPO. >> Ahoj zaleži jaký ročník motoru máš. Jinak nálepky v Hondě u nás BG technik. Na Slovensku myslím že Merkur stroje Honda. Ale počítej tak 2000 jen za origo nálepky na celý kryt. Zasílám tabulku barev. První odstín je do 2012 a druhý odstín novejší motory od 2013.
NTarn - Profil | Čt 30.11.2023 11:37:47
zdravím. Potřebuju někde sehnat inspekční vodotěsná, pochozí dvířka o rozměru 350 x 790(800) mm viz informativní obrázek. Nevíte někdo kde ? Všude mají rozměr jen do 350 x 600. Je to vnější rozměr.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NHi-Tech sonary forum4371
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NSranda bez nadsázky 🤘10853
NMapy v echolotu418
NRybářský retro bazar.16778
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic



















