Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NPEPO. - Profil | St 9.8.2023 8:51:25

Píňas >> No ved presne na to som narážal..Lebo mi bolo jasné že vrchom to nepôjde..A ked píšeš že spodok je zalisovaný a nie ako som ja tajne dúfal- tak to je konečná...Ale ešte pred tým ako by som kupoval nový..Tak ja by som to riskol ten piest pod okom rozpíliť a vyskúšal vybrať gufero - teda aspon si myslím že vrchom by to ísť mohlo...Len teraz nie som si istý či tá vrchná gumička nie je len prachovka a gufero je až pod tým...to by už potom bolo úplne v pase.Ale nevypadá to tak....No a potom nájsť niekoho kto by ten piest zvaril.Tomu vrchu kde by to bolo zvarené-čo sa nezasúva do valca by to nemuselo vadiť..

    NPíňas - Profil | St 9.8.2023 7:47:42

    čolkař,zloch >> Alešku jede to krásně ale trim je nefunkční ale s tím jsem to kupoval

      Nčolkař,zloch - Profil | Út 8.8.2023 23:26:32

      Píňas >> a jdou i nastartovat? 😀

        NJettys - Profil | Út 8.8.2023 19:27:54

        Píňas >> Lukáš

          NPíňas - Profil | Út 8.8.2023 19:22:14

          Jettys >> kdo to prásknul?

            NJettys - Profil | Út 8.8.2023 17:44:20

            Píňas >> prej máš nový necky?

              NPíňas - Profil | Út 8.8.2023 15:30:39

              PEPO. >> prý to z výroby nejspíše zalisovali za tepla celý píst do toho spodku což je asi nějaká slitina hliníku

                NPEPO. - Profil | Út 8.8.2023 15:19:36

                Shaker >> To je pravda...Len si myslím že nie všetko sa dá aj doma následne dať dohromady....

                  NShaker - Profil | Út 8.8.2023 15:06:07

                  PEPO. >> všechno se dá rozebrat, vždyť nějak to dohromady dat musely.😉

                    NPEPO. - Profil | Út 8.8.2023 14:58:39

                    Píňas >> Mám obavy že ten kto ti to povedal- tak má asi aj pravdu.
                    Len tak zbežne som pozrel ako to vypadá na malom motory-a podla všetkého ten piest sa rozobrať asi fakt nedá...A ani som nevidel nejaké náhradné diely ako gumičky a guferá...Predpokladám že ten piest nemá na vrchu maticu s dierami aby sa dala povoliť- však??

                      NPíňas - Profil | Út 8.8.2023 13:17:04

                      PEPO. >> Suzuki df30hp

                        NPEPO. - Profil | Út 8.8.2023 11:50:42

                        Píňas >> Samozrejme že aj to som menil...Vymienal som všetky gumičky a aj guferá........Ty máš aký motor??

                          NPíňas - Profil | Út 8.8.2023 10:57:45

                          PEPO. >> zdar Pepo. Prosím tě nedělal ty jsi někdy náhodou repas trimu? Teče mi gufero a prý nejde vyměnit.

                            Nsiluri - Profil | Út 8.8.2023 7:59:37

                            Kristi >> hod potom nejake foto pre inspiraciu ostatnym keby sa to osvedcilo
                            Edit : ja bych na to drevo este asi nalepil nejaku 10mm gumu (ale ja som extremista:)

                              NKristi - Profil | Út 8.8.2023 6:38:55

                              siluri >> skúsim to s tým drevom.

                                NKristi - Profil | Út 8.8.2023 6:37:16

                                PEPO. >> Ja som ti to už videl v staršich prispevkoch.

                                  NPEPO. - Profil | Po 7.8.2023 13:51:34

                                  Kristi >> Keby si nechodil taký namyslený a zastavil by si sa aspon na kus reči- tak by si videl čo som na to vymyslel ja..Spokojnosť maximálna-vyrobené za chvílu...

                                    Nsiluri - Profil | Ne 6.8.2023 12:41:26

                                    Kristi >> lacnejsie je prave to drevo + gumicuk o vozik - v principe je to to iste :)

                                      NKristi - Profil | Ne 6.8.2023 12:37:33

                                      siluri >> To tvoje riešenie poznam. Už som ho tu videl. Je na to original pidpera len váham či dať zato 50 eur. Lacnejšie som nenačiel.

                                        Nsiluri - Profil | Ne 6.8.2023 12:13:05

                                        Kristi >> zdar, ja to vozim takto uz roky (viacero motorov). Otazka je, ci by rovnaku sluzbu nespravila drevena dosticka vlozena medzi upevnovaciu zakladnu motora a pridvihnutu nohu + nejaky ten gumicuk :)