- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lodě - Loďky - Lodičky
Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...
Autor diskuse: poool-PavelSečka - Profil , 8.11.2009 všeobecné - techniky lovu
Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)
A) položená - ryby kaprovité18%
B) položená - dravci5%
C) vábnička - sumci12%
D) přívlač44%
E) zavážení při lovu ze břehu22%
Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
398x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Npreparátor - Profil | Ne 9.9.2012 15:03:51
BuBu99 >> Ty krááávo, no to je bomba, dobře jsi si s tím vyhrál, klobrc dolů. Moc pěkné!!!!!!!
Nsiri - Profil | Pá 7.9.2012 21:48:13
Hmm, vylozene rybarske asi nejspis na rybarskych forech, ale tady by se i ten skuner :) nasel:
http://www.schiffssuche.de/index.html
Jinak fura jetych lodi za rozumny peniz se myslim da sehnat i v Polsku...
http://www.schiffssuche.de/index.html
Jinak fura jetych lodi za rozumny peniz se myslim da sehnat i v Polsku...
Nsiri - Profil | Pá 7.9.2012 21:46:47
Edit: sakra previt, skripty debilni... A to jsem kvuli MRKu updatoval prohlizec - a stale kvoka, zato ted mam komplikovanejsi pristup k hledani a Historii, nez se doklikam, misto abych k tomu mohl primo. Hurainovatori prasivi...
Ngadasnik - Profil | Pá 7.9.2012 20:08:16
deni 79 >>myslel jsem to ironicky,mělo to bejt v uvozovkách,mám na mysli slušnější rybářské lodičky,nejlépe komplet,......-:)
Ngadasnik - Profil | Pá 7.9.2012 19:18:34
Zdarecpalec,máte pls nějaké odkazy na bazary nebo net stránky apod,kde by se daly pořídit rybářské škunery,popř i na dojčlandy??Ď
Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 17:59:18
Čodiš >> a ked si sa zaujimal o tie lode nic sirsie podobneho rozmeru si nenasiel myslim tym nieco ako 5 x 2 m.....
Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 17:58:36
BuBu99 >> ja na to vobec nemam ani nic vobec nemam predstavu co na to vsetko treba ani zvaracku nemam...
NBuBu99 - Profil | Pá 7.9.2012 9:43:39
krajec >> plná tyč se nedává je to zbytečně drahé a těžké,já mám pruměr 25 jinak stači asi 22..........proč bys neměl na stavbu lodě ,já to taky dělal prvně a docela se podařilo
Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 9:26:56
Čodiš >> diki moc ja nemam na stavbu lode a musim nieco kupit co uz je vymyslene len mozno by mi stryc urobil zabradlie z nerezu lebo sa mi od vyrobcu zda dost drahe.. ty si daval aky priemer nerezu na zabradlie? daval si plnu tyc alebo trubku?
NČodiš - Profil | Čt 6.9.2012 23:25:17
krajec >> Vnitřní rozměr té lodě je 152cm a to ještě k tomu v nejširším místě 2 lehátka tam sice dáš ale nebude tam žádná mezera na lehátka bych se vykašlal zbytečně zabíraj místo ,já jsem nad tím taky laboroval tu lod jsem si i přímo přeměřoval když jsem stavěl přívěs původně jsem chtěl právě tu 5,45 kupovat ale štvala mě ta šířka 170 aspon 2m by to chtělo ,ale lod je to dobrá s velice slušnými jízdními vlastnostmi a tu pěnu bych si tam nechal dat být tebou tohle je kvalitní kus laminátu to pokud nenavalíš někde o nějakej potopenej roxor tak nasáknutí nehrozí a výrobce by měl používat nenasákavou pěnu ikdyž žádná 100% nenasákavá asi neexistuje já jsem do lodě dal polystyren ten co se dává na soklovou část u domu měl by být odolný vodě tak snad to bude OK.
Nkrajec - Profil | Čt 6.9.2012 15:07:17
Čodiš >> dakujem za ten link neako som to prehliadol... a myslis ze na tu lod ma sirku 170 cm to bude asi vrchna sirka nie dna ze? Myslim tym to ze ci by tam sli dve lehatka vedla seba?
Ndeni 79 - Profil | Čt 6.9.2012 15:00:38
krajec >> reknu ti to takto
mel jsem lod Candat (250x120cm) . Stary byl cca 3 roky. Letos na jare se posadil na vodu a vse bylo v poradku,jen do te doby,nez jsme ho chtely vyndat na breh. Ta vaha byla silena... Ve trech lidech jsme byly radi ze se nam ho povedlo nalozit na vozik. Kdyz to zkratim- po demontazi lode a jejiho uplneho rozebrani mi na zahrade lezelo 83 kilo nacucane montazni peny ktera ani neplavala... Jeji jizni vlastnosti a nosnost se zlepsily.Nemluve o zlepseni manevrovatelnosti. Aspon muj dojem
mel jsem lod Candat (250x120cm) . Stary byl cca 3 roky. Letos na jare se posadil na vodu a vse bylo v poradku,jen do te doby,nez jsme ho chtely vyndat na breh. Ta vaha byla silena... Ve trech lidech jsme byly radi ze se nam ho povedlo nalozit na vozik. Kdyz to zkratim- po demontazi lode a jejiho uplneho rozebrani mi na zahrade lezelo 83 kilo nacucane montazni peny ktera ani neplavala... Jeji jizni vlastnosti a nosnost se zlepsily.Nemluve o zlepseni manevrovatelnosti. Aspon muj dojem
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51136
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NHi-Tech sonary forum4371
NČína - objednali ste uz nieco?15710
NORLÍK - volná diskuse240486
NRybářsko-houbařské jádro .-)44999
NSranda bez nadsázky 🤘10836
NMapy v echolotu418
NRybářský retro bazar.16777
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 28
8:40NRybáři vs ochránci přirody 40
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












