Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npreparátor - Profil | Ne 9.9.2012 15:03:51

BuBu99 >> Ty krááávo, no to je bomba, dobře jsi si s tím vyhrál, klobrc dolů. Moc pěkné!!!!!!!

    NBuBu99 - Profil | Ne 9.9.2012 8:44:14

    Dalas - Bandou.9.9.2012 7:18:22 >> děkuji panové:-D

      NBandog - Profil | Ne 9.9.2012 7:49:54

      BuBu99 >> jak piše Dalibor pěkna práce chlape.

        NDalas - Profil | Ne 9.9.2012 7:18:22

        BuBu99 >> krásná lodička, šikula..

          NKolis - Profil | Pá 7.9.2012 21:50:48

          BuBu99 >> Co to máš za hnusáka ? o)

            Nsiri - Profil | Pá 7.9.2012 21:48:13

            Hmm, vylozene rybarske asi nejspis na rybarskych forech, ale tady by se i ten skuner :) nasel:
            http://www.schiffssuche.de/index.html
            Jinak fura jetych lodi za rozumny peniz se myslim da sehnat i v Polsku...

              Nsiri - Profil | Pá 7.9.2012 21:46:47

              Edit: sakra previt, skripty debilni... A to jsem kvuli MRKu updatoval prohlizec - a stale kvoka, zato ted mam komplikovanejsi pristup k hledani a Historii, nez se doklikam, misto abych k tomu mohl primo. Hurainovatori prasivi...

                Ngadasnik - Profil | Pá 7.9.2012 20:08:16

                deni 79 >>myslel jsem to ironicky,mělo to bejt v uvozovkách,mám na mysli slušnější rybářské lodičky,nejlépe komplet,......-:)

                  Ndeni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 19:46:14

                  gadasnik >> jak vypada skuner?

                    Ngadasnik - Profil | Pá 7.9.2012 19:18:34

                    Zdarecpalec,máte pls nějaké odkazy na bazary nebo net stránky apod,kde by se daly pořídit rybářské škunery,popř i na dojčlandy??Ď

                      Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 17:59:18

                      Čodiš >> a ked si sa zaujimal o tie lode nic sirsie podobneho rozmeru si nenasiel myslim tym nieco ako 5 x 2 m.....

                        Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 17:58:36

                        BuBu99 >> ja na to vobec nemam ani nic vobec nemam predstavu co na to vsetko treba ani zvaracku nemam...

                          NBuBu99 - Profil | Pá 7.9.2012 9:43:39

                          krajec >> plná tyč se nedává je to zbytečně drahé a těžké,já mám pruměr 25 jinak stači asi 22..........proč bys neměl na stavbu lodě ,já to taky dělal prvně a docela se podařilo

                            Nkrajec - Profil | Pá 7.9.2012 9:26:56

                            Čodiš >> diki moc ja nemam na stavbu lode a musim nieco kupit co uz je vymyslene len mozno by mi stryc urobil zabradlie z nerezu lebo sa mi od vyrobcu zda dost drahe.. ty si daval aky priemer nerezu na zabradlie? daval si plnu tyc alebo trubku?

                              NČodiš - Profil | Čt 6.9.2012 23:25:17

                              krajec >> Vnitřní rozměr té lodě je 152cm a to ještě k tomu v nejširším místě 2 lehátka tam sice dáš ale nebude tam žádná mezera na lehátka bych se vykašlal zbytečně zabíraj místo ,já jsem nad tím taky laboroval tu lod jsem si i přímo přeměřoval když jsem stavěl přívěs původně jsem chtěl právě tu 5,45 kupovat ale štvala mě ta šířka 170 aspon 2m by to chtělo ,ale lod je to dobrá s velice slušnými jízdními vlastnostmi a tu pěnu bych si tam nechal dat být tebou tohle je kvalitní kus laminátu to pokud nenavalíš někde o nějakej potopenej roxor tak nasáknutí nehrozí a výrobce by měl používat nenasákavou pěnu ikdyž žádná 100% nenasákavá asi neexistuje já jsem do lodě dal polystyren ten co se dává na soklovou část u domu měl by být odolný vodě tak snad to bude OK.

                                NBuBu99 - Profil | Čt 6.9.2012 18:54:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                další blbosti dodělané ,už jen elektriku příští týden a jedu to přihlásit..........:-)

                                  Nkrajec - Profil | Čt 6.9.2012 15:07:17

                                  Čodiš >> dakujem za ten link neako som to prehliadol... a myslis ze na tu lod ma sirku 170 cm to bude asi vrchna sirka nie dna ze? Myslim tym to ze ci by tam sli dve lehatka vedla seba?

                                    Nkrajec - Profil | Čt 6.9.2012 15:06:21

                                    deni 79 >> dakujem za info

                                      Ndeni 79 - Profil | Čt 6.9.2012 15:00:38

                                      krajec >> reknu ti to takto
                                      mel jsem lod Candat (250x120cm) . Stary byl cca 3 roky. Letos na jare se posadil na vodu a vse bylo v poradku,jen do te doby,nez jsme ho chtely vyndat na breh. Ta vaha byla silena... Ve trech lidech jsme byly radi ze se nam ho povedlo nalozit na vozik. Kdyz to zkratim- po demontazi lode a jejiho uplneho rozebrani mi na zahrade lezelo 83 kilo nacucane montazni peny ktera ani neplavala... Jeji jizni vlastnosti a nosnost se zlepsily.Nemluve o zlepseni manevrovatelnosti. Aspon muj dojem

                                        Nkrajec - Profil | Čt 6.9.2012 14:47:56

                                        deni 79 >> dakujem cize ked planujem ze tam budeme vacsinou 2 tak sa to neoplati?! a na stabilitu to nema neaky vplyv...?