Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Út 17.11.2009 15:39:45

Pawell >> myslel jsem že ty plováky jsou řešené tak aby to nešlo zatopit. ..myslím to tak že při napouštění by se to samo dladinou dorovnalo?

    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 17.11.2009 15:17:58

    kiwi >> .....dobrou chuť. :)))

      NPawell - Profil | Út 17.11.2009 12:57:47

      baitruner2 >> Nevydržela jedna zadní podpěra, hausbot se naklonil a po napuštění přehrady do lodě nateklo a potopilo ji to.

        Nkiwi - Profil | Út 17.11.2009 12:05:53

        Jak se daří, bárkaři?

          Nbaitruner2 - Profil | Út 17.11.2009 10:03:21

          scorpi >> Pekna lodka i prace.Chci si taky na pristi sezonu nakou podobnou udelat,ale vubec netusim jak?
          Treba ta podlaha je udelana na pero a drazku?A ty boky taky?Dik za radu.Jak mam jeste pochopit To vytluceni konopnym lanem?:-)

            Nbaitruner2 - Profil | Út 17.11.2009 10:00:35

            Pawell >> Hmm tak To uz je past! Asi moc napustili?Nebo derava vana?Jinak znam tohle od souseda taky.Kdyz To napustili az do lesa tak To vypadalo uplne stejne jako na te Tve fotce:-(Mam je v mobilu,ale neumim To pretahnout do PC.

              Npoool-PavelSečka - Profil | Po 16.11.2009 23:12:02

              scorpi >> kluci šikovní. ..a vlastní výroba asi víc potěší co?

                Nscorpi - Profil | Po 16.11.2009 21:22:50

                TaH >> TH >> )))Vše vytlučeno konopným lanem. Skorpi

                  NTH - Profil | Po 16.11.2009 21:14:53

                  scorpi >> jen se chci zeptat,jak jsou utěsněny spoje,aby do ní neteklo.Dík
                  Jinak vypadá velmi slušně.

                    Nscorpi - Profil | Po 16.11.2009 20:55:24

                    kiwi >> ))) Díkes máme z ní moc velkou radost. Scorpi

                      Nkiwi - Profil | Po 16.11.2009 20:23:29

                      scorpi >> Pěkná prácička!

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 15.11.2009 23:32:14

                        hmm, tak to je průser:(

                          NPawell - Profil | Ne 15.11.2009 23:22:31

                          baitruner2 >> To je ještě dobrý. Také to může dopadnout takto.

                            Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 23:00:54

                            poool-PavelSečka >> Sedí jak prdelka na hrnci,naprostá spokojenost!!!! Scorpi

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Ne 15.11.2009 22:57:35

                              scorpi >> pěkný seriálek:) už byla na vodě?

                                Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 22:53:23

                                Hotovo,5.20m prostě nádhera za 3 dny ve třech.

                                  Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 22:51:24

                                  Už se natírá!

                                    Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 22:50:02

                                    Pokračování!

                                      Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 22:48:05

                                      Takhle to pokračovalo!

                                        Nscorpi - Profil | Ne 15.11.2009 22:46:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Takhle to začalo!