Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 19:26:44

kiwi >> co to je, zas nějakou babu jsi sem dával? ..martin ti jde po krku:)
taky mi tam pořád naskakují nějaké koko..ny když čiště náhodou napíšu sprosté slovo. ..a to já ani neumím.

    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 19:23:13

    KRAKONOŠ1 >> jj. dík.
    ty držáky sis taky dělal, nebo origo.

      NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 18:12:11

      poool-PavelSečka >>

        NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 18:08:10

        poool-PavelSečka >> tady jsou ty vrátky:))

          Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 13:38:12

          edit

            NFery - Profil | Čt 11.2.2010 13:26:37

            poool-PavelSečka >> nezvednu..jen píchnu tyče kousek do bahna a na přídí mě ještě pro jistotu drží těžká kotva

              Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 13:24:39

              Fery >> zvedneš to uplně nad hladinu nebo jen odlehčíš?

                NFery - Profil | Čt 11.2.2010 13:22:08

                Čodiš >> loni jsem tam byl cca 5 tejdnů..kotvíme na tyče..je to dělaný právě do vln..zatím vše přečkala..

                  NČodiš - Profil | Čt 11.2.2010 13:13:14

                  Fery >> Jsem si myslel že to video je od někud z čech jsem to viděl už nějakej pátek zpátky tak proto jsem se ptal rozhodně do vln na D5 je to naprosto OK ne ?Jak se ukotvujete na tyče asi jo ne když kapraříte třeba se tam někdy potkáme jezdím tam dost často z lodě chytat

                    Nkiwi - Profil | Čt 11.2.2010 13:02:32

                    KRAKONOŠ1 >> Nemáš po ruce Galvanovnu? tam ti to za cigára dají do zinku, to ti vydrží a další co budeš vyrábět udělej z nerezi a je to

                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 11.2.2010 12:52:50

                      kiwi >> zdarec co místo komaxitu metalizace?

                        NKose - Profil | Čt 11.2.2010 11:34:16

                        Smutek >> archimedův zákon.... :)

                          NSmutek - Profil | Čt 11.2.2010 11:27:16

                          Fery >> překvapilo mě že vypadá na pohled těžká a přitom měla minimální ponor,pěkná.

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 10:34:30

                            Fery >> aha. jsem myslel že to bude takový obojživelník:))

                              NFery - Profil | Čt 11.2.2010 10:33:25

                              Čodiš >> zkoušíme to

                                NČodiš - Profil | Čt 11.2.2010 10:30:46

                                Fery >> A to z té lodě chytáte na na D5 pod pálavou?

                                  NFery - Profil | Čt 11.2.2010 10:19:21

                                  poool-PavelSečka >> kolečka jsme tam měli jen na vyzkoušení,jestli do ni neteče..jinak se pak odřezali a na vodu se vezla autem s rukou..

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 10:17:51

                                    poool-PavelSečka >> ..krásný výsledek.

                                      NSimík1987 - Profil | Čt 11.2.2010 10:17:41

                                      Fery >> To je alespoň úlovek :o))

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 11.2.2010 10:15:48

                                        Fery >>jj. tak už je to vidět. na té první fotce to vypadalo děsně vysoké.
                                        kolečka ještě drží? :))