Časopis Rybářství do našich schránek

V současné době přistává snad každému z nás do schránek časopis Rybářství. Docela by mne zajímalo:

1. Kolik to stálo?
2. Z jakých zdrojů se to platilo?
3. Kolik a zda se platilo i za zasílané časopisy nebo jen za poštovné?
4. Pokud i za časopisy, komu se za ně platilo?
5. Kdo o tom rozhodl?

Máte nějaké tipy?
Autor diskuse: strejka - Profil , 6.11.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Náklady na akci

A) platil všechny Svaz18%

B) platilo všechny Rybářství65%

C) poštovné atd. platil Svaz, časopisy dodalo zdarma Rybářství18%

Od 6.11.2009 hlasovalo 17 čtenářů.

Npepa-č - Profil | Pá 6.11.2009 11:15:27

Milos_Dia >> Ubytovací služby???

    NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 11:14:44

    Jarda Š. >> Nehledě na to, že je nutné hospodaření obou subjektů od sebe oddělovat. Není přece možné, aby dejme tomu společnost A používala ke své propagaci majetek či prostředky společnosti B a to bezplatně.

    Ale třeba se pletu, třeba si Rada u Rybářství ty obálky vyfakturovala a nebo nově vyfakturuje.....

      NTurňa - Profil | Pá 6.11.2009 11:14:00

      Milos_Dia >> Hlasovat, hlasovat, hlasovat a vylít a vylít a vylít, z ČRS či MRS. Vždyť to je jen o tom, kdo má víc hlasů ne? Jak to udělali s Jednotou, taky je přehlasovali a bylo.

        Npepa-č - Profil | Pá 6.11.2009 11:13:21

        Jarda Š. >> a co se vše podle tebe vejde a schová do "věci kolem" ? Je to někde určeno? Nebo by to mohla být i ta slévárna?

          NJarda Š. - Profil | Pá 6.11.2009 11:10:27

          pepa-č >> Na ryby a péči o revíry jsou určené peníze z povolenek, peníze z členských známek, které se dělí mezi MO, ÚS a Radu, jsou určené na věci kolem.

            NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 11:09:27

            strejka >> Dobrý je tady
            http://www.rzp.cz/

            zadat jako vyhledávací string tohle

            ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ

            A pak je nanejvýše dobré prostudovat si výpisy u jednotlivých živnosťáků....hlavně jména

              Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 11:08:11

              Jarda Š. >> to nemyslíš vážně? porovnej si ty procenta, kdyby byl 100% vlastníkem Rybář s.r.o. ČRS, není nic k řešení. Tím, že je spolumajitel Rybář s.r.o. činovník ČRS a ČRS podporuje byznys Rybáře s.r.o., podporuje tím i byznys onoho činovníka. No a kdo o tom, zda bude ČRS Rybáře s.r.o. podporovat, (spolu)rozhoduje? Kurňa, ty v tom vážně ten střet zájmů nevidíš?
              Když budu jednatelem taxislužby a spolumajitelem autosalónu, taky by nebylo úplně košer, kdybych se podílel na rozhodnutích o tom, od koho a za kolik se budou kupovat auta, nebo třeba jen, zda, na jaký autosalon a za kolik budou ty auta na karoserii vozit reklamu. Kapišto?
              Samozřejmě je zde varianta, že onen činovník čestně deklaroval střet zájmů a distancoval se stejně jako ostatní veškerých aktivit mezi ČRS a Rybář s.r.o.. I tak by ale byla podpora mj. soukromého byznysu z prostředků (ne nutně finančních) ČRS bez náležité reciprocity velmi podivná.

                NTurňa - Profil | Pá 6.11.2009 11:06:02

                Milos_Dia >> Kompatibilní???

                  NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 11:00:30

                  Jarda Š. >> Ve vší úctě a bez urážky - právníci a účetnictví, a o daních ani nemluvě, nejsou kompatibilní.

                    Npepa-č - Profil | Pá 6.11.2009 11:00:12

                    Jarda Š. >> takže, když cáluješ v lednu, abys mohl chytat, tak vlastně neplatíš na ryby a péči o revíry, ale na časopis? A co když si ČRS založí autodopravu, nebo kavárnu, nebo slévárnu?

                      NJarda Š. - Profil | Pá 6.11.2009 10:57:54

                      Co tady řešíte?
                      Z vlastnické struktury vyplývá, že když časopis bude tvořit zisk, tak většina připadne ČRS, když bude ve ztrátě, tak ČRS bude muset ztrátu hradit nebo ho nechat zbankrotovat. I kdyby se tedy ČRS na propagaci podílel svými financemi, těžko lze proti tomu v principu něco namítat.

                        NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 10:42:09

                        Milos_Dia >> Budu velmi skromný a nenáročný, ale do úplného začátku, jako taková první vlaštovka by mi bohatě stačilo, kdyby se jednotlivé US osamostatnily, zanikla Rada a byly tu jen a pouze US. do začátku opravdu první vlaštovka a pak by to mohlo pokračovat dál a dál....

                          NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 10:33:59

                          strejka >> Jsem docela rád, že už se na tom svinstvu finančně nepodílím.
                          Nechuť přemýšlet je atribut každého standardního českého sportovního rybáře.

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 10:23:17

                            strejka >> Asi jde s nejvetsi pravdepodobnosti o omyl z me strany. To moje jsou opravdu noviny na novinovem papiru.

                              Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 10:20:18

                              Milos_Dia >> zlobils, tak dostaneš kulový, navíc jsi odrodilec už i papírově...

                              btw. podle zájmu o tuto akci a nechuť přemýšlet soudím, že ČRS s.r.o. s obdobným majetkovým složením by byl zasloužený výsledek.

                              "Rybáři sobě, rybáři nám. Třikrát hurá!!!"

                                NLudaT - Profil | Pá 6.11.2009 10:19:16

                                Milos_Dia >> Ty už seš nejspíš na blacklistu. Nedošla ti ani nevystřelená patrona?

                                  NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 10:17:28

                                  strejka >> Zajímavé na tom je, že já nic ve schránce nenašel :-))))

                                    N2Livecrew - Profil | Pá 6.11.2009 9:18:49

                                    MatesPB >> Hlavně, že se necítíš trapně....

                                      NMatesPB - Profil | Pá 6.11.2009 9:14:57

                                      Tímto žádám redakci časopisu Rybářství, aby mi okamžitě poslala zdarma taky výtisk, bo se cítím méněcený.

                                        Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 9:12:40

                                        Anýzový dědek >> nemám to tady, ale prostě časopis (ne noviny) Rybářství, x desítek stran na lesklé křídě, víc ti k tomu říci neumím...