Vedete si nějaké statistiky ryb?

Dotaz
Děláte si nějaké záznamy kolik,jaké jak těžké,a kolik cm měly Vaše ryby ulovené třeba v minulím roce?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 21.8.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Vytváříte si statistiky?

A) Ano33%

B) Ne67%

Od 23.8.2009 hlasovalo 91 čtenářů.

Nfoxxx - Profil | Ne 23.8.2009 18:40:22

jarda 2004 >> Ahoj,vyzkoušej ho,já měl jen tu 50ti denní demo verzi,která je na těch stránkách volně ke stažení a vypadá to dobře,můžeš si tam poznamenat fakt všechno možné...:-)

    Ntucnak11 - Profil | Ne 23.8.2009 18:32:52

    To ne bo většinou pouštim na 98 procent a jisem zdehly.

      Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:29:07

      foxxx >> Tak jsem si po netu objednal ten prográmek co jsi sem dal a testnu to.

        Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 18:24:00

        Kublaj >> nebuď hubatej nebo tě příště nenechám dojít si pro termosku :-)

          NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 17:45:54

          snoopy >> huš dědku ;o))

            NAngle face CZ - Profil | Ne 23.8.2009 17:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Od roku 2005 si píšu deníky kdy je uvedena delka ryby datum nástraha a vodní tok jestli řeka či stoják dělám to vše ručně :)) a na konec roku si v Excelu udělám seznam od nej ryby po nejmenší a vím kolik jak velkých a naco mi to bralo Lovu zdar,

              NFrake - Profil | Ne 23.8.2009 16:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Statistiky je výborná věc. Vedu je také a výborně vyhodnotím kde co chytám a přesně i naco chytám.
              Většinou napíšu revír - např. Roketnice 1 - 22karasu - mastnák + kukurice, 5 karasu - červ, 1 kapr - foukaná. Pokud si chci zabojovat s kaprama zajdu si na revír, který má nejlepší vyhodnocení v ulovcích kapru. Doporučuji vést každému, není duležité to mít precizní jen vědět kolik jste toho chytli a naco jste to chytli.

                Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 15:37:08

                Kublaj >> děláš, jak kdybys jich nachytal za vycházku tolik, že si to nemůžeš zapamatovat :-)

                  NMachino - Profil | Ne 23.8.2009 15:29:38

                  já si vedu zapisy o druhu ulovenych ryb,o teplotě vody,o počtu ryb,o místě kde jsem chytal,o povětrnostních podmínkach,a o teplotě vzduchu a vyplácí se mi to hlavně při lovu úhořů sem značně pokročil.

                    NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 12:06:52

                    na vedení statistik jsem moc línej a když sem na rybách tak nějaký počítání ryb, natož měření každý čudly, teploty vody, vzduchu a bůh ví čeho ještě ještě mi přijde docela jako vopruz, když si jdu na ryby odpočinout :o)

                      NStanley 87 - Profil | Ne 23.8.2009 12:02:42

                      Vydra revírní >> Pán je, byl a vždycky bude labužník:-) Prostě si vedu staistiky jednotlivých roků na jednotlivých revírech,...

                        NSanti - Profil | So 22.8.2009 22:07:26

                        Dělám si záznamy ke každé docházce - počet ryb, velikost (+/-) a druh. "větší", "zajímavější" si fotím..

                          Npepa-č - Profil | So 22.8.2009 18:35:41

                          ne

                            NMatos - Profil | So 22.8.2009 18:35:02

                            zaznamenávám si do počítače jen větší ryby,nebo ryby nějak zajímavé a to fotku,délku a revír kde byla chycena

                              Nboyscout - Profil | So 22.8.2009 13:16:17

                              mishak >> jsem rád že se ti moje fotka candáta líbila :-)

                                Nsven - Profil | So 22.8.2009 12:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vedl jsem si záznamy přesně deset let a psát jsem přestal před pěti lety. Zaznamenával jsem docházky, revíry, čas lovu, počasí, teplotu vody, montáže, návnady, nástrahy, množství a velikosti ryb. Ke konci roku jsem zápisy sečetl a statisticky vyhodnotil. Vím tedy kolikrát, kde a na jak dlouho jsem navštívil konkrétní revír, kolik docházek jsem průměrně absolvoval, kolik ryb určitého druhu a kde jsem ulovil, průměrné množství úlovku na vycházku atd., atd. Vzhledem k tomu, že se rok od roku počasí liší, mění se složení rybí osádky, rybář se vyvíjí, mění používané montáže, nástrahy i návnady, nemají záznamy pro pozdější, praktické použití téměř žádnou vypovídající hodnotu. Alespoň já mám takovou zkušenost.
                                Určitě ale poslouží jako zajímavé čtení za dlouhých zimních večerů a připomenou příjemné chvilky a konkrétní zážitky, které by jinak zapadly do zapomnění.

                                  NRadim11 - Profil | So 22.8.2009 10:09:42

                                  já si zapisuji všechny ryby co jsem ulovil od doby co jsem začal s rybařením. tedy od roku 2002

                                    NSmetana - Profil | So 22.8.2009 10:08:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Malda512 >> Ano já si vedu statistiku od roku 2007 :-) Je to dobrá věc,mozek si nezapamatuje všechno,tak je dobré si to napsat.Píšu např. 73cm 8,5kg lys. red.salmon v 03:20 dne 22.8.09

                                      Nfoxxx - Profil | So 22.8.2009 9:22:58

                                      Pro ty rybáře,kteří by si chtěli vést kompletní záznamy o svých úlovcích,rybářských výpravách,své výbavě,ukládat fotografie s popisem atd.je vhodný speciální rybářský program s jednoduchým ovládáním"RYBÁŘ" ...ke stažení zde: http://fitlinie.cz/rybar/

                                        Nmishak - Profil | So 22.8.2009 9:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kdysi dávno si praděda psal deník o Vranovských lovech.Děda si dělal statistiku ,kdy ,kde a kolik.A já u PC vytvořil tabulku kam si zaznamenávám jak docházku tak jednotlivé úlovky z mého pohledu zajímavé do jakýchsi karet,kde mám o rybě vše od počasí přes čas,nástrahu,době vnadění.Toto poctivě vedu už několik let a vcelku to pomáhá určit kdy jaký druh je aktivní v úseku co chytám.Takže si myslím super věc

                                          Červené karty: Eda003