NMalda512 - Profil | Po 31.8.2009 15:59:57
Děkuji všem za jejích příspěvky.
NUD163 - Profil | Ne 30.8.2009 22:29:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Používám program "Rybář" třetí rok, ani všechny funkce nevyužiju. Cena je velmi rozumná a jsem s ním velice spokojen.
Nc@m@ro - Profil | Ne 30.8.2009 20:47:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ano vedusi statistyku..(:
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 23:23:15
foxxx >> Zatím nevím jsou tam jednotlivé úlovky které se dají třídit v sumáři ale dál zatím nevím ale v sobotu už budu chytřejší tak dám info.
Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 23:18:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jarda 2004 >> Já mít tu trpělivost,tak bych taky vyplňoval...možná taky začnu:-)Je fajn,že pak máš veškeré údaje na jednom místě a ještě pěkně seřazené:-)Zvládá ten program třeba i statisticky vyhodnotit (nej.nástraha,čas úlovků atd.) na konci roku veškeré údaje?
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 23:10:28
foxxx >> Od zítřka to budu vyplňovat tak se těším.
NSwingrUl - Profil | Čt 27.8.2009 22:56:22
Letos mám v hlavě statistiku záběrů od sumce. Nejvíc berou na jiný druh ryby než v roce 98.
Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 22:46:26
jarda 2004 >> Teď už jen mít tu trpělivost z vyplňováním:-)Je to vidět už podle té demoverze,že ten,kdo to vymyslel si s tim opravdu do detailu vyhrál!
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:41:30
foxxx >> Opravdu mazec a je to i seřazeno opravdu to nedělal žádnej jelimánek co nemá o rybách ani páru.
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:36:22
Soupis revírů [fotky smazany na zadost autora]
Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 22:35:35
jarda 2004 >> Tak to jsem rád,že jsi spokojený...je tam toho koukám fakt hodně!?
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:34:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Atlas ryb [fotky smazany na zadost autora]
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:32:00
Kalendář [fotky smazany na zadost autora]
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:23:08
foxxx >> Zdravím tě a ten program mě velmi příjemně překvapil ještě ho neovládám na 100% ale je to opravdu šikovná hračka a každý tam něco najde. Jednoduché ovládání vše v češtině možnost ukládat fotky a hlavně veškerá data od vody a to opravdu snad všechny. Kalendář jako doplněk taky moc fajn atlas ryb ujde a soupis revírů z možností rozšiřování o další je taky dobrá věc. Hezká věc je ukládání údajů o kamarádech s kontakty a jejich úspěchy od vody. Jak jsem již napsal fajn hračka.
Nvan houten - Profil | Čt 27.8.2009 15:22:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Malda512 >> Čau, já si psal statistiky jeden rok, co jsem rybařinu hodně žral, teď sem toho nechal, a lovím spíš odpočinkově. Ale není pravdou, že by se z toho nedala vysledovat žádná souvislost. Hodně lovím na našem domácím revíru, a po roce psaní sem si udělal slušný obrázek o pohybu kaprů v kterou roční dobu. Jinak jsem zaznamenával teda úlovky, místa, montáže, počasí, nástrahy, ale hlavně pokaždé si napsal, co bych měl zlepšit, nebo co se mi povedlo, a málokdy jsem udělal stejnou chybu dvakrát. Jinak na tento nápad mě přivedl pan Ouředníček, známý to lovec na feeder, svým článkem v Rybářství. Když už nic, tak po čase je to pěkný počteníčko, někdy se i sám sobě zasměješ. Jo a kolega, co pracuje v Anglii a chodí tam na ryby, tak miříkal, že tam sledoval maníka, co chytal plotičky jednu za druhou, a po každým úlovku si zaznamenal čas nástrahu a bla bla, to už je celkem extrém :-)))
NMistr Twister - Profil | Čt 27.8.2009 15:03:03
My ze spolužákem jsme si to udělali je to sranda ze tačátku ale teď si píšu každou 2. rybu.Když ve dvou tak se musí chodit spolu , stejnek sám nechodím ale on jezdí k dědovi a nemáme nad sebou kontrolu takže on má asi 98 kaprů a já slabejch 50 no ale s tim se nedá nic dělat.Pro všechny :nedělejte si deník je to votrava.Já feederařím takže se mi nestalo že bych odešel bez ryby takže asi proto.Vedl sem si akvarijní deníček ale ten dopadl podobně.
NKec2 - Profil | Čt 27.8.2009 14:27:24
Ahoj.Statisticky jsem dvě ze tří výprav kyselej..... :-)))
Nkrky - Profil | Čt 27.8.2009 11:44:01
Dřív jsem si dělal statistiku ulovených ryb,kdy braly,na co,za jakého počasí,v jakou dobu či hodinu,ale taky jsem v tom nenašel nějakou souvislost jak tady psal kolega,u vody je pěkně i když neberou,miluju relax u vody a ulovky mi srdce nezlomí když nic nechytnu.
NKubánec - Profil | Čt 27.8.2009 11:20:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já si v práci udělal ze zbytků takovej "můj deníček". Píšu si tam takový obecný kraviny jako počasí, hloubku a místo kde čapu. A pak všechny úlovky. Ani nevim porádně proč, ale už jsem si na to zvyknul a nijak mě to neotravuje. Občas se do něj mrknu jak bylo dřív krásně, a že to stojí čim dál víc za prdlajs...
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:38:55
Knapík >> No to jsem měl dřív stejný názor.
NKnapík - Profil | Čt 27.8.2009 10:37:01
jarda 2004 >> zážitky se nezapomínají :))
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:28:04
pepa-č >> Tak to jó to chápu. Akorát se doma potkávám z tím němcem co mi schovává věci tak celkem obdivuji ostatníco maj super pamatováka.
Npepa-č - Profil | Čt 27.8.2009 10:25:16
jarda 2004 >> 6 ryb za 15let za zapamatovat dá :-))
Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:24:34
Knapík >> Chlape ty máš ale pamatováka.
NKnapík - Profil | Čt 27.8.2009 10:09:46
Statistiky si nevedu, všechno si pamatuju ..., naštěstí .....
NCarlos - Profil | Čt 27.8.2009 10:05:26
Lauri >> jem na tom úplně stejně - dříve jsem si psal kdy, kde, na co, míru, váho, za jakého počasí atd. Asi po dvou letech jsem přišel na to, že je to naprostá pitomost - nedala se vysledovat žádná souvislost mezi počtem a váhou úlovků a ostatními podmínkami. Jediné, co jsem vyzkoušel jsou typy boilie, na které chytat, jestli chci udělat hodně záběrů od menších nebo mít záběr jeden od trofejáka. A většinou to fuhguje.
K vodě jezdím za odreagováním a odpočinkem a jestli něco chytím, tak to je až skoro na posledním místě.
Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 7:05:16
jarda 2004 >> Tak se pak ozvi,podle demo verze to vypadá dobře...
Njarda 2004 - Profil | St 26.8.2009 23:55:52
foxxx >> Tak dnes dorazil prográmek a zítra proběhne instalace a pak recenze.
NLauri - Profil | St 26.8.2009 12:31:22
Psal jsem si počty úlovků za daný rok, dělal jsem to asi deset let. Teď už to nepíšu, nemám na to čas a veškeré ryby pouštím. Nepamatuju si jestli jsem chytl za nějakou výpravu patnáct nebo dvacet kaprů. Není to důležité. Teď chodím k vodě pro relax a odpočinek a ne pro úlovek.
N2Livecrew - Profil | St 26.8.2009 12:16:55
Psal jsem si je dost poctivě dva roky, ale jsou založené a musím se přiznat, že jsem je nikdy nevytáhl. Tak třeba někdy.....
Njarda 2004 - Profil | St 26.8.2009 11:10:40
sabbath >> Dej jim pořádně na prdel.
Notik1 - Profil | St 26.8.2009 7:53:45
Malda512 >> nebudem pisat co ostatni dost by sa to podobalo,,,ale kedysi som si este pisal vseliake zaujimavosti od vody co sa udiali ,,kolko krat som bol pri vode s udice,alebo bez nej,,dokonca aj kolko krat som jedol rybu a aku,ci chytenu,kupenu,v konzerve, a take vselika hluposti,,,
Nsabbath - Profil | St 26.8.2009 1:11:02
jarda 2004 >> Za prve se budu těšit a za druhé, pokud ano je jasné že dám vědět… &-))) Čao
//Chyť vyfoť a pusť//
NRadža - Profil | Út 25.8.2009 22:53:42
Já si statistiky radši nevedu, abych nevěděl kolik toho nechytnu
Njarda 2004 - Profil | Út 25.8.2009 22:16:19
sabbath >> Nazdar nazdar jak prográmek dotrazí hned hodím recenzi a pokud se dostaneš na pupíky dej vědět jak jsi dopadl. Hodně štěstí kolego.
Nsabbath - Profil | Út 25.8.2009 21:20:46
jarda 2004 >> Tak tě zdravím, jsem zvědavý zdali ti už přišel ten program a jaký vlastně je. Nechce se mi stahovat to demo &-))), čekám na tvé natčení…. Jinak se konečně snad dostanu příští týden na ty ryby tak se těším „Labe“ A co ty? //Chyť vyfoť a pusť//
Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 21:01:49
Malda512 >> Neboj nezapoměl jsem to si nenechám ujít.
Nberlinan - Profil | Ne 23.8.2009 21:00:44
Pri mnozstvi ryb mnou chycenych nema statistika zadnou cenu. Pokousim se chytit pouze vetsi rybu uz delsi dobu a jen nahodne sem tam vytahnu nejakou plotku nebo cejna. Mam z nich samozrejme radost, ale cil je neco jineho :-)
NMalda512 - Profil | Ne 23.8.2009 20:34:34
jarda 2004 >> Jasně nápodobně. Luhačovice se už blíží !
Nfoxxx - Profil | Ne 23.8.2009 18:50:42
jarda 2004 >> Jasný,dej vědět,jak se Ti ten program líbí...já myslím,že budeš spokojený,ten program je přeci jen na tyhle věci určený...
Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:42:19
Malda512 >> Tak hodně úspěchů ať máš ty políčka hodně plné.
Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:41:31
foxxx >> Supr testnu to a pak dám všdšt jak to šlape.
NMalda512 - Profil | Ne 23.8.2009 18:40:45
jarda 2004 >> Taky mám udělaný program. Manželka dělá s operačnímy programy tak jsem ji dal ukol . Mám tam i jedno okénko kde si píši kolik větších ryb jsem vyhákl a proč. Letos je v tým okénku docela plno. Podle statistiky se jedná hlavně o sumce.
Nfoxxx - Profil | Ne 23.8.2009 18:40:22
jarda 2004 >> Ahoj,vyzkoušej ho,já měl jen tu 50ti denní demo verzi,která je na těch stránkách volně ke stažení a vypadá to dobře,můžeš si tam poznamenat fakt všechno možné...:-)
Ntucnak11 - Profil | Ne 23.8.2009 18:32:52
To ne bo většinou pouštim na 98 procent a jisem zdehly.
Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:29:07
foxxx >> Tak jsem si po netu objednal ten prográmek co jsi sem dal a testnu to.
Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 18:24:00
Kublaj >> nebuď hubatej nebo tě příště nenechám dojít si pro termosku :-)
NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 17:45:54
snoopy >> huš dědku ;o))
NAngle face CZ - Profil | Ne 23.8.2009 17:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Od roku 2005 si píšu deníky kdy je uvedena delka ryby datum nástraha a vodní tok jestli řeka či stoják dělám to vše ručně :)) a na konec roku si v Excelu udělám seznam od nej ryby po nejmenší a vím kolik jak velkých a naco mi to bralo Lovu zdar,
NFrake - Profil | Ne 23.8.2009 16:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Statistiky je výborná věc. Vedu je také a výborně vyhodnotím kde co chytám a přesně i naco chytám.
Většinou napíšu revír - např. Roketnice 1 - 22karasu - mastnák + kukurice, 5 karasu - červ, 1 kapr - foukaná. Pokud si chci zabojovat s kaprama zajdu si na revír, který má nejlepší vyhodnocení v ulovcích kapru. Doporučuji vést každému, není duležité to mít precizní jen vědět kolik jste toho chytli a naco jste to chytli.
Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 15:37:08
Kublaj >> děláš, jak kdybys jich nachytal za vycházku tolik, že si to nemůžeš zapamatovat :-)
NMachino - Profil | Ne 23.8.2009 15:29:38
já si vedu zapisy o druhu ulovenych ryb,o teplotě vody,o počtu ryb,o místě kde jsem chytal,o povětrnostních podmínkach,a o teplotě vzduchu a vyplácí se mi to hlavně při lovu úhořů sem značně pokročil.
NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 12:06:52
na vedení statistik jsem moc línej a když sem na rybách tak nějaký počítání ryb, natož měření každý čudly, teploty vody, vzduchu a bůh ví čeho ještě ještě mi přijde docela jako vopruz, když si jdu na ryby odpočinout :o)
NStanley 87 - Profil | Ne 23.8.2009 12:02:42
Vydra revírní >> Pán je, byl a vždycky bude labužník:-) Prostě si vedu staistiky jednotlivých roků na jednotlivých revírech,...
NSanti - Profil | So 22.8.2009 22:07:26
Dělám si záznamy ke každé docházce - počet ryb, velikost (+/-) a druh. "větší", "zajímavější" si fotím..
NMatos - Profil | So 22.8.2009 18:35:02
zaznamenávám si do počítače jen větší ryby,nebo ryby nějak zajímavé a to fotku,délku a revír kde byla chycena
Nboyscout - Profil | So 22.8.2009 13:16:17
mishak >> jsem rád že se ti moje fotka candáta líbila :-)
Nsven - Profil | So 22.8.2009 12:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vedl jsem si záznamy přesně deset let a psát jsem přestal před pěti lety. Zaznamenával jsem docházky, revíry, čas lovu, počasí, teplotu vody, montáže, návnady, nástrahy, množství a velikosti ryb. Ke konci roku jsem zápisy sečetl a statisticky vyhodnotil. Vím tedy kolikrát, kde a na jak dlouho jsem navštívil konkrétní revír, kolik docházek jsem průměrně absolvoval, kolik ryb určitého druhu a kde jsem ulovil, průměrné množství úlovku na vycházku atd., atd. Vzhledem k tomu, že se rok od roku počasí liší, mění se složení rybí osádky, rybář se vyvíjí, mění používané montáže, nástrahy i návnady, nemají záznamy pro pozdější, praktické použití téměř žádnou vypovídající hodnotu. Alespoň já mám takovou zkušenost.
Určitě ale poslouží jako zajímavé čtení za dlouhých zimních večerů a připomenou příjemné chvilky a konkrétní zážitky, které by jinak zapadly do zapomnění.
NRadim11 - Profil | So 22.8.2009 10:09:42
já si zapisuji všechny ryby co jsem ulovil od doby co jsem začal s rybařením. tedy od roku 2002
NSmetana - Profil | So 22.8.2009 10:08:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Malda512 >> Ano já si vedu statistiku od roku 2007 :-) Je to dobrá věc,mozek si nezapamatuje všechno,tak je dobré si to napsat.Píšu např. 73cm 8,5kg lys. red.salmon v 03:20 dne 22.8.09
Nfoxxx - Profil | So 22.8.2009 9:22:58
Pro ty rybáře,kteří by si chtěli vést kompletní záznamy o svých úlovcích,rybářských výpravách,své výbavě,ukládat fotografie s popisem atd.je vhodný speciální rybářský program s jednoduchým ovládáním"RYBÁŘ" ...ke stažení zde:
http://fitlinie.cz/rybar/Nmishak - Profil | So 22.8.2009 9:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kdysi dávno si praděda psal deník o Vranovských lovech.Děda si dělal statistiku ,kdy ,kde a kolik.A já u PC vytvořil tabulku kam si zaznamenávám jak docházku tak jednotlivé úlovky z mého pohledu zajímavé do jakýchsi karet,kde mám o rybě vše od počasí přes čas,nástrahu,době vnadění.Toto poctivě vedu už několik let a vcelku to pomáhá určit kdy jaký druh je aktivní v úseku co chytám.Takže si myslím super věc
Červené karty: Eda003