Vedete si nějaké statistiky ryb?

Dotaz
Děláte si nějaké záznamy kolik,jaké jak těžké,a kolik cm měly Vaše ryby ulovené třeba v minulím roce?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 21.8.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Vytváříte si statistiky?

A) Ano33%

B) Ne67%

Od 23.8.2009 hlasovalo 91 čtenářů.

89 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMalda512 - Profil | Po 31.8.2009 15:59:57

Děkuji všem za jejích příspěvky.

    NUD163 - Profil | Ne 30.8.2009 22:29:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Používám program "Rybář" třetí rok, ani všechny funkce nevyužiju. Cena je velmi rozumná a jsem s ním velice spokojen.

      Nc@m@ro - Profil | Ne 30.8.2009 20:47:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ano vedusi statistyku..(:

        Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 23:23:15

        foxxx >> Zatím nevím jsou tam jednotlivé úlovky které se dají třídit v sumáři ale dál zatím nevím ale v sobotu už budu chytřejší tak dám info.

          Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 23:18:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jarda 2004 >> Já mít tu trpělivost,tak bych taky vyplňoval...možná taky začnu:-)Je fajn,že pak máš veškeré údaje na jednom místě a ještě pěkně seřazené:-)Zvládá ten program třeba i statisticky vyhodnotit (nej.nástraha,čas úlovků atd.) na konci roku veškeré údaje?

            Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 23:10:28

            foxxx >> Od zítřka to budu vyplňovat tak se těším.

              NSwingrUl - Profil | Čt 27.8.2009 22:56:22

              Letos mám v hlavě statistiku záběrů od sumce. Nejvíc berou na jiný druh ryby než v roce 98.

                Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 22:46:26

                jarda 2004 >> Teď už jen mít tu trpělivost z vyplňováním:-)Je to vidět už podle té demoverze,že ten,kdo to vymyslel si s tim opravdu do detailu vyhrál!

                  Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:41:30

                  foxxx >> Opravdu mazec a je to i seřazeno opravdu to nedělal žádnej jelimánek co nemá o rybách ani páru.

                    Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:36:22

                    Soupis revírů [fotky smazany na zadost autora]

                      Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 22:35:35

                      jarda 2004 >> Tak to jsem rád,že jsi spokojený...je tam toho koukám fakt hodně!?

                        Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:34:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Atlas ryb [fotky smazany na zadost autora]

                          Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:32:00

                          Kalendář [fotky smazany na zadost autora]

                            Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:29:48

                            . [fotky smazany na zadost autora]

                              Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:26:47

                              . [fotky smazany na zadost autora]

                                Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 22:23:08

                                foxxx >> Zdravím tě a ten program mě velmi příjemně překvapil ještě ho neovládám na 100% ale je to opravdu šikovná hračka a každý tam něco najde. Jednoduché ovládání vše v češtině možnost ukládat fotky a hlavně veškerá data od vody a to opravdu snad všechny. Kalendář jako doplněk taky moc fajn atlas ryb ujde a soupis revírů z možností rozšiřování o další je taky dobrá věc. Hezká věc je ukládání údajů o kamarádech s kontakty a jejich úspěchy od vody. Jak jsem již napsal fajn hračka.

                                  Nvan houten - Profil | Čt 27.8.2009 15:22:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Malda512 >> Čau, já si psal statistiky jeden rok, co jsem rybařinu hodně žral, teď sem toho nechal, a lovím spíš odpočinkově. Ale není pravdou, že by se z toho nedala vysledovat žádná souvislost. Hodně lovím na našem domácím revíru, a po roce psaní sem si udělal slušný obrázek o pohybu kaprů v kterou roční dobu. Jinak jsem zaznamenával teda úlovky, místa, montáže, počasí, nástrahy, ale hlavně pokaždé si napsal, co bych měl zlepšit, nebo co se mi povedlo, a málokdy jsem udělal stejnou chybu dvakrát. Jinak na tento nápad mě přivedl pan Ouředníček, známý to lovec na feeder, svým článkem v Rybářství. Když už nic, tak po čase je to pěkný počteníčko, někdy se i sám sobě zasměješ. Jo a kolega, co pracuje v Anglii a chodí tam na ryby, tak miříkal, že tam sledoval maníka, co chytal plotičky jednu za druhou, a po každým úlovku si zaznamenal čas nástrahu a bla bla, to už je celkem extrém :-)))

                                    NMistr Twister - Profil | Čt 27.8.2009 15:03:03

                                    My ze spolužákem jsme si to udělali je to sranda ze tačátku ale teď si píšu každou 2. rybu.Když ve dvou tak se musí chodit spolu , stejnek sám nechodím ale on jezdí k dědovi a nemáme nad sebou kontrolu takže on má asi 98 kaprů a já slabejch 50 no ale s tim se nedá nic dělat.Pro všechny :nedělejte si deník je to votrava.Já feederařím takže se mi nestalo že bych odešel bez ryby takže asi proto.Vedl sem si akvarijní deníček ale ten dopadl podobně.

                                      NKec2 - Profil | Čt 27.8.2009 14:27:24

                                      Ahoj.Statisticky jsem dvě ze tří výprav kyselej..... :-)))

                                        Nkrky - Profil | Čt 27.8.2009 11:44:01

                                        Dřív jsem si dělal statistiku ulovených ryb,kdy braly,na co,za jakého počasí,v jakou dobu či hodinu,ale taky jsem v tom nenašel nějakou souvislost jak tady psal kolega,u vody je pěkně i když neberou,miluju relax u vody a ulovky mi srdce nezlomí když nic nechytnu.

                                          NKubánec - Profil | Čt 27.8.2009 11:20:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Já si v práci udělal ze zbytků takovej "můj deníček". Píšu si tam takový obecný kraviny jako počasí, hloubku a místo kde čapu. A pak všechny úlovky. Ani nevim porádně proč, ale už jsem si na to zvyknul a nijak mě to neotravuje. Občas se do něj mrknu jak bylo dřív krásně, a že to stojí čim dál víc za prdlajs...

                                            Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:38:55

                                            Knapík >> No to jsem měl dřív stejný názor.

                                              NKnapík - Profil | Čt 27.8.2009 10:37:01

                                              jarda 2004 >> zážitky se nezapomínají :))

                                                Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:28:04

                                                pepa-č >> Tak to jó to chápu. Akorát se doma potkávám z tím němcem co mi schovává věci tak celkem obdivuji ostatníco maj super pamatováka.

                                                  Npepa-č - Profil | Čt 27.8.2009 10:25:16

                                                  jarda 2004 >> 6 ryb za 15let za zapamatovat dá :-))

                                                    Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:24:34

                                                    Knapík >> Chlape ty máš ale pamatováka.

                                                      Njarda 2004 - Profil | Čt 27.8.2009 10:24:04

                                                      foxxx >> Večer to bude.

                                                        NKnapík - Profil | Čt 27.8.2009 10:09:46

                                                        Statistiky si nevedu, všechno si pamatuju ..., naštěstí .....

                                                          NCarlos - Profil | Čt 27.8.2009 10:05:26

                                                          Lauri >> jem na tom úplně stejně - dříve jsem si psal kdy, kde, na co, míru, váho, za jakého počasí atd. Asi po dvou letech jsem přišel na to, že je to naprostá pitomost - nedala se vysledovat žádná souvislost mezi počtem a váhou úlovků a ostatními podmínkami. Jediné, co jsem vyzkoušel jsou typy boilie, na které chytat, jestli chci udělat hodně záběrů od menších nebo mít záběr jeden od trofejáka. A většinou to fuhguje.
                                                          K vodě jezdím za odreagováním a odpočinkem a jestli něco chytím, tak to je až skoro na posledním místě.

                                                            Nfoxxx - Profil | Čt 27.8.2009 7:05:16

                                                            jarda 2004 >> Tak se pak ozvi,podle demo verze to vypadá dobře...

                                                              Njarda 2004 - Profil | St 26.8.2009 23:55:52

                                                              foxxx >> Tak dnes dorazil prográmek a zítra proběhne instalace a pak recenze.

                                                                NLauri - Profil | St 26.8.2009 12:31:22

                                                                Psal jsem si počty úlovků za daný rok, dělal jsem to asi deset let. Teď už to nepíšu, nemám na to čas a veškeré ryby pouštím. Nepamatuju si jestli jsem chytl za nějakou výpravu patnáct nebo dvacet kaprů. Není to důležité. Teď chodím k vodě pro relax a odpočinek a ne pro úlovek.

                                                                  N2Livecrew - Profil | St 26.8.2009 12:16:55

                                                                  Psal jsem si je dost poctivě dva roky, ale jsou založené a musím se přiznat, že jsem je nikdy nevytáhl. Tak třeba někdy.....

                                                                    Njarda 2004 - Profil | St 26.8.2009 11:10:40

                                                                    sabbath >> Dej jim pořádně na prdel.

                                                                      Notik1 - Profil | St 26.8.2009 7:53:45

                                                                      Malda512 >> nebudem pisat co ostatni dost by sa to podobalo,,,ale kedysi som si este pisal vseliake zaujimavosti od vody co sa udiali ,,kolko krat som bol pri vode s udice,alebo bez nej,,dokonca aj kolko krat som jedol rybu a aku,ci chytenu,kupenu,v konzerve, a take vselika hluposti,,,

                                                                        NMalda512 - Profil | St 26.8.2009 1:42:33

                                                                        Eda003 >> Ach jo

                                                                          Nsabbath - Profil | St 26.8.2009 1:11:02

                                                                          jarda 2004 >> Za prve se budu těšit a za druhé, pokud ano je jasné že dám vědět… &-))) Čao
                                                                          //Chyť vyfoť a pusť//

                                                                            NRadža - Profil | Út 25.8.2009 22:53:42

                                                                            Já si statistiky radši nevedu, abych nevěděl kolik toho nechytnu

                                                                              Njarda 2004 - Profil | Út 25.8.2009 22:16:19

                                                                              sabbath >> Nazdar nazdar jak prográmek dotrazí hned hodím recenzi a pokud se dostaneš na pupíky dej vědět jak jsi dopadl. Hodně štěstí kolego.

                                                                                Nsabbath - Profil | Út 25.8.2009 21:20:46

                                                                                jarda 2004 >> Tak tě zdravím, jsem zvědavý zdali ti už přišel ten program a jaký vlastně je. Nechce se mi stahovat to demo &-))), čekám na tvé natčení…. Jinak se konečně snad dostanu příští týden na ty ryby tak se těším „Labe“ A co ty? //Chyť vyfoť a pusť//

                                                                                  Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 21:01:49

                                                                                  Malda512 >> Neboj nezapoměl jsem to si nenechám ujít.

                                                                                    Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 21:01:26

                                                                                    foxxx >> OK

                                                                                      Nberlinan - Profil | Ne 23.8.2009 21:00:44

                                                                                      Pri mnozstvi ryb mnou chycenych nema statistika zadnou cenu. Pokousim se chytit pouze vetsi rybu uz delsi dobu a jen nahodne sem tam vytahnu nejakou plotku nebo cejna. Mam z nich samozrejme radost, ale cil je neco jineho :-)

                                                                                        NMalda512 - Profil | Ne 23.8.2009 20:34:34

                                                                                        jarda 2004 >> Jasně nápodobně. Luhačovice se už blíží !

                                                                                          NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 20:17:17

                                                                                          snoopy >> ;o)))

                                                                                            Nfoxxx - Profil | Ne 23.8.2009 18:50:42

                                                                                            jarda 2004 >> Jasný,dej vědět,jak se Ti ten program líbí...já myslím,že budeš spokojený,ten program je přeci jen na tyhle věci určený...

                                                                                              Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:42:19

                                                                                              Malda512 >> Tak hodně úspěchů ať máš ty políčka hodně plné.

                                                                                                Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:41:31

                                                                                                foxxx >> Supr testnu to a pak dám všdšt jak to šlape.

                                                                                                  NMalda512 - Profil | Ne 23.8.2009 18:40:45

                                                                                                  jarda 2004 >> Taky mám udělaný program. Manželka dělá s operačnímy programy tak jsem ji dal ukol . Mám tam i jedno okénko kde si píši kolik větších ryb jsem vyhákl a proč. Letos je v tým okénku docela plno. Podle statistiky se jedná hlavně o sumce.

                                                                                                    Nfoxxx - Profil | Ne 23.8.2009 18:40:22

                                                                                                    jarda 2004 >> Ahoj,vyzkoušej ho,já měl jen tu 50ti denní demo verzi,která je na těch stránkách volně ke stažení a vypadá to dobře,můžeš si tam poznamenat fakt všechno možné...:-)

                                                                                                      Ntucnak11 - Profil | Ne 23.8.2009 18:32:52

                                                                                                      To ne bo většinou pouštim na 98 procent a jisem zdehly.

                                                                                                        Njarda 2004 - Profil | Ne 23.8.2009 18:29:07

                                                                                                        foxxx >> Tak jsem si po netu objednal ten prográmek co jsi sem dal a testnu to.

                                                                                                          Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 18:24:00

                                                                                                          Kublaj >> nebuď hubatej nebo tě příště nenechám dojít si pro termosku :-)

                                                                                                            NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 17:45:54

                                                                                                            snoopy >> huš dědku ;o))

                                                                                                              NAngle face CZ - Profil | Ne 23.8.2009 17:05:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                              Od roku 2005 si píšu deníky kdy je uvedena delka ryby datum nástraha a vodní tok jestli řeka či stoják dělám to vše ručně :)) a na konec roku si v Excelu udělám seznam od nej ryby po nejmenší a vím kolik jak velkých a naco mi to bralo Lovu zdar,

                                                                                                                NFrake - Profil | Ne 23.8.2009 16:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                Statistiky je výborná věc. Vedu je také a výborně vyhodnotím kde co chytám a přesně i naco chytám.
                                                                                                                Většinou napíšu revír - např. Roketnice 1 - 22karasu - mastnák + kukurice, 5 karasu - červ, 1 kapr - foukaná. Pokud si chci zabojovat s kaprama zajdu si na revír, který má nejlepší vyhodnocení v ulovcích kapru. Doporučuji vést každému, není duležité to mít precizní jen vědět kolik jste toho chytli a naco jste to chytli.

                                                                                                                  Nsnoopy - Profil | Ne 23.8.2009 15:37:08

                                                                                                                  Kublaj >> děláš, jak kdybys jich nachytal za vycházku tolik, že si to nemůžeš zapamatovat :-)

                                                                                                                    NMachino - Profil | Ne 23.8.2009 15:29:38

                                                                                                                    já si vedu zapisy o druhu ulovenych ryb,o teplotě vody,o počtu ryb,o místě kde jsem chytal,o povětrnostních podmínkach,a o teplotě vzduchu a vyplácí se mi to hlavně při lovu úhořů sem značně pokročil.

                                                                                                                      NKublaj - Profil | Ne 23.8.2009 12:06:52

                                                                                                                      na vedení statistik jsem moc línej a když sem na rybách tak nějaký počítání ryb, natož měření každý čudly, teploty vody, vzduchu a bůh ví čeho ještě ještě mi přijde docela jako vopruz, když si jdu na ryby odpočinout :o)

                                                                                                                        NStanley 87 - Profil | Ne 23.8.2009 12:02:42

                                                                                                                        Vydra revírní >> Pán je, byl a vždycky bude labužník:-) Prostě si vedu staistiky jednotlivých roků na jednotlivých revírech,...

                                                                                                                          NSanti - Profil | So 22.8.2009 22:07:26

                                                                                                                          Dělám si záznamy ke každé docházce - počet ryb, velikost (+/-) a druh. "větší", "zajímavější" si fotím..

                                                                                                                            Npepa-č - Profil | So 22.8.2009 18:35:41

                                                                                                                            ne

                                                                                                                              NMatos - Profil | So 22.8.2009 18:35:02

                                                                                                                              zaznamenávám si do počítače jen větší ryby,nebo ryby nějak zajímavé a to fotku,délku a revír kde byla chycena

                                                                                                                                Nboyscout - Profil | So 22.8.2009 13:16:17

                                                                                                                                mishak >> jsem rád že se ti moje fotka candáta líbila :-)

                                                                                                                                  Nsven - Profil | So 22.8.2009 12:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                  Vedl jsem si záznamy přesně deset let a psát jsem přestal před pěti lety. Zaznamenával jsem docházky, revíry, čas lovu, počasí, teplotu vody, montáže, návnady, nástrahy, množství a velikosti ryb. Ke konci roku jsem zápisy sečetl a statisticky vyhodnotil. Vím tedy kolikrát, kde a na jak dlouho jsem navštívil konkrétní revír, kolik docházek jsem průměrně absolvoval, kolik ryb určitého druhu a kde jsem ulovil, průměrné množství úlovku na vycházku atd., atd. Vzhledem k tomu, že se rok od roku počasí liší, mění se složení rybí osádky, rybář se vyvíjí, mění používané montáže, nástrahy i návnady, nemají záznamy pro pozdější, praktické použití téměř žádnou vypovídající hodnotu. Alespoň já mám takovou zkušenost.
                                                                                                                                  Určitě ale poslouží jako zajímavé čtení za dlouhých zimních večerů a připomenou příjemné chvilky a konkrétní zážitky, které by jinak zapadly do zapomnění.

                                                                                                                                    NRadim11 - Profil | So 22.8.2009 10:09:42

                                                                                                                                    já si zapisuji všechny ryby co jsem ulovil od doby co jsem začal s rybařením. tedy od roku 2002

                                                                                                                                      NSmetana - Profil | So 22.8.2009 10:08:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                      Malda512 >> Ano já si vedu statistiku od roku 2007 :-) Je to dobrá věc,mozek si nezapamatuje všechno,tak je dobré si to napsat.Píšu např. 73cm 8,5kg lys. red.salmon v 03:20 dne 22.8.09

                                                                                                                                        Nfoxxx - Profil | So 22.8.2009 9:22:58

                                                                                                                                        Pro ty rybáře,kteří by si chtěli vést kompletní záznamy o svých úlovcích,rybářských výpravách,své výbavě,ukládat fotografie s popisem atd.je vhodný speciální rybářský program s jednoduchým ovládáním"RYBÁŘ" ...ke stažení zde: http://fitlinie.cz/rybar/

                                                                                                                                          Nmishak - Profil | So 22.8.2009 9:02:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                          Kdysi dávno si praděda psal deník o Vranovských lovech.Děda si dělal statistiku ,kdy ,kde a kolik.A já u PC vytvořil tabulku kam si zaznamenávám jak docházku tak jednotlivé úlovky z mého pohledu zajímavé do jakýchsi karet,kde mám o rybě vše od počasí přes čas,nástrahu,době vnadění.Toto poctivě vedu už několik let a vcelku to pomáhá určit kdy jaký druh je aktivní v úseku co chytám.Takže si myslím super věc

                                                                                                                                            Červené karty: Eda003