Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Njoskac - Profil | St 11.11.2009 17:09:39

noční ryba >> já se mám dobře jakto že jsi zabavila laptop

    Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 17:05:46

    Anýzový dědek >> tak já si musela dnes dáti tu ohnivou vodu, šak uvidíš sám, jaká je.....

      Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 16:40:17

      joskac >> jako když člověk přijde z Práce a nechce se nic dělat
      zabrala jsem mladé notbook, ale až přifrčí dom, tak.....
      A jak ty?

        Njoskac - Profil | St 11.11.2009 16:38:38

        noční ryba >> ahojky už jo a jak jse máš

          Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 16:35:27

          joskac >> ahoj Pepčo!
          Už si zdraví?

            Njoskac - Profil | St 11.11.2009 16:35:00

            ahojky všichni

              Njoskac - Profil | St 11.11.2009 16:33:29

              marty101 >> přeji hodně štěstí a zdraví k dnešnímu svátku :-))

                Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 16:33:04

                marty101 >> ale fišlení se nekonalo, neboť pršelo, tak jsem radši pracovala
                Ale pan učitel mě láká na kaču na candáty, v sobotu ,nevím, nevím..neboť to bude ostuda

                  Nmarty101 - Profil | St 11.11.2009 16:32:50

                  Denny >> Poslyš, tak mě tak nějak napadlo, mají oni amíci vůbec něco jako my svátky? Jmeniny myslím. Pořád samý Holloween, Den požírání krocana apod, ale že by bylo svatýho Johna, to jsem fakt nikdy neslyšel, nečet, neviděl..............

                    Nmarty101 - Profil | St 11.11.2009 16:30:35

                    Bodré podoledne.

                    Přátelé, globálně (kolem celého globusu:)))))) vám děkuji. Musím přiznat, že přání, upřímě míněná, potěšila víc než nějaké dary.

                    Anýzový dědek: PPsM aneb Počítačová poradna strýčka martyho:))))) je ti kdykoliv plně k dispozice. Ostatně, všem tady.

                    noční ryba Já měl pocit, že je středa a že fišlíš??????? Prcek je fakt prima pes, ale už se tak nějak rýsuje, že zůstane doma. leda by se našel někdo blízko nás, kdo by ho chtěl, abych ho měl na očích.
                    Ono už je tak nějak celkem vzato jedno, jestli je psů pět nebo šest. A pomíjím otázku, že naší nejstarší fence už pomalu ale jistě táhne šestnáctý rok...... A začíná to na ní být znát.......

                      NDenny - Profil | St 11.11.2009 14:12:32

                      marty101 >> prejeme vse nej a hodne peknych chvil u vody.

                        Nvranka - Profil | St 11.11.2009 14:10:25

                        marty101 >> Tobě i všem ostatním Martinům vše nej. k dnešnímu svátku.

                          Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 9:08:53

                          marty101 >> Vše nejlepší ke svátku!A ať nesplašíš toho bílého koníčka..)))
                          Prcek je nádherný, kdybych mohla, tož si hned vemu, ale neměla bych na něj tolik času

                            NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 9:02:36

                            marty101: - Vse nejlepsi k svatku, hlavne zdravi a hodne rybarskych uspechu.
                            Jinak ke compu se tak brzo nedostanu a navic nemam zkusenost, jak sem dat nejaky obrazek nebo fotku. Tak to bude pro mne slozite.

                              Nkajda - Profil | Út 10.11.2009 21:38:38

                              Mejte se krasne..vseci.....

                                Nkajda - Profil | Út 10.11.2009 21:24:05

                                vranka >> Tak krasne sny...jen tobe Evi.......

                                  Nvranka - Profil | Út 10.11.2009 21:22:40

                                  kajda >> no den byl takový nijaký, ted jdu už spát protože je to nutné, přeji tobvě i všem ostatním krásnou dobrou noc

                                    Nkajda - Profil | Út 10.11.2009 21:08:14

                                    vranka >> no ahoj Evi jaky byl den,,,,,,???

                                      Nvranka - Profil | Út 10.11.2009 21:07:02

                                      kajda >> pěkný večer i tobě

                                        Nkajda - Profil | Út 10.11.2009 21:03:59

                                        Pekny vecer vsem.....

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek