Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 20:19:27

Anýzový dědek >> Fotku sem můžeš dát sám. Jo, vlastně nemůžeš, sorry. Akorát je malá a dost nekvalitní pro web, asi by z ní nebylo moc pozvat. Tak počkáme, až je najdeš v kompu.
Asi půjdu chvíli čučet na telku, jestli tam něco najdu koukatelnýho.......

    NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 19:43:52

    Tuk,tuk! To vsici koukate na fajny serial?

      NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 17:55:36

      marty101 >> marty101: Tak jsem ti poslal alespon fotku, kterou sem muzes povesit at se ostatni kouknou.

        Njoskac - Profil | Út 10.11.2009 16:24:19

        marty101 >> tak jo děkuji

          Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 16:18:42

          Anýzový dědek >> Pohoda, každý se někdy splete.

            NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 16:14:39

            marty101>> Tak chvili vydrz, jdu to najit. Promin za tu druhou SZ.

              Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 16:11:00

              joskac >> Neřekl bych. Jeho o dva roky starší brácha ze stejných rodičů je takový model labradora v menším měřítku:))))) Prcek bude spíš menší. Zkusím ho doma nafotit a pošlu ti to.

                Njoskac - Profil | Út 10.11.2009 15:56:50

                marty101 >> tak to jo já jse jenom ptám protože je strašně moc hezkej ale taky mám doma dva psy a bude veliký vid

                  NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 15:33:35

                  marty101 >> To , ze se fenečka ma dobre me velmi tesi. Jako kocickar mam k peci o milacky vice nez kladny pristup.
                  Prckovi preji, aby se dostal do dobre rodiny. Vis jak to myslim? -: O)))

                    Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 14:49:39

                    Anýzový dědek >> Jjo, sešlo. On se nějak ten člověk přestal zajímat. Jsem docela rád, protože už jenom jeho přístup mě přesvědčil, že by Prcek nebyl v úplně správných rukou. Takže jsem ti bohužel musel dát za pravdu:)))) Na druhou stranu, fenička se má jak prase v žitě, je kousek od nás, už jsem se na ní byl podívat. Takovou lásku a péči, jako má ona, bych přál každému psovi. Spací polštářek v každé místnosti, na třech místech misku s vodou, misku na krmení vyblejskanou do zrcadlovýho lesku, krásně lesklou srst, dobře živená, veselá a hravá, očividně si dobře zvykla.

                      NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 14:23:59

                      marty101>> Koukam, ze z te nabidky, co jsi tenkrat mel, seslo. Zajimalo by me proc? I v SZ. Diky.

                        Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 14:13:34

                        joskac >> Ahoj.
                        Můžeš. :)))))
                        Je to napůl labrador, napůl střední knírač. Je to strašný miláček a mazlík, nemá žádné destruktivní sklony, je slušně vychovaný co se čistoty týče (občas mu to pravda úplně nevyjde...), zvyklý být venku. Nechal bych si ho, ale máme už pět dalších psů.......
                        Zatím mu říkáme krycím jménem Prcek:)))))))

                          Njoskac - Profil | Út 10.11.2009 12:51:26

                          marty101 >> ahojky mužu jse zaptat co to je za rasu

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 9:39:54

                            Jinak vsem dobre, byt sedive a vlhke dopoledne!
                            Chtel jsem na fisky, ale dovezli mi praci, tak musim makat... -:E))

                              NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 9:05:52

                              vranka: ad vcera- Nic se nedeje. Ja tu taky nejsem porad. Jinak uz jsem se s tim smiril.

                                Nmarty101 - Profil | Út 10.11.2009 8:12:32

                                noční ryba >> Ten světlej pejsek je pořád k mání......

                                  Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 23:40:26

                                  já jse omlouvám že jsem se nerozloučil s váma tak všem
                                  krásnou dobrou noc a krásné sny přeji

                                    Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 21:55:51

                                    vanoce sme zrušil deti už nemám bo sem je zatratil a naděluju si po celej rok a baběš ě neco seženu posledních par dnu před svatkama a žádný vypejkání a vaváření stejne to není zdravý a pak to tu ležá a nikdo to nežere a aklonec se to namele rybam do krmení škoda to vyhodit néé

                                      Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:48:55

                                      vranka >> taky popřeju, ráno razím do naší matičky Prahy...
                                      Dobrou ...

                                        Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:47:46

                                        noční ryba >> no já už malé děti nemám, jsou dospělé, jdu do hajan ještě dospávám sobotu, přeji všem krásnou dobrou noc

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek