Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 21:04:26

vranka >> No tak to je super ne???

    Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:03:57

    noční ryba >> pěkný večer a omluva za včera, klekl internet

      Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:03:36

      sadraj >> čau, neleje nemrzne

        Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:03:13

        kajda >> doufám, že bude, seriál skončil........

          Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:01:29

          Zdravím všechny .....

            Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 20:59:53

            vranka >> jééé nazdááár jak eje tma u vás dole na jihu jako tady taky lije a lije a skoro mrzne?

              Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 20:58:25

              vranka >> no to i tobe......at je krasny............

                Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 20:56:40

                sadraj >> totéž i tobě, pěkný večer

                  Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 20:56:23

                  kajda >> Pěkný večer

                    Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 20:48:40

                    Denny >> a už sis prohlidnul toho meila ? co tou prací . koukal sem na poorlický játro a kachna si za stejej obolus pořidil motorek na 4 kolech a ja toho mám tak do jedný normalní nákupní tašky a odnos jednou rukou, no trochu silnější ale do větší nákupky se to vejde všechno nez problemů . a důchodový spořeni je víš kde

                      Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 20:43:28

                      Preji vsem pekny pondelni vecer......

                        NDenny - Profil | Po 9.11.2009 20:13:04

                        sadraj >> aha,to jsem opravdu byl u vody.

                          Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 20:12:19

                          Denny >> tady naposledy 17,17 hodin ale to si asi byl na rybach . po tom jak si se divil že tunikdo není a psal si že je odpoledne tak sme ti posilal parkrát hodiny jestli odpovíš a nic nic

                            NDenny - Profil | Po 9.11.2009 20:05:41

                            vranka >> diky,ono to nebude dlouho trvat,uz tady take mrzlo a ted se to nejak otocilo,coz me doela vyhovuje.

                              Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 20:02:52

                              jdu se koukat na televizi a hnet pak příjdu tak zatím papapapapapapapapapapa

                                Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 20:01:23

                                Denny >> pozdrav i Jitce

                                  Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 20:01:08

                                  Denny >> ahoj Kájo, tak to ti závidím, brala bych už jaro doopravdy

                                    Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:58:16

                                    sadraj >> ahojky

                                      NDenny - Profil | Po 9.11.2009 19:57:45

                                      sadraj >> kde jsi me vyzival?:-)
                                      ICQ ani SKYPE nam ted nejde.

                                        Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:57:35

                                        Denny >> a co dělá jitule

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek