Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 19:56:18

Denny >> nazdar jsem tě vyzýval nekolikrát a nejak si nechtel reagovat jinak máš emaila na seznamu myslím ode mne
Neco jsem ti poslal na ukazku že už z rybyřiny mam všechno a tedka investuju d nečeho jinýho

    Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:56:13

    vranka >> no to já taky na superstár

      NDenny - Profil | Po 9.11.2009 19:54:54

      vranka >> ahoj Evi,ted jsem prijel od vody,je tady jak na jare.

        Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:54:21

        Denny >> jo jde to tet si odichávám po uklidu pokijíku

          Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 19:53:33

          Denny >> Ahoj celkjem dobře, ale za chvíli budu koukat na seriál

            Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 19:52:52

            Denny >> Pěkný večer

              NDenny - Profil | Po 9.11.2009 19:52:08

              joskac >> ahoj Pepco,jak je?

                Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:51:10

                Denny >> ahojky kájo

                  NDenny - Profil | Po 9.11.2009 19:42:46

                  Dobry vecer doma.

                    Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 19:41:57

                    vranka >> ahojky jak jse máš

                      Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 19:28:46

                      Anýzový dědek >> Pěkný večer, omlouva za to, že jsem včera neodpověděla, zradil internet, já bych se ti vůbec nesmála, spíš bych ti řekla aby jsi si z toho nic nedělal, že to tak mělo být a příště se zadaří

                        Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 17:45:23

                        ahojky všem príjtomným

                          Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 17:17:37

                          Denny >> 17,17
                          ?????????????

                            Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 15:24:00

                            Denny >> 15,23
                            ???

                              Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 14:34:25

                              Denny >> bo tak nejak asi je tu 14.34

                                NDenny - Profil | Po 9.11.2009 13:57:19

                                Nespite? Blbost u vas je vlastne odpoledne :-)

                                  Nkajda - Profil | Ne 8.11.2009 23:35:19

                                  Mejte se vseci krasne zitra,,,,

                                    Nkajda - Profil | Ne 8.11.2009 22:26:35

                                    Tak uz nikdo??? no nicllll

                                      Nkajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:55:54

                                      noční ryba >> Diky a trobe takyy,,,,

                                        Nnoční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:54:33

                                        kajda >> dobrou a ať máš super den zítra-))))

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek