Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:18:47

noční ryba >> hm, pěkné plemeno, taky se mi líbí, ale potřebuje hodně pohybu

    Njoskac - Profil | Po 9.11.2009 21:18:38

    znovu dobrý večer

      Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:16:58

      vranka >> my už psa nemáme, měli jsme sibiřského houskyho, ale vyrůstala s mladým a toho milovala... a tak má tchýně a ta má dva, takže mě má aspoň doma kdo vítat u branky

        Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:16:07

        kajda >> copak, že jsi tu nemusel být?????????????

          Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:15:37

          sadraj >> vyklube se z něho vlčák

            Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:15:16

            kajda >> je to ted mazlík, ale uplakaný až hrůza, to Nessina nebyla

              Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:14:35

              kajda >> jak to?

                Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:14:27

                noční ryba >> mě určitě ne, je dcery a ta nám ho jen tak nepůjčí, tak jak toho co má ted

                  Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 21:14:14

                  vranka >> je t hezká kulička co se z toh vyklube takhe malý to malokdo pozná

                    Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 21:13:53

                    vranka >> Ten je krasny...

                      Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:12:57

                      vranka >> takže tě pak bude hlídat na rybách

                        Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 21:12:46

                        noční ryba >> nevim co myslis ale asi den no byl pracny,,,,,ze jsem tu nemusel uz byt vynecham...

                          Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:11:44

                          noční ryba >> tak je to ten a jmenuje se Boss, no a do postele zatím, ale později už ne

                            Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:09:07

                            vranka >> ten nebo ta je nádherná, takový mazlíček do postýlky

                              Nvranka - Profil | Po 9.11.2009 21:08:26

                              noční ryba >> Evčo, tak máme od včera nového člena rodiny

                                Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:06:42

                                sadraj >> jo to jo, ale já měla vypnuto dva měsíce, víš...

                                  Nsadraj - Profil | Po 9.11.2009 21:06:00

                                  noční ryba >> vypnout je potřebný aby tělo mohlo regenerovat , nejde to se pořád jen honit a honit

                                    Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:05:56

                                    kajda >> a jaký si měl dnes, tradiční otázka..)))))

                                      Nkajda - Profil | Po 9.11.2009 21:05:01

                                      noční ryba >> I tobe pekny pozdrav...

                                        Nnoční ryba - Profil | Po 9.11.2009 21:04:47

                                        vranka >> to se stává, já jsem také dneska vypla na školení a to nejsem internet..)))

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek