Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:53:30

krasnou dobrou noc vsem...

    Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 21:49:54

    No, jsem na tom podobne. Oni by se nesebehli, ale ze me vyletel takovy proud nadavek a kleteb (i cizojazycnych) o hlasitosti tryskoveho motoru, ze se splasily vsechny kachny na Knizaku. Doufam, ze mi to sv.Petr odpusti a dopreje jeste jednou.

      noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:26:47

      Anýzový dědek >> no u mě by to závist nebyla, jen bych si v té situaci představila sebe.
      Kdyby si věděl, kolikrát se na rybách směju sama sobě a ještě i hlasitě a taky si nadávám, tzv. samomluva

        kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:25:52

        noční ryba >> Tak me vyskrtni.............prosim........

          Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 21:25:15

          noční ryba : To verim. Takovych tam bylo 20, ale to byla jen tezka zavist, protoze malokdo u nas mel takovou potvoru na drate.

            noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:21:27

            kajda >> nutit tě nebudu, neboj...

              kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:20:12

              noční ryba >> ja ne a ani nechci....

                noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:19:22

                kajda >> naučit se dá všecko, když to umí můj mladý....

                  kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:14:00

                  noční ryba >> No tak to neumym.-...

                    noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:10:31

                    kajda >> no ty stromečky přece....

                      kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:08:29

                      noční ryba >> ted jsi to zazdila....co budem delat?????

                        noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:03:27

                        kajda >> a v čem myslíš? Až budou hotové tak je vyfotím a dám ti je sem, ju?
                        Třeba je začnem vyrábět na kšeft, ale nejsou nic moc, letos jsem je odflákla

                          kajda - Profil | Ne 8.11.2009 21:02:14

                          noční ryba >> Tak se predved :o))))))))

                            noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 21:00:37

                            kajda >> no taky za mě školily a tož se musím nějak revanžovat.....

                              kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:59:03

                              noční ryba >> Tak to maji dobre.ů....

                                noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:55:26

                                kajda >> no ještě musím jeden dodělat, už jich mám pět a jsou k jídlu, mńam...jenže každý není na sladké-)))

                                  noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:53:08

                                  Anýzový dědek >> no ještě, že jsem nebyla nablízku, protože bych se smála taky, víš-))))

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 20:49:23

                                    vranka >> Diky a napodobne. Ja jsem jeste trochu v soku z te stici mrchy viz nize.

                                      noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:39:33

                                      vranka >> Tak jak bylo včera?Jsem na tebe vzpomínala.))))

                                        kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:38:46

                                        noční ryba >> Tak to de mas dobre?o))))

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek