Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Jarda Kučera - Profil | Ne 14.2.2010 0:16:02

Kluci jdu do peří,dobrou noc:-))

    Denny - Profil | Ne 14.2.2010 0:15:54

    pavel68 >> ale to on davno vi,pro lidi jako je on to neni tajemstvi,aspon si to myslim,jen to lidi podcenuji.Ja mam vyzkousene,ze na to casto reaguji i candosi.

      Bandog - Profil | Ne 14.2.2010 0:15:46

      Jarda Kučera >> kua Jardo co to je za Ozáka mezi nama ???

        Bandog - Profil | Ne 14.2.2010 0:14:17

        xmac >> jmenuje se Anastasija :-))

          pavel68 - Profil | Ne 14.2.2010 0:14:11

          Denny >> Jo - jedno tajemství ohledně slizounů mu tam propálím - hádej jaký o))))

            Jarda Kučera - Profil | Ne 14.2.2010 0:13:20

            Denny >> Přeji to klukům taktéž,ať si zalapají:-)))

              pavel68 - Profil | Ne 14.2.2010 0:12:05

              Bláža >> A tahle je spešl pro tebe ty sračko májová - ten post ohledně toho,že si počítám vlasy na hlavě si pamatuju....

              Tak tady máš vole a můžeš začít počítat - ne že u toho usneš o)))))

                Káceč - Profil | Ne 14.2.2010 0:11:24

                pavel68 >> Buď rád,že tam bere lidi až po pohledu do očí.Kdyby je bral podle dechu,tak se ani z Plzně nedostaneš :-)))

                  pavel68 - Profil | Ne 14.2.2010 0:09:36

                  Míša a Rafan o)))

                    Bandog - Profil | Ne 14.2.2010 0:08:36

                    Jarda Kučera >> nikdo nespad moudry z nebe :)) ja se rad poučim a klido i od Paulus-e :))

                      Denny - Profil | Ne 14.2.2010 0:08:29

                      Jarda Kučera >> uplne se hrozim toho,az chyti dvoumetrovku,to s nim nevydrzime :-)
                      Ale jemu bych to z celeho srdce pral,kdyz uz by se tam s Lubosem dostal,tak at si toho fouse ulovi.

                        xmac - Profil | Ne 14.2.2010 0:07:52

                        Bandog >> Já tušil, že se lapíš a ozveš se :))) Já nejdřív podle jména na netu myslel, že se spletli :)) Byl jsem na ofic. stránkách a byla tam Anastazia Kuzmina :))

                          Káceč - Profil | Ne 14.2.2010 0:07:41

                          A jsem v prdeli...

                            Káceč - Profil | Ne 14.2.2010 0:07:14

                            Bandog >> Tak to je jen jeho problém :-)))

                              pavel68 - Profil | Ne 14.2.2010 0:07:08

                              Jsem doma děti - bylo to hezký.

                              Už jsem několikrát říkal že nekastuju ohledně technik - mám rád frajery co to svoje dělají na 110% a upřímně kašlu na to, jestli je to vláčkař a nebo bobkař.
                              Tolik na úvod.
                              Míša a jeho kluci to maj v makovicích srovnaný a i já,co měl bobek pod háčkerm vyvázanej naposledy roku 98-99 se královsky bavil - rád jsem poznal Rafana a Petr je taky pan rybář.

                              Závěr byl nejhezčí - sedli jsme si jako v hospě a nemluvilo se v jinotajích,zbylo jen tvrdé jádro a nařechtali jsme se do sytosti...
                              Jenom začaly lítat kořalky a Jarda Kučís co by řidič nemohl,takže jsem ho jmenoval nehrajícím kapitánem a sám sebe povýšil na reprezentanta firmy Chyť a Pusť.Tudíž jsem to vysosnul za něj,aby cesta na Pilsen byla bezpečná - ale dlužno podotknout že mne nalejval už před tím statečně,tedy pokoušel se....
                              Anžto mne před tím Bandog pozval na gulášek /ten byl jako by ho vařil sám Luboš a to je ode mne pochvala nejvyšší/,ustál jsem to v poho.Ovšem nebyl by to Luboš,aby mi k němu nekoupil decáka rumajzla o)))

                              Klučina se tam přede mnou ptal Bandoga,koho všeho bere s sebou za hranice na sumatry.
                              Lubo odpověděl že se napřed dotyčnýmu zájemci musí podívat do očí.

                              Kdyby pro nic jinýho - jen kvůli téhle větě tam stálo za to jet.......

                                Káceč - Profil | Ne 14.2.2010 0:06:24

                                xmac >> Zdar a sílu.Vím,jsem v obraze.Biatlon žen :-)))

                                  Bandog - Profil | Ne 14.2.2010 0:06:18

                                  xmac >> Kuzminova /biatlon je zlatičko naše :o))))

                                    Jarda Kučera - Profil | Ne 14.2.2010 0:04:44

                                    Denny >> Alespoň se Luboš dozví něco nového:-))

                                      Jarda Kučera - Profil | Ne 14.2.2010 0:03:56

                                      Bandog >> No snad ne???

                                        Bandog - Profil | Ne 14.2.2010 0:03:32

                                        Káceč >> počitam,že tebe si vychutna s chuti :((