Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

xmac - Profil | Ne 14.2.2010 0:03:17

Káceč >> Ahoj, tak Slováci už mají zlato ...

    Denny - Profil | Ne 14.2.2010 0:01:43

    Káceč >> jestli on si ted nepise do te soukrome debaty,kterou zalozil a zapomnel,ze tam nikoho nepozval :-)))

      Káceč - Profil | Ne 14.2.2010 0:00:18

      Bandog >> Teď si to tu jistě všechno pročítá.Pak to začne :-)))

        Denny - Profil | So 13.2.2010 23:59:53

        Jarda Kučera >> ten bude tak teoreticky pripravenej,za az se dostane s Bandogem do Itosky,tak mu bude radit :-)

          Bandog - Profil | So 13.2.2010 23:59:10

          Jarda Kučera >> že by mu ta jeho prašila kožich o))))

            Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:58:51

            Denny >> Ten si bude leda válet koule.Svoje :-)))

              Bandog - Profil | So 13.2.2010 23:57:41

              Káceč >> nebudou keci,spiš se dozvědel něco novyho,nemůže jenom sedět u compu,pak se nemůžem divit že je tady tolik přispěvku když ho chyti psaci můza :))))

                Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 23:57:28

                Denny >> Dělal si i fotky,aby nás tu mohl všechny podrobně informovat:-)

                  Denny - Profil | So 13.2.2010 23:57:14

                  Káceč >> Lukas Krasa,ja uz verim,ze Paulus zacne valet boili :-)

                    Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 23:55:35

                    Bandog >> Ne ne vysazoval jsem ho doma:-))

                      Denny - Profil | So 13.2.2010 23:55:00

                      Jarda Kučera >> Jardo,ja verim :-))) Uz vidim,jak nas bude oblbovat :-))))

                        Bandog - Profil | So 13.2.2010 23:54:08

                        Jarda Kučera >> asi šel k wongovi pro lachouty :))

                          Bandog - Profil | So 13.2.2010 23:53:16

                          Denny >> jj slušnej poslouchač :)))

                            Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:49:54

                            Denny >> LK-Lékařská komora? :-)))

                              Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 23:49:45

                              Denny >> Ahoj,Paulus byl nejpozornější posluchač v sále :-))

                                Denny - Profil | So 13.2.2010 23:47:19

                                Káceč >> on spis zblbne je,a Jarda zacne nabizet lachouty od LK :-)

                                  Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:46:51

                                  Denny >> Bingooooo :-)))

                                    Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:46:17

                                    Jarda Kučera >> Až tu bude ,tak to zas bude keců.Asi půjdu spát :-)))

                                      Denny - Profil | So 13.2.2010 23:46:04

                                      Bandog >> kdyz byl slusnej a pozorne poslouchal,tak to asi spal:-)

                                        Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:45:04

                                        Bandog >> Má bejt tady a né se paktovat s kaprařema.Ještě ho tak zblbnou,že začne chlastat klinik :-)))