Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Jarda Kučera - Profil | So 13.2.2010 23:44:13

Bandog >> Ahoj už jsme se dlouho neviděli,kde je Paulus:-))

    Bandog - Profil | So 13.2.2010 23:41:04

    Káceč >> kua vy mu davate pořadně za uši/Paulus-ovi/

    jinak budte zdravi,načelnik byl slušnej a pozorně poslouchal!!!! o)))

      Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:38:02

      Azbest >> Tak to bude.A pokud má někdo(Paulus) ptáka vola,tak jen platí a platí a platí a...:-)))

        Azbest - Profil | So 13.2.2010 23:34:44

        To je fakt,tak mu jí dáme v krabici s mašlí my:-))
        Stejně pak už nebude mít čas a ani nebude použitelnej,páč bude šůrovat,nakupovat,prát,vařit,žehlit....

          Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:14:56

          Azbest >> Potřebuje dva hlasy.A to nedá dohromady ani náhodou :-)))

            xmac - Profil | So 13.2.2010 23:14:51

            Azbest >> Ahoj, jo to bylo teď v Aprice .. Itálie

              Azbest - Profil | So 13.2.2010 23:12:13

              Káceč >> my dostanem oba jako dík červenou kartu v rámečku:-)))

                Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:12:04

                Azbest >> To bude vypadat jak včelař,když mu ulítnou včely :-)))

                  Azbest - Profil | So 13.2.2010 23:09:35

                  Káceč >> tak mu přidám štít vod brusky:-)

                    Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:08:00

                    Azbest >> To bych mu nedával.Ten blbec si s ní vystřelí oko :-)))

                      Azbest - Profil | So 13.2.2010 23:07:03

                      Káceč >> já mu dám leteckou gumu-to vyjde levnějc a nebolí to tolik.
                      Nebo si může udělat tepláky-lacláče:-)

                        Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:06:45

                        Denny >> Když dáváme náušnice kůzlatům,tak je to jako když pláče dítě.Se divím,že na nás ještě nikdo neposlal sociálku .-)))

                          Káceč - Profil | So 13.2.2010 23:05:13

                          Azbest >> Já koupím Paulusovi viagru,aby mu nepadaly tepláky :-)))

                            Azbest - Profil | So 13.2.2010 22:56:28

                            Já jim koupim jako svatební dar basu lachoutů a flašku rumu.
                            A přidám bryndák pro Pauluse:-))

                              Denny - Profil | So 13.2.2010 22:55:55

                              Káceč >> ja jednou dostal od kolegy maleho kozlika,strasnej janek,ktery nebyl v dospelosti vetsi nez dvoumesicni jehne.Bradku az na zem a vypadal jako cert,On ten muj kolega vedel,proc se ho zbavoval,my tyden litali pred barak,kde co houka,vydaval skreky jako kdyz clovek slysi z dalky houkat vlak. :-)

                                Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:38:51

                                Bláža >> Už koukej chrápat :-)))Brou.

                                  Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:38:26

                                  Denny >> Sranda s nima je a kór když je některa ochočená.Ale já mám radši kozy.Jsou mlsný jako já :-)))

                                    Denny - Profil | So 13.2.2010 22:33:34

                                    Káceč >> no to jo,ale co se starosti tyka,tak v pohode.Ja jich mel jen asi 7 nebo 8,obcas se i zatoulali,ale vzdycky se vratili,jednou odesli do vsi,tam si beran,dle vypraveni vybral nejakeho pana,ktery cekal na autobus,k obveseleni vsech dalsich mu sezral krabicku cigaret a sel zpet na hajovnu :-)

                                      Bláža - Profil | So 13.2.2010 22:31:04

                                      Káceč >> Dám si teda poradit.

                                        Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:30:11

                                        Bláža >> Máš spát rychle.Pak ti stačej dvě hodiny.Pokud budeš spát pomalu,tak ti nebude stačit ani hodin deset :-)))