Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Bláža - Profil | So 13.2.2010 22:28:51

Jdu spát , už 3 dny za sebou chdím na kutě v 1:30 a je to znát , 2x jsem vstával v 5:00 a dnes v 7:00. Musím něco dospat.

dobrou

    Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:28:00

    Denny >> Ovce jsou snad nejtupější zvířata.Jak se rozhodne že zdechne,tak s tím nic nejde dělat.Jsou fakt úplně pitomý :-)))

      Denny - Profil | So 13.2.2010 22:26:50

      Bláža >> ja bych to spis videl a nejakej mensi harem,kterej by se o nej staral :-)

        Denny - Profil | So 13.2.2010 22:25:35

        Káceč >> vis,ze ovce jsem mel jako domaci zvirata opravdu rad?Moc jsem jich nemel,ale jedny z nejmin narocnych zvirat.Jehneci miluju,ale i kdyz jsem dokazal usmrtit strasne moc zvere a zvirat,tak na tohle nemam srdce,asi jsem na nektere veci mekkejs :-)

          Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:25:22

          Bláža >> Je to náš ironmen :-)))

            Bláža - Profil | So 13.2.2010 22:23:01

            Denny >> To jste ale neříkali , že se bude ženit s kořalkou nebo s ironem. ;o)))))

              Bláža - Profil | So 13.2.2010 22:21:56

              Káceč >> Sakra dneska Babica dělal jehněčí kotletky a sbíhaly se mi sliny.....

                Denny - Profil | So 13.2.2010 22:21:05

                Bláža >> vzdyt nikdo nepsal o tom,ze by si bral jen jednu zenskou :-)

                  Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:18:53

                  Denny >> To by musel být jak naše ovce.Od dvaceti už je 29 jehňat.Ještě se jich má bahnit 10.To by mohlo být celkem 40 jehňat.To bude řízečků :-)))

                    Bláža - Profil | So 13.2.2010 22:17:54

                    Káceč >> Nestraš , chudák případná ženská.....

                    ;o))))

                      Denny - Profil | So 13.2.2010 22:16:23

                      Káceč >> on by to zvladnul,ja mu verim :-))

                        Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:14:54

                        Denny >> Ten by potřeboval mimča tři.Jedno by propil,druhý by někde zapomněl a to třetí by možná vychoval.Možná :-)))

                          Denny - Profil | So 13.2.2010 22:12:09

                          Káceč >> ono jde o to,ze by jsme ho treba 3 roky nevideli,ten by vychovaval mimco nekde u reky :-)

                            Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:09:13

                            Denny >> Chmel prej blbě teče přes bradavky :-)))

                              Denny - Profil | So 13.2.2010 22:06:58

                              Káceč >> treba planuje materskou :-)

                                Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:02:37

                                Bláža >> Ty jim snad nevěříš? :-)))

                                  Káceč - Profil | So 13.2.2010 22:02:07

                                  Azbest >> Takové štěstí nemáme :-)))

                                    Denny - Profil | So 13.2.2010 21:59:02

                                    Azbest >> nestras :-)))

                                      Azbest - Profil | So 13.2.2010 21:48:24

                                      Tak Paulus se nám bude zase ženit.....

                                        Bláža - Profil | So 13.2.2010 21:46:36

                                        Káceč >> Ha ha ha ha ;o))))))