Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 20:20:11

Azbest >> Tak jsem konečně pochopil ten automat na sprosťárny :-)))http://www.youtube.com/watch?v=3pJFhbegAdU

    Denny - Profil | Pá 12.2.2010 20:06:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bláža >> on se spletl,to mela byt cervena :-)

      Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 20:02:51

      pavel68 >> Děkuji za ocenění. ;o)))))))))))))))))))))

        pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 19:32:34

        Bláža >> Máš velkou pochvalu o)))

          Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 19:26:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pavel68 >> Že se ptáš , ó náš nej lemtáku . ;o))))))))))))))

            pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 19:23:28

            Bláža >> koho máš na mysli ???

            o)))

              Bláža - Profil | Pá 12.2.2010 19:13:46

              Zdarec všem lemtáci.

              Koukám, že nej lemták je tam nějak osamocenej. ;o))))

              Když soukmý, tak soukromý....

                pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 19:08:23

                sadraj >> jsem ti jasně napsal,že jsem to vlákno ještě neotevřel.

                A na Křemena mi nesahej,ten má fištróna i s trojkou pod kůží,na rozdíl od spousty střízlivejch... o))

                  sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 19:01:42

                  pavel68 >> koukám že uč jste se fšichní do tý tajn sekce přesunuli a budusi tu psát sám sobe jako nekdy nekdo když je podnapilej

                    pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 19:01:24

                    sadraj >> klid Jardo - neplaš o)))

                      sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 18:51:34

                      pavel68 >> nazdar tka sem poslal žádost a jak je to to budu 2 dny čekat až me MM schválí přístup do toho soukromáýho a nebo to děláš ty ? jina jarek je bez brejlí už uplně nemoznej a ješt ty malý šísla a fakturách mudavaj zabrat , ja už taky blbě vidím akdyž sem předloni byli na fišlich v obytáu a jarek dojiždel z prave tka sem občas musel louskat pro nej i čisl lupou když to po večerech počítal . občas vdidim normalně a občas si se mnou virus udělá co che on a nevidim skoro ani s lupou jak to má m rozmazaný

                        sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 18:35:46

                        Azbest >> neopravitelá nvada . ? ? ? hoblík srovná všechno . pkud se obšem meprohejbá při napnitícelej krk od těla . to potom znamená rozhazet korpus a vevnitču ho vystužit a nebo dirou dostat dovnitřklu přesnej špalik o čiřce krku přesne na misto přilepit ho tma a zvenku diry a kdo krku zapustit jedne nebo 3 šrouby ale u bazarovky se asi vyplatí koupit jinou nežli se tim takhle patlat . u dražšího nástroje by to stálo za hřích si s tim pohrát krk připevcnit natvrdo pak vyhoblovat až k oktaver a od oktavy ke struniku ho shovlovat o 1-1,5 mm niž a znova polepit mahagonem či jiným teakem nebo ebenem pak znova srovnat a dobrousit . nakteslit drážky pto pražce , vyfrezovat je zuvnim dleidím kotoučem a bud koupit nový original a nebo si je udělat diamantovou frazopu nejlíp z policejní tvrdokovový anteny jako sem to dela na gibsna a osatit , pak je kamenem stovnat aby seděly zzkouknout to o vršlu dolu jestli je to rovný a ne vrtule pak udelat u napinaku na hlavici pražec z nečeho ušlechtilýho myslím 0 ztej pražec a potáhnout to novjema extra tvrdelna strunama a nechat to nejekaj pátek hodne přešponovaný aby si toi sedlo a potom to povolit a natahnour t ty nejslabsía anjmekčí struny co se daj sehnat ael nebudou nic moc laciný
                        Ono oro fdítě jetli jsem tzto pochopil se vyplatí bud koupit dobrej nástroj kterej hraje při sebemenším přitlaku a nebo si s nim pohrát aby ho toneodradilo po prvních mozolech kejtry vetšinou končej v koutech to jen proto že to zkratka nejde detskejma ručičkama umačkat aby to znelo
                        ASsi tka bych to videl
                        A pro díte bych byl klidne ochotnej si s ni i ppohrát zadarmo kvuli radosti ditětě i mamky

                          pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 18:28:20

                          Káceč >> nemůžu vidět všecko bosá hlavo o)))

                            Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 18:23:52

                            pavel68 >> To už je tam od rána,hustovlase :-)))

                              Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 18:23:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Denny >> Ten je z toho chlastu totálně vygumovanej :-)))

                                pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 18:22:19

                                Káceč >> aha - to mi tedy uniklo..........poněkud...........ty polykači hadů o)))

                                  Denny - Profil | Pá 12.2.2010 18:20:14

                                  Káceč >> tam je to tak tajny,ze si pise jen sam se sebou :-)

                                    Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 18:18:17

                                    pavel68 >> A tady to je co ???http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626715 . Ty spermohlte :-)))

                                      pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 18:16:37

                                      Káceč >> Kladné vyřízení ještě nedorazilo kozomile o)))

                                        Káceč - Profil | Pá 12.2.2010 18:15:01

                                        pavel68 >> Tak co je st ím privátem, řiťopichu :-)))