Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:20:58

pavel68 >> Znáš mne :-)))

    Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:19:28

    Káceč >> přehrává - takhle se mluví od Stodu na západ a od Přeštic na jih o)))

    Ale onen zmiňovaný technik z domu hrůzy u Radbůzy je můj dlouholetej kamarád,a ten co by náplava z chodska skutečně tak mluví o)))
    A je to pěknej opilec - btw znám já někoho normálního vůbec???

    o)))

      NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:13:03

      pavel68 >> Teď vím,že za to nemůžeš :-)))http://www.youtube.com/watch?v=_VKEVx-ykyE&feature​=related

        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:10:43

        Káceč >> se nediv když jsi sežral půlku stáje o)))))))

          Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:10:07

          Bláža >> Kuva děláš mi chutě - hermelínek proběhne k snídani,hned jak Wong votevře o)))))))))

            NBláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:07:54

            Káceč >> Lachout nechybí, aby mi nebylo těžko....


            ;o)))))))

              NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 21:06:25

              Bláža >> Já už jen dietku.Lachouty a tabák :-)))

                NBláža - Profil | Pá 12.2.2010 21:03:11

                pavel68 >> Už jsem zakrojil hermelínek , a kousek Debrecínského bůčku a k tomu čerstvou papriku.... ;o))))))))))))))

                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 21:01:41

                  kubah >> jen si dej Kubajs o))))

                    Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 20:54:40

                    pavel68 >> jsem se kvůli Tobě musel jít podívat do ledničky. Našel jsem škvarky, oloupal cibuli a žeru :-)))))))))))))

                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 20:42:27

                      Bláža >> to je kmín+grilovací koření+oregano o)))

                      A pečený na Kunovjance a podlejvaný vínem - a černou kůžičku máme s mladým rádi o)))

                        NBláža - Profil | Pá 12.2.2010 20:39:37

                        pavel68 >> Vypadá tohezky , asi půjdu vyplenit lednici , ale ta cibolka , či co to je je nějaká tmavá , uber energii..... ;o)))))))))))))))))))))

                          Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 20:38:56

                          kubah >> mno štrejchnul jsem si.Mladej vyráží do města do šumu,tak jsem to kapku nabrousil - lachout jenom zasyčí o)))

                            Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 20:30:29

                            Káceč >> tak lachouty no :-))

                              Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 20:29:11

                              pavel68 >> no, vypadá to dobře :-))

                                NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 20:29:03

                                kubah >> Lachouty,jen lachouty,bych prosil,bo lahváče chlastá kdejaký hovado :-)))

                                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 20:26:25

                                  kubah >> Ach tak - nu ovšem o)))

                                  Ale sakra dobře jsem to upekl,mladýmu se dělají boule za ušima....

                                    Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 20:24:12

                                    pavel68 >> lahváče vraždím :-))

                                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 20:23:18

                                      kubah >> už zase vraždíš?

                                      Jsem poněkud skromnější o)))

                                        Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 20:21:55

                                        A čtyři kozlíci to mají za sebou :-))
                                        Jde na řadu další :-))