Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 18:03:29

kubah >> suer a jak to vypadá s tím ostatním mám se tešit ?na balik ?

    pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 18:01:35

    Azbest >> Po poslední komunikaci s MM se k tomu názoru taky začínám přiklánět.

    Holt jsem startovací a jiný už to nebude.

    Do psí pochvy....

      Azbest - Profil | Pá 12.2.2010 17:55:27

      Mimochodem já osobně na ilegalitu seru.
      Nikdo mě nebude omezovat a zahánět do houští.
      Umím se vyjadřovat ve všech formách a když budu potřebovat napsat něco peprnějšího,tak to napíšu třeba portugalsky.
      Agora aqui merda granje!:-))

        Azbest - Profil | Pá 12.2.2010 17:53:06

        Kačule >> na španělku z bazaru bude patrně každá struna dobrá.
        Pokud jsou na oktávě(půlka hmatníku-na 12tým pražci...je tam značka-tečka)struny vejš,než 5mm,tak je chyba v nástroji a u španěly celkem neopravitelná-teda spravit jde všechno,ale asi to nebude stát za ty peníze.
        Dej jí na to nějaký laciný nylonky(nebo ti je pošlu-gratis).
        Ty jsou mnohem měkčí a aspoň se naučí ladit,protože ty bude ladit imrvére:-))
        Pokud jsou struny vysoko,může bejt klrk ohnutej,nebo zkroucenej,vyboulená vrchní deska,blbá kobyla,nebo blbej úhel na vořechu,případně na celým krku.
        Posoudit můžu taky jen při fyzickým ohledání...

          pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 17:38:02

          kubah >> tak si pustíme něco pořádnýho o)))

          http://www.youtube.com/watch?v=89gP78b4tsg

            kubah - Profil | Pá 12.2.2010 17:36:26

            sadraj >> kapříci dopluli :-)

              kubah - Profil | Pá 12.2.2010 17:36:03

              pavel68 >> já před chvílí přišel, lachouty už mám :-))))

                pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 17:15:07

                sadraj >> Včecko co mi přišlo pod ruku a co jsem našel na netu.Teoreticky jsem plně vybaven o))

                  sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 17:13:04

                  pavel68 >> zdar seš nejk brzo zpátky z kafe a kolik už si toho naštudoval o fousatejch

                    pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 17:12:07

                    To All - Jarouš si zničil brýle,takže odjel k očnímu a já už ho na krámu nezastihl.Alespoň jsem vyvětral čubu a u Wonga doplnil tabák a lachouty o))

                      pavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 17:10:15

                      Kačule >> Jsou to D´Addario 009 - 045...

                      Ale fakt bych tu fošnu potřeboval vidět,jestli tam dal nejměkčí a je to tvrdý,nejspíš bude problém z krkem a těch variant může býti požehnaně.
                      Fakt to Kačko nafoť,plácni to sem a pořešíme co dál o))

                        xmac - Profil | Pá 12.2.2010 17:06:01

                        Denny >> hm, tak to je pak na nic, dělat tam, kde to nemá budoucnost :( .. Díky za pokec jdu na ten poker

                          Denny - Profil | Pá 12.2.2010 17:02:47

                          xmac >> tady je spis problem v tom,ze lidi,kteri si mysli,ze maji podnikani pevne v rukou na to kaslou a zacnou se valet doma a nic nedelat a pak o spoustu kseftu prichazi a tim padem ztraci lidi,kteri pod nimi delaji praci.

                            sadraj - Profil | Pá 12.2.2010 17:02:25

                            Denny >> noto se máte se sluníčkem tady je od rána cca +2 ale po slunci ani památky

                              xmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:59:57

                              Denny >> trou- du cul ............ To je pěkné - prďola ...
                              Přítelkyně má slovník sprostých slov v němčině, francouzštině, anglině, španělštině, slovenštině a polštině :))))

                              Tak jsem si ho vzal na pobavení k ruce :)))
                              Hele to je asi stejný všude-- mě klesly kšefty taky

                                Denny - Profil | Pá 12.2.2010 16:52:59

                                xmac >> tady ted sviti slunicko,ale je to cele nejak na houby,proste nejde to tak,jak by melo :-(

                                  xmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:50:17

                                  Denny >> Jj dá se to odvodit :))) Já jdu za chvilku na turnaj v pokeru, který se má postupně přesunout ve sledování olympiády, tak jsem zvědav kdo to vydrží. Jinak tu u nás chumelí jak kráva :(

                                    Denny - Profil | Pá 12.2.2010 16:42:55

                                    xmac >> snih bohuzel napadl a docela dost,takze to celkove stoji za cacata,to sice je italsky ale urci vis o co jde :-)))))

                                      xmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:39:03

                                      Denny >> Hele francouzký nadávky to neumí, takže se můžeme vzdělávat :)) Jináč jak se vede? A máte tam sníh?