Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKačule - Profil | Pá 12.2.2010 16:38:45

Azbest >> na španělku, Pája ji dostala od svého otce k Vánocům, nějaká z bazaru, ty struny se mi zdají na ní moc tvrdý, ale já tomu nerozumím, on tvrdí že to jsou ty nejměkčí. Psala jsem to tu, když jsi jěště někde trajdal. :))

    NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 16:34:42

    Kačule >> obchod s hudebninama mám přece já:-)
    Na co chceš struny?
    Na španělku?
    Kovový,nebo nylonový?

    Ty nikdy nezlobíš,páč seš hodná holka od přírody:-))

    Struny stojí od asi 90-ti kč do klidně tisícovky y víc,ale Pája asi mistrovský střevový potřebovat nutně nebude:-)

      NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:33:19

      Kačule >> Pavel uz do sebe asi leje kafco u Jardy,tak budes muset pockat,az se vykeca a vrati se :-)

        NKačule - Profil | Pá 12.2.2010 16:29:34

        pavel68 >> já si někam napsala název těch strun a nemůžu ten papírek najít, můžeš mi to napsat ještě jednou? Ať to nemusím hledat. plís :) Koupím je Páje k narozkám. Teda pokud je v Mostě nějaký obchod s hudebninama. Kolik vlastně stojí takový struny?

          NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:26:50

          xmac >> pravda,ale ono je to v podstate jedno,pokud nekdo zalozi nejaky privat,je otazka,zda to bude nebo nebude lepsi,sam jsem byl ze zacatku pro,ale zakladat to jen proto,ze nemuzu napsat nejakej vulgarni vyraz,to nepokladam za nejak nutny,Je to presne jak psal Azbest,napises nejakou zkomoleninu,kazdy vi o co jde a ten automat to stejne nezaregistruje.

            Nxmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:23:03

            Denny >> A to máš ještě spousty co ani nehlasovali :)))

              NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:20:15

              xmac >> ja vim,v podstate to neni dulezite,jen kdyz vidim,kdo sem pise,tak tech kdo monitoruji je relativne dost :-)

                NKačule - Profil | Pá 12.2.2010 16:19:44

                pavel68 >> my nezlobíme :)))

                  Nxmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:19:03

                  Denny >> To nikdo nezjistí :)))

                    Nxmac - Profil | Pá 12.2.2010 16:18:46

                    Bré odpůldne :)

                      NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:17:51

                      Kačule >> ano myslim anketu,jen vlastne do dnes nevim,kdo vsechno hlasoval :-)

                        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 16:17:45

                        Denny >> Karle na anketu kašlu,tady jde o svobodu projevu...

                        Jdu k Jardovi Kučeroj na kafe do krámu,tak tu zatím nezlobte holoto o))))

                          Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 16:12:08

                          Jinak pěkný odpoledne všem :-))))

                            Nkubah - Profil | Pá 12.2.2010 16:11:46

                            Denny >> na anketu se sseere :-)))

                              NKačule - Profil | Pá 12.2.2010 16:10:37

                              Denny asi myslí tu anketu :))

                                NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:10:00

                                pavel68 >> no za D prece,hlasovalo 40 lidicek :-)))))))))

                                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 16:09:03

                                  Denny >> nerozumím otázce....

                                    NDenny - Profil | Pá 12.2.2010 16:07:51

                                    pavel68 >> ale co statistika? :-)))

                                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 16:05:50

                                      Knapík >> Anýze vymetli,nebo se mu rozpadl foun?

                                        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 16:04:58

                                        Azbest >> Přejdeme do ilegality a basta,Martin mi slíbil že tam můžeme psát svobodně.

                                        Každej nechť si pozve koho chce a je to.