Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKnapík - Profil | Pá 12.2.2010 10:45:43

Azbest >> a znáš důvod ? docela by mě to zajímalo, jestli jen kvůli nějakýmu výrazu navíc v jeho privátu, tak mi to přijde poněkud ostřejší .. (já myslel anýze)

    NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 10:44:10

    Knapík >> to bude ale jen tím,že je zřejmě podobně PC gramotnej,jako já,protože takovej Hnátek se vypudit vůbec nedá.
    Navíc on fungoval z mobilu,kterej není asi těžký vyeliminovat.
    Mluvil jsem o tom s MM-teda o hnátkovi.

      NKnapík - Profil | Pá 12.2.2010 10:40:45

      Azbest >> anýz je prý plně odstřižen, nemůže vůbec přispívat ...

        NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 10:38:04

        Není mi vůbec jasný,jak ale chce cenzůrní automat postihovat zkomoleniny,který jsou stejně jasný a výmluvný,jako zaslaný a vymjordaný klasický vulgarismy...to fakt netušim.
        Asi nepochopeno,že člověk s mozkem obejde cokoli.
        Na druhou stranu je na houby,že skutečně škodlivý elementi se nedaj ze serveru odselektovat natvrdo,páč se uměj vloudit pod další identitou a IP adresou zpátky.

          NKnapík - Profil | Pá 12.2.2010 9:32:07

          kujvapárek, co to je zas za novoty, já snad půjdu taky k šípku ...

            NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 5:43:39

            pavel68 >> Už to pít nebudu:-))))))))
            No, ale proč ne, stejně tady kolikrát vedu monjology jako kráva:-)

              NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 5:04:36

              Křemen >> Přijel ze Čkyně v 22,30 Má tam hospodu Na Hřišti . přivez dvě petky nic nevybumbal, tak jsem Terču poslal pro rum a další petku Bohužel byl tak šikovný, že mi ve spánku poblil záda:-))))

                NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:58:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pavel68 >> A tady aktuální foto:

                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:57:44

                  Křemen >> Beru bez připomínek o))

                    NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:53:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    pavel68 >> Je to tuten strejda:-)

                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:44:46

                      Jitkagold >> co kam nepatří drahá?

                      Koituis?Ano máš pravdu - původně jsem chtěl bohapustě [smazáno]Ale přešlo mne to,bylo by to na dlouho a mě předehra neba o))))

                        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:40:10

                        Křemen >> Jestli je to ten princ z fotky,něžně ho ulož do postýlky.Pokud se nepletu je blonďatej.

                        A nebo ho dej sem - možná to oživí to,co už dávno umřelo.

                        Pa o))))

                          NJitkagold - Profil | Pá 12.2.2010 4:33:38

                          pavel68 >> teda,to je mluva,to sem snad nepatri ne !!!! A jak to,ze nechrnis ??

                            NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:32:10

                            pavel68 >> O.K. Howg
                            Ještě mi poraď co mám dělat s tím pánem co mi leží v posteli?????????

                              Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:29:09

                              Křemen >> Na to kašli - okolnosti jsou proti nám.

                              Jdu se pokusit o koitus,tak kdyby to kolem tebe houkalo a modře blikalo,vezou mně k vám.
                              A na buchty ti kakám - koukej posílat tabák.
                              A jdu na to.

                              HOWGH

                                NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:21:29

                                pavel68 >> Kapím to, ale nelíbí se mi to utíkání:-(
                                EDIT: Kolikrát ta diskuse byla prospěšná a myslím si, že by jí nechtělo zakopat do privátu, ale to už bude na tobě......

































                                Já budu rád, když budu mít možnost s tebou nebo dalšíma přispěvovateli prohodit pár "významných" slovíček ať už o rybadřině nebo o jinejch [smazáno], který nás spojujou:-))

                                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:15:03

                                  Křemen >> Milá pyčo - tady jsi doma o)))

                                  Na "ale" kakej - já nejsem pokrytec a právě proto emigrujeme do privátu.

                                  Chápeš pyčo???

                                  o)))

                                    NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:11:31

                                    pavel68 >> Doufám, že si pamatuješ, když jsi mne zval do tvé diskuse!
                                    Nepřipadalo mi tady se tvářit, že jsem něco víc a ostatní se tak chovali, což pro mne bylo super. Napsal jsi mluv jak chceš atady to všichni berou, což je paráda, ale!!!!!!!!!!

                                      NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:06:12

                                      pavel68 >> Naopak, já si o tobě myslím, že by jsi pankáčům ukázal co je PUNK!!!!!!!!!!§

                                        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:01:07

                                        Křemen >> Jsem větší pankáč než si myslíš o))