- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
NKnapík - Profil | Pá 12.2.2010 10:45:43
Azbest >> a znáš důvod ? docela by mě to zajímalo, jestli jen kvůli nějakýmu výrazu navíc v jeho privátu, tak mi to přijde poněkud ostřejší .. (já myslel anýze)
NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 10:44:10
Knapík >> to bude ale jen tím,že je zřejmě podobně PC gramotnej,jako já,protože takovej Hnátek se vypudit vůbec nedá.
Navíc on fungoval z mobilu,kterej není asi těžký vyeliminovat.
Mluvil jsem o tom s MM-teda o hnátkovi.
Navíc on fungoval z mobilu,kterej není asi těžký vyeliminovat.
Mluvil jsem o tom s MM-teda o hnátkovi.
NKnapík - Profil | Pá 12.2.2010 10:40:45
Azbest >> anýz je prý plně odstřižen, nemůže vůbec přispívat ...
NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 10:38:04
Není mi vůbec jasný,jak ale chce cenzůrní automat postihovat zkomoleniny,který jsou stejně jasný a výmluvný,jako zaslaný a vymjordaný klasický vulgarismy...to fakt netušim.
Asi nepochopeno,že člověk s mozkem obejde cokoli.
Na druhou stranu je na houby,že skutečně škodlivý elementi se nedaj ze serveru odselektovat natvrdo,páč se uměj vloudit pod další identitou a IP adresou zpátky.
Asi nepochopeno,že člověk s mozkem obejde cokoli.
Na druhou stranu je na houby,že skutečně škodlivý elementi se nedaj ze serveru odselektovat natvrdo,páč se uměj vloudit pod další identitou a IP adresou zpátky.
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 5:43:39
pavel68 >> Už to pít nebudu:-))))))))
No, ale proč ne, stejně tady kolikrát vedu monjology jako kráva:-)
No, ale proč ne, stejně tady kolikrát vedu monjology jako kráva:-)
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 5:04:36
Křemen >> Přijel ze Čkyně v 22,30 Má tam hospodu Na Hřišti . přivez dvě petky nic nevybumbal, tak jsem Terču poslal pro rum a další petku Bohužel byl tak šikovný, že mi ve spánku poblil záda:-))))
Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:44:46
Jitkagold >> co kam nepatří drahá?
Koituis?Ano máš pravdu - původně jsem chtěl bohapustě [smazáno]Ale přešlo mne to,bylo by to na dlouho a mě předehra neba o))))
Koituis?Ano máš pravdu - původně jsem chtěl bohapustě [smazáno]Ale přešlo mne to,bylo by to na dlouho a mě předehra neba o))))
Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:40:10
Křemen >> Jestli je to ten princ z fotky,něžně ho ulož do postýlky.Pokud se nepletu je blonďatej.
A nebo ho dej sem - možná to oživí to,co už dávno umřelo.
Pa o))))
A nebo ho dej sem - možná to oživí to,co už dávno umřelo.
Pa o))))
NJitkagold - Profil | Pá 12.2.2010 4:33:38
pavel68 >> teda,to je mluva,to sem snad nepatri ne !!!! A jak to,ze nechrnis ??
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:32:10
pavel68 >> O.K. Howg
Ještě mi poraď co mám dělat s tím pánem co mi leží v posteli?????????
Ještě mi poraď co mám dělat s tím pánem co mi leží v posteli?????????
Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:29:09
Křemen >> Na to kašli - okolnosti jsou proti nám.
Jdu se pokusit o koitus,tak kdyby to kolem tebe houkalo a modře blikalo,vezou mně k vám.
A na buchty ti kakám - koukej posílat tabák.
A jdu na to.
HOWGH
Jdu se pokusit o koitus,tak kdyby to kolem tebe houkalo a modře blikalo,vezou mně k vám.
A na buchty ti kakám - koukej posílat tabák.
A jdu na to.
HOWGH
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:21:29
pavel68 >> Kapím to, ale nelíbí se mi to utíkání:-(
EDIT: Kolikrát ta diskuse byla prospěšná a myslím si, že by jí nechtělo zakopat do privátu, ale to už bude na tobě......
Já budu rád, když budu mít možnost s tebou nebo dalšíma přispěvovateli prohodit pár "významných" slovíček ať už o rybadřině nebo o jinejch [smazáno], který nás spojujou:-))
EDIT: Kolikrát ta diskuse byla prospěšná a myslím si, že by jí nechtělo zakopat do privátu, ale to už bude na tobě......
Já budu rád, když budu mít možnost s tebou nebo dalšíma přispěvovateli prohodit pár "významných" slovíček ať už o rybadřině nebo o jinejch [smazáno], který nás spojujou:-))
Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 4:15:03
Křemen >> Milá pyčo - tady jsi doma o)))
Na "ale" kakej - já nejsem pokrytec a právě proto emigrujeme do privátu.
Chápeš pyčo???
o)))
Na "ale" kakej - já nejsem pokrytec a právě proto emigrujeme do privátu.
Chápeš pyčo???
o)))
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:11:31
pavel68 >> Doufám, že si pamatuješ, když jsi mne zval do tvé diskuse!
Nepřipadalo mi tady se tvářit, že jsem něco víc a ostatní se tak chovali, což pro mne bylo super. Napsal jsi mluv jak chceš atady to všichni berou, což je paráda, ale!!!!!!!!!!
Nepřipadalo mi tady se tvářit, že jsem něco víc a ostatní se tak chovali, což pro mne bylo super. Napsal jsi mluv jak chceš atady to všichni berou, což je paráda, ale!!!!!!!!!!
NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 4:06:12
pavel68 >> Naopak, já si o tobě myslím, že by jsi pankáčům ukázal co je PUNK!!!!!!!!!!§
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářský retro bazar.16779
NFóry59867
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
NPlzeňské jádro37319
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110357
NDaruji věci na ryby ...863
NRadnice - obecný drbník196436
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















