Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 3:57:46

pavel68 >> Vylízat, vymrdat, tenhle zasranej systém cenzury............
V životě by mne nenapadlo psát takový slovíčka, ale............ to je fakt nasrat a rozmazat!!!!!§
Jsem pyšnej na to, že jsem čech a mohu taková slovíčka používat, aniž by byly vulgání a pokud mě tady bude někdo omezovat, tak to rozhodně neohrozí můj vztah k témto lidem a ten kontakt s nimi si velice rád vyhledám jiným způsobem!!!!!!!!!!!!!!

    Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 0:44:51

    Káceč >> brou Yeňýku

      NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 0:39:10

      pavel68 >> Tak jsem jim to dal i do plkárny.Jdu si hodit postel na záda.Brou.

        Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 0:30:34

        Káceč >> pyzdo chceš trestnou????

        jdu tam ........

          NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 0:29:19

          pavel68 >> Ty vole,to je síla.Bejmák :-)))http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626716

            NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 0:26:05

            pavel68 >> Ty se chceš nechat upéct? :-)))

              Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 0:24:29

              Káceč >> ti upeču tři kuřata za jedno tele,platí???

              o)))

                NKáceč - Profil | Pá 12.2.2010 0:20:50

                pavel68 >> Mě leze krkem zase telecí :-)))

                  Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 0:12:48

                  Bandog >> brou moj o))))

                    NBandog - Profil | Pá 12.2.2010 0:10:51

                    pavel68 >> :-))) jdu do peřin,brou Paulus

                      Npavel68 - Profil | Pá 12.2.2010 0:08:47

                      Bandog >> si budu muset nějakou novou "moji" ochočit - už mi to kuře na všechny způsoby /pečený v troubě/,což jediný umím leze krkem o)))

                        NBandog - Profil | Pá 12.2.2010 0:01:50

                        pavel68 >> ty salaty ja nemusim,jedině od moji :-))

                        v sob.přide jeji family tak to bude jisto salat+řizky ale sumce už nemame tak to vidim na kuřeci nebo krůti :))

                          Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:55:37

                          Bandog >> pochoutkovej salátek,dvě housky a nakládaná cuketa ala okurka.

                          Taky dietní o))

                            NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 23:52:04

                            pavel68 >> jj byl jsem v ni,ale odneslo to jenom jabko :((

                              Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:44:27

                              Bandog >> nehlásil jsi tuhle po 20:00 dietu?

                              Jdu do lednice o))))

                                Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:43:52

                                Káceč >> stůl u Pauluse přece o))))

                                  NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 23:41:19

                                  pavel68 >> takovy medium...kua už mam hlad,ještě že nezamika lednici :)))

                                    NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 23:40:40

                                    pavel68 >> Jak se bude to nové zovat?Do nevhodné(automat zapracoval) otázky nelezu :-)))

                                      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:38:31

                                      kubah >> brou Kubajs

                                        Nkubah - Profil | Čt 11.2.2010 23:37:35

                                        pavel68 >> můžu přidat - mám tu ještě s kuřecím, pak duháky a kapry, i prasátka by se našla :-)))


                                        Mohl bych to sem naházet, ale řek jsem si ne. Jdu spát :-))))
                                        Dobrou.