Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:26:24

kubah >> nesser o))))

    kubah - Profil | Čt 11.2.2010 23:22:48

    Bandog >> a tady už se zácpa peče :-))))))

      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:22:02

      Bandog >> Kuva to je bifteků........................... o)))

        Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 23:21:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        pavel68 >> :-))

        koukam na fotky a našel jsem zacpu va Francii o))

          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:14:48

          Káceč >> Kdyby to bylo obráceně - udělal bych to samý o)))

            pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:14:22

            Bandog >> má veliký štěstí chlapec...... o)))

              Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 23:13:28

              Azbest >> Musím se přiznat.Já práskám zde nevhodné příspěvky Paulusovi :-)))

                Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 23:13:15

                pavel68 >> už to odstranil zmetek jeden :))

                  pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 23:03:47

                  Azbest >> Projdi si zpětně vlákno - opakoval bych se.

                    Azbest - Profil | Čt 11.2.2010 23:02:53

                    pavel68 >> nic převratnýho tam nevidím,ani závadnýho.
                    Nehodlám to teda celý studovat.
                    Myslim,že jsme tu mezi sebou a jestli nás někdo šmíruje a pak donáší vrchnosti,tak je žalobníček.
                    Ale já problém se slušným vyjadřováním nemám a poslat někoho do konečníku,či zhodnotit jeho intelekt dovedu v pohodě i bez vulgarismů.

                      kubah - Profil | Čt 11.2.2010 23:02:30

                      pavel68 >> tak to je moc tohle...

                        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:59:29

                        kubah >> Jukni do plkárny a smích tě přejde..........

                          Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:58:17

                          Azbest >> Tak přijeď ke mě.Já tě z toho dostanu hned.Budeš odhazovat sníh až do srovnání času :-)))

                            kubah - Profil | Čt 11.2.2010 22:58:13

                            pavel68 >> hele Ti to píše sprostě :-)))))))

                              pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:54:26

                              Bandog >> pošleme mu na prdel ty naše lásky chlupatý stereo a do smrti na to nezapomene o))))

                                Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:53:13

                                pavel68 >> tak co,už věřiš??to mam nejaky liny :((

                                jj jen mu dej,trhej cikan o)))

                                  Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:51:41

                                  Azbest >> to ještě chvili potrva :))

                                    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:51:10

                                    Bandog >> aha - tak to je pěknej kriplíček - dáme mu co proto????

                                      kubah - Profil | Čt 11.2.2010 22:50:34

                                      Azbest >> to je divný...
                                      Já přijedu z Tater a nic mi neni :-)))))))

                                        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:49:46

                                        Bandog >> jdu na to....