Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:48:48

pavel68 >> jsem ti poslal origoš,můžeš porovnat

    Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:48:43

      NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 22:48:42

      Káceč >> jo...dycky.Jednou jsem priletěl z Bangkoku a srovnal jsem se až za šest neděl...

        NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 22:47:43

        pavel68 >> a kdo to dělá,když seš admin ty?

          NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:46:47

          Azbest >> Tobě dělá problém časovej posun?

            Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:45:39

            Azbest >> já taky - ale nikdo a nikdy za mne nebude rozhodovat,jak budu psát.

            Pozvu tě - je na tobě jestli přijmeš.

              NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 22:44:26

              Bandog >> zima mi neva,ale usínám v sedum ráno...

                Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:44:09

                Bandog >> marně tam tvoji hledám................

                  NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 22:44:00

                  pavel68 >> na privát já seru.Mám radši eskort.

                    Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:43:20

                    Káceč >> ty se taky chytíš všeho,jako trus podolku........... o)))

                      NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:42:55

                      Azbest >> hoj cestovateli,už jsi v klidu-aklimatizovan?

                        Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:42:49

                        Azbest >> Užij si jednu z posledních pochval - od zítřka jsme v privátu....

                          NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:41:27

                          Azbest >> Mě do toho netahej.To provozuje Paulus :-)))

                            Nkajda - Profil | Čt 11.2.2010 22:40:51

                            kubah >> dik a dobrou.....

                              NAzbest - Profil | Čt 11.2.2010 22:40:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tady už se provozujou vopichy řití?
                              To je trapné soudruzi.
                              To se neslučuje s politikou naší strany!

                                Nkubah - Profil | Čt 11.2.2010 22:39:33

                                kajda >> dobrou

                                  NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:36:54

                                  pavel68 >> maš to tam prde :))

                                    Nkajda - Profil | Čt 11.2.2010 22:32:15

                                    Krasnou dobrou noc preji vsem....

                                      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:31:15

                                      Bandog >> ukaž !!!

                                      Tomu bude svět malej,ten se neschová..........

                                      Klidně do SZ

                                        NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 22:27:15

                                        pavel68 >> jsem tady řitopich :))


                                        psal mi kluk prej mam na aukru moji s prutem na fotce,tak jsem se musel zaregistrovat aby jsem mohl napsat frajerovi kdo mu dal suhlas mi krast fotky!!!