Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:23:27

Káceč >> Jsem šel kouknout do lednice a kecáš - pod máslem žádný podmáslí nejni tak nelži o)))

    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:22:20

    kubah >> na possrání nejni nic špatnýho,ale musíš to stihnout na mísu o))

      Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:22:14

      kubah >> a Paulus.Deset piv piju denně.Někdy víc a někdy míň.To když jedu ráno autem.Když je jich víc,tak 15+ dám ráno podmáslí a je mi fajn.

        kubah - Profil | Čt 11.2.2010 22:18:32

        Káceč >> loknout si podmáslí tak se poseeru :-))

          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:16:46

          Káceč >> mno tak to už bych nedal o)))

            Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:14:20

            pavel68 >> 25 piv a ráno litr podmáslí na ex.Bez následků :-)))

              pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:06:23

              Káceč >> Ani se neptej - jednou ti to všecko u udírny propálím,ale musíš vypít stejně,co já.

              Platí ???

              o)))

                kajda - Profil | Čt 11.2.2010 22:05:39

                Káceč >> Tosmoc nedelal.....jeste zajdi ke me..........

                  pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:05:22

                  Bandog >> Vylez - to byl vtip......

                  Nejsi můj typ...


                  o)))))))))))))))

                    Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:05:20

                    pavel68 >> Ty jsi musel zažít dívčích zrad :-)))

                      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:04:26

                      Jarda Kučera >> Jako minule platí ? o))))

                        Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:04:06

                        kajda >> Celej den jsem ho odhazoval.Ruce mám až na zem :-))

                          pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 22:03:14

                          Káceč >> hele do nás dvou nevandruj.Lepší nežli dívčí zrada - teplá pr*el kamaráda....

                          Jdeš chrnět kulaku? o)))

                            kajda - Profil | Čt 11.2.2010 22:02:39

                            kubah >> i tobe kolego:o)

                              kajda - Profil | Čt 11.2.2010 22:01:50

                              Káceč >> ani nemluv tro bych se po...L

                                Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:01:29

                                pavel68 >> Tak holt budu až zítra :-)))

                                  Jarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 22:01:24

                                  pavel68 >> Přijď kdy chceš,zítra budeme mít klídek:-))ok

                                    Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 22:00:34

                                    pavel68 >> Ty si přežvykuj s Bandogem.Řiťopichu :-)))

                                      kubah - Profil | Čt 11.2.2010 22:00:14

                                      kajda >> Tobě taky...

                                        pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:59:33

                                        Káceč >> sračka už se nepíše - říkáš si o banána o)))