Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:59:04

Jarda Kučera >> to ne Jardo,fakt mi sem písni,ju?

Leda bych ti tam pomohl,ale nevím s čím.Ještě bych ti překážel o))))

    NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:58:29

    kajda >> No nazdar.Padala tam tam ta bílá sračka? :-)))

      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:58:03

      Káceč >> klid - za chvilku jsme v privátu a tam ty šprcky klidně můžem po večerech přežvykovat o)))

        Nkajda - Profil | Čt 11.2.2010 21:55:21

        Pekny vecer preji.....

          NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 21:54:34

          pavel68 >> V pohodě přijď kdy chceš,udělám si pauzu:-)

            NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:54:16

            pavel68 >> Ty vole tady by neměl bejt automat na hlídání nevhodnejch slov,ale automat na šprcky :-)))

              Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:53:40

              Bláža >> vyse* si voko o)))

              brou Blaženo

                Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:53:08

                Jarda Kučera >> nemám Jarouši zlatou akcii v Eurotelu,prostě mi na krámu na noťasu pošli sem echo,že můžu vyrazit a je to.
                Nerad bych tě rušil od rachoty jako minule o)))

                  Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:51:00

                  Bandog >> ty to ještě nevíš ale jo o)))

                    NBláža - Profil | Čt 11.2.2010 21:50:07

                    Tož dobrou mistři , a mluvte slušně..................

                      NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 21:48:45

                      pavel68 >>Zítra zavole než vyjdeš z domu:-)

                        NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 21:46:37

                        pavel68 >> ty někam jedeš????a se mnou???to se musiš nejdřif naučit slušně chovat!!! :))))

                          Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:39:52

                          Bandog >> Řádně si mej hvězdičku a poctivě trhej kaštany....

                          To víš - tejden o samotě v Itošce v teple i se starým jezevcem jako já udělá divy.
                          A jelikož budeš první na ráně vážně uvažuju,jestli tři tuby Indulíny budou stačit.Nerad bych aby ses cestou zpátky za volantem kroutil a plakal,že tě pálí a bolí o)))))))))

                            NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 21:36:58

                            Jarda Kučera >> o.k. zitra za ni zajdu a pak halo,halo :)))

                              NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 21:35:16

                              pavel68 >> ja nemusim vědet co je kakaova dirka,ale ty osliku jsi mama jak stvořena :))).......auuuu

                                NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 21:30:23

                                Bandog >> ok dej mi vědět po tel. jestli to bude možné,vzít všech 6 ks v jednom kšeftě:-)

                                  Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:28:05

                                  Bandog >> ty ani nevíš co to anál je ty lamo - a koukni do mejla,poslal jsem ti to taky o))))

                                    NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 21:27:29

                                    Jarda Kučera >> ted jsem byl za ni a neni doma,zitra zajdu za ni do kšeftu,nejdu do rachoty :))

                                      NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 21:25:57

                                      pavel68 >> nech Slovač napokoji,bo ti v sob.nakopu anal :-))

                                        Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:25:04

                                        Káceč >> votomnic kurváááááááááááá o)))