Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Nxmac - Profil | Čt 11.2.2010 21:20:32

Káceč >> Mno to víš :)) Petr tam jel stejně jen kůli tomu, aby zjistil jak to bylo.. :)))

    NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:20:00

    pavel68 >> Lepší sláma z bot,jak v hlavě nasráááááááááááááááááno :-)))

      Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:17:05

      Káceč >> ale di ty brepto - sláma ti čouhá z bot a pomlouváš "chrámy konzumu" ve městě?

      o)))

        NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:16:10

        xmac >> Toho už rozebral Azbest.Automat netřeba :-)))

          Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:15:49

          jsem sakra zapomněl kliknout na "privátní diskuzi" a celý to jede znova,ale dočkáme se holoto o))))

            NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:15:19

            pavel68 >> Přesně to jsem měl na mysli :-)))

              Nkubah - Profil | Čt 11.2.2010 21:13:26

              pavel68 >> tak to nech na zítra :-))

                Nxmac - Profil | Čt 11.2.2010 21:13:16

                pavel68 >> a co obrázky?

                  Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:09:53

                  Káceč >> tys myslel Lidl?

                  Mi přišel hezkej mejl o Tescu na Slovači,ale automat by to tu nepobral o)))))))))))

                    Nxmac - Profil | Čt 11.2.2010 21:09:51

                    Káceč >> jaké? Vágner :)) jestlipak to smaže ten putain program

                      NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 21:05:23

                      pavel68 >> To já myslel to sprosté a zde zakázané slovo...

                        NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 21:04:47

                        pavel68 >> :-))

                          Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 21:02:30

                          Jarda Kučera >> bacha na ty "vytríny" - mámě češtinu rádi,i když občas napíšeme [smazáno] o)))

                            NKáceč - Profil | Čt 11.2.2010 20:58:57

                            Jarda Kučera >> Jsi fůůůůůůůůj :-)))

                              NJarda Kučera - Profil | Čt 11.2.2010 20:58:04

                              Bandog >> Luboši mluvil jsi s prodavačkou z Lídlu o těch vytrínách???

                                Npavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:54:28

                                Pozvu si tam koho chci a to je vás všecky holoto...

                                Kdybych zítra na někoho zapoměl,nechť se mi ozve po SZ,ovšem šmíráky mimo Kačule zametu pod koberec o)))

                                  NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 20:48:55

                                  sadraj >> ja nic nemaluji,akurat mi to Paulus musi vysvětlit komu to tu vadi :((

                                    Nsadraj - Profil | Čt 11.2.2010 20:44:54

                                    Bandog >> si to nemaluj pavel psal že to tu zamkne tka se nepobavime ani tady budem si muset založit něco vlastního do zamčenýho nepřídáš už nic a myslim že to nemuže odemknout už ani zakladatel

                                      Nkubah - Profil | Čt 11.2.2010 20:44:19

                                      sadraj >> už mám ten materiál. V pondělí pošlu.

                                        NBandog - Profil | Čt 11.2.2010 20:42:00

                                        Káceč >> kua tak to bude nuda bez vas holoto :((