Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

xmac - Profil | Čt 11.2.2010 20:41:48

pavel68 >> Sakra, oni sem chodí děvčata na divadlo :)))

    sadraj - Profil | Čt 11.2.2010 20:40:56

    Káceč >> no každej si pozvete jednoho protože vic nemužete a já zustanu nekde trčet sám béééé bééééb éééé

      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:40:29

      Káceč >> bych tu hlášku okořenil,ale ten automat je svině o))))))

        Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 20:39:22

        sadraj >> A to si vem,že Paulus pozve Azbesta,já Pauluse a Azbest mě :-)))))))))))

          sadraj - Profil | Čt 11.2.2010 20:37:30

          Bandog >> sem di jen děll srandu bylo mi jasný že to nemzžeš vzit vážně a Jarda má dost svejch problemů a hlavně je to super kámoš a pomůže když je potřeba .

            sadraj - Profil | Čt 11.2.2010 20:36:21

            Káceč >> bezvadný a zase nemám s kým plkat .
            bééé bééé bééé nkdo mne nemá rád proč jsou všichni tak velcí a já tka malý amám na hlave s skořápku

              Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 20:35:46

              sadraj >> ja sem v klidu,jen jsem podal pro tvou osobu vysvětleni :))

                Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 20:34:45

                Kačule >> Ahoj.Každej z Tre Kronor si může pozvat jednoho.Vzhledem k tomu,že jsme tři,tam bude celkem šest lidí :-)))

                  pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:34:11

                  Kačule >> pokud nezačneš přispívat možná si to Kačko rozmyslím...........

                  Samo že tě pozvu - vím o tobě o)))

                    Kačule - Profil | Čt 11.2.2010 20:32:52

                    pavel68 >> No tak doufám, že mě na soukromku taky pozvete. Bylo bymi tu bez vás smutno.

                      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:30:49

                      Martin M. - Ÿ Čt 11.2.2010 20:26:03
                      pavel68 >> ne to nemohu udelat. Vysvetloval jsem to jiz nekolikrat - verejnou diskusi na privatni menit nebudu, jsou v ni zapisy, ktere byly urceny vsem, a nikdo si nemuze delat narok na jejich "zprivatizovani". Muzete tu diskusi zamknout a zacit jinde na soukromo.

                      Takže jdu na to a ráno to tu zamykám holoto.

                      Dej Tre Kronor osud lehký nebe....

                        sadraj - Profil | Čt 11.2.2010 20:27:23

                        Bandog >> no promin sem si udělal srandu trochu nemístně tak nemusíš hnedka chytit na 1/4 našlápnutí se ti omlouvám ještě raz , Jarda to pochopil

                          Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 20:24:05

                          pavel68 >> Zamknout nestačí,je třeba to smazat.Je tu toho moc na šmírování :-)))

                            pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:22:50

                            Káceč >> Čekám co na to Martin,pokud to nepůjde ještě dnes založím soukromku a budu čekat na vás,abyste mi připoměli koho všeho jsem zapoměl pozvat.

                            Pak to tady zamknu.

                            EDIT - a tebe pošlu k šípku kdykoli si vzpomenu Krkovičko o)))

                              Káceč - Profil | Čt 11.2.2010 20:19:02

                              pavel68 >> A teď bude co?Je mi jedno kde tě pošlu do řiti :-)))

                                pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:15:15

                                Tož tak holoto o)))

                                Odepsal jsem před Martinovým EDITem.

                                  pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:14:54

                                  pavel68 - Ÿ Čt 11.2.2010 20:13:33 Opravit zápis
                                  Martin M. >> To mi nedává smysl Martine - privátky jsou na pozvání a dostane se tam jen člověk,kterého sám pozvu - ten tedy ví jak se na lopatě sedí.
                                  Jsou to všechno kamarádi a zavádět jakýkoli trest za expresiva v privátu je velice,ale velice zcestné.

                                  Takže buď tak hodný a udělej pro mne něco.

                                  Přesuň celé Tre Kronors do privátu,oba se vyhneme problémům.
                                  Vím že pro tebe je to levou zadní a napíšu lidem,co mi tak chodí,ať si pozvou koho chtějí.
                                  Ono přisednutí k nám bylo vždycky na vlastní nebezpečí...

                                  Děkuji,Pavel

                                    pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:14:21

                                    Martin M. - Ÿ Čt 11.2.2010 20:05:30
                                    pavel68 >> do privatnich diskusi nikdo nevidi, at tam pises co pises. Upozorneni pred odeslanim dostanes, ale tim to konci.
                                    Nerikam ale, ze to tak bude nastalo, zvazujeme, ze by za opakovane "kurveni" opravdu padaly tresty, napr. udelenim zlute karty na 24h na cely MRK apod. O takovem trestu ale bude rozhodovat clovek a ne automat.
                                    EDIT opet se netyka privatnich diskusi, tam si pis co chces, pokud to autorovi diskuse nevadi.

                                      pavel68 - Profil | Čt 11.2.2010 20:14:11

                                      Bandog >> chuju o)))

                                        Bandog - Profil | Čt 11.2.2010 20:06:56

                                        pavel68 >> :o))) svako/ujo,mněl by ste pomalu vybirat spacak....................dreveny/dřevenej :)))