Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:29:36

Káceč >> Jdi do hajzlu ......ja vim moc dobre!o))))

    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:29:15

    Káceč >> Luboš má noťas o)))

      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:28:17

      kajda >> Ta bolest a jak to pálí :-)))

        Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:26:50

        Káceč >> Zatim jen nart.....a pak prsty a prsty:o)))))

          NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:25:27

          pavel68 >> Není lepší pravé tlačítko myši? :-)))

            NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:24:34

            kajda >> Stehno,pod kolenem a nárt :-)))

              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:21:48

              Bandog >> Nahoře na liště klikni na adresu tý stránky zmáčkni zároveň Ctrl+C,pak se vrať sem,udělej zápis a zmáčkni zároveň Ctrl+V

              A je to o)))

                Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:16:53

                Káceč >> Tech skrabancu uz par bylo.........a jak rikas to je hned:o))))

                  NBandog - Profil | Út 2.2.2010 22:16:24

                  pavel68 >> to bych to musel vědet :-((

                  6.1.2010,6hod.rano,-3C voda to musel byt očistec :-)))

                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:15:22

                    kajda >> Tomu nevěř ani náhodou.Škrábanec je hned :-)))

                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:15:01

                      Bandog >> Hoď sem odkaz............o))

                        NBandog - Profil | Út 2.2.2010 22:12:30

                        pavel68 >> akurat jsem četl u Sportcarpu že padnul letos novy rekord kapra na Rainbow 42.64kg neskutočna ryba a tiše zavidim lovci :))

                          Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:09:24

                          Káceč >> Jo ale to uz budes mit fousate deti:o))))

                            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:07:24

                            Bandog >> Už má dietu na granulích a tváří,jako bych ji chtěl prodat.Ke všemu hárá a to vždycky nabere o)))

                              NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:06:43

                              kajda >> To přijde,neboj :-)))

                                Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:04:02

                                Káceč >> To si pis...nejak jsem to nedelal poprve:o))))))

                                  NBandog - Profil | Út 2.2.2010 21:59:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pavel68 >> radši ji vem venku,chudinku zachvili ti praskne :-(((

                                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 21:58:51

                                    kajda >> Máš ještě všechny údy? :-)))

                                      Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 21:56:24

                                      Káceč >> Ja si dnes hral na tebe s motorovkou....nejak dochazelo drevo:o)))

                                      ....snad hajzl padat nebude.....jinak ho prekrocim a hura do kolbenky:o)))))