Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 23:00:00

Káceč >> 20 deka smradlavejch syrečků? jdu tě odebrat z přátel..................... o)))

    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:57:23

    pavel68 >> 20 deka syrečků,anglickou a tři feferonky.Pochopitelně i dva krajíce chleba.Ale to bylo před půl hodinou!!!! :-)))

      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:54:04

      Káceč >> Ty máš hlad???? nevídáno - po pravdě přiznej cos měl jako poslední o)))

        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:51:59

        pavel68 >> Sem psal hlad,né žížeň :-)))

          NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:51:21

          kajda >> Nemáč čeho.Jsem zcela chud :-)))

            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:50:14

            Káceč >> Dej si lachouta Krkovičko.................. o))

              Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:49:57

              Káceč >> Tak se napapkej pane....

                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:49:13

                kajda >> Hlad :-)))

                  Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:48:31

                  Káceč >> No to jako jo.........mas jeste neco???

                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:46:38

                    kajda >> No vidíš.Tady se dozvíš věcí :-)))

                      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:45:33

                      pavel68 >> V tom případku neurážej prasata.Ten kapřoun na ně nemá ani omylem.Je hnusnej,slizkej a smrdí rybynou :-)))

                        Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:41:58

                        Káceč >> Fakt????...jeste zes mi to rekl:o))))))))))))

                          Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:40:21

                          Káceč >> Ten kárp Yeňýku,ten kárp o)))

                            NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:37:34

                            pavel68 >> Kdo je prase?Ten rybář? :-)))

                              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:37:12

                              Káceč >> Mno vždyť jo o)))

                              lemt

                                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:36:42

                                kajda >> Povolenky netřeba.Letos se vyplatí pytlačit :-)))

                                  Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 22:35:14

                                  Káceč >> Jeste nemam povoleni........takze nebyl ale zbrojim.

                                    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 22:34:32

                                    Bandog >> Mno tak to je pořádný prase a takhle v zimě.......... o))

                                      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:34:04

                                      pavel68 >> Tak to je jiná :-)))

                                        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 22:33:29

                                        kajda >> Už jsi byl letos na rybkách?