Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 21:52:22

kajda >> Tady teď fučí jak sviňa.Jestli začne i padat ten bílej humus,tak si ráno nepěkně zaházím lopatou.

    Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 21:49:21

    Káceč >> Tak to jsem mel tech bonusu dnes uz nekolik.....nechej je doma kolego_o))

      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 21:42:37

      Bandog >> slipy - dycynky slipy............v trenkách mne bolí járata o)))))))

        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 21:42:25

        kajda >> Já to ho dám zadarmo a ještě jako bonus i vítr :-)))

          Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 21:40:42

          Káceč >> Zdar ...ja myslel z nejakej prodam tobe...sakra!!!!!

            NBandog - Profil | Út 2.2.2010 21:40:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pavel68 >> ja tě pokojim až ti budou trenky maly,zmetour vousatej :-)))

              NBandog - Profil | Út 2.2.2010 21:39:09

              pavel68 >> v sezoně na horni přehradě to vali v tunach,ale z jara a pozdni podzim ryba bude fungovat :-)) na spodni se vraci opět vše do normalu pomalu,tam ten bum peletovy opadl a ja už jenom řeky a tam s peletama takovy terno neudělaš ale povede se občas nejaky slizounek a jak to tych peletach přibiraj slizounci,nebude dlouho trvat a na Ebru sumce přes 100 budou hlašeny častejš je to jen otazka času :)))

                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 21:37:52

                kajda >> Zdar.Nechceš nějakej sníh? :-)))

                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 21:35:21

                  Bandog >> To známe o)))

                    NBandog - Profil | Út 2.2.2010 21:33:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    princezna pozuje :-)))

                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 21:31:49

                      Bandog >> A propos - až pojedeš příště k Jardovi do krámu tak koukej brnknout.Válím se doma jako hujda a mám to k němu z bytu 10 minut pěšky !!!!

                        NJarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 21:29:14

                        pavel68 >> :-))

                          Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 21:28:37

                          Bandog >> Jsem si právě říkal,po tom co jsem četl o Ebro jestli vůbec ještě žerou ryby,když se tam sypou tuny pelet...
                          Tam už asi bude problém - nebo se pletu ???

                            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 21:25:51

                            Jarda Kučera >> Hele ten Luboš už šel zase kojit - sice má dvojky kozy ale chudák malej Maty se moc nenají o))))

                              Nkajda - Profil | Út 2.2.2010 21:24:18

                              Preji pekny pozdni vecer bando jedna...............

                                Nsadraj - Profil | Út 2.2.2010 21:22:39

                                Jarda Kučera >> joo už je to zvážený ale ješte to sem nejde koukám na to mam to otevřený před sebou už se těším a zbytek nekdy dopoledne domluvíme do a jak jdu chrneti

                                  NBandog - Profil | Út 2.2.2010 21:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  pavel68 >> tam kde se to vali ve velkym tak o živou nemaj zajem,proč by mněli když přidou na figuru a vklidu bez ztraty energie se nažerou,pak jsou pořadny přirustky :))jinak pelety až se otepli květen-zaři jinak na pikaču

                                    NJarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 21:18:49

                                    sadraj >> Přijde Ti to myslím PPL.

                                      Nsadraj - Profil | Út 2.2.2010 21:17:17

                                      du bydlet či jak praví kaceddlo hodit di dvoupostel na hřbet abych byl čerstvej na balík co zejtra čekám

                                        Nsadraj - Profil | Út 2.2.2010 21:14:19

                                        JKL >> někde to pohledam v nekolika desítkách knih moh by tam bejt recept myslim že jsem ho nekde videl a mnebo alespon postup tam byl trochu vic odtajnějnej