Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

JKL - Profil | Út 2.2.2010 20:45:45

Hele, odborníci - dotaz. Co kdo víte konkrétního o výrobě TTX ?

    Jarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:45:17

    Bandog >> Jo tak to si musím uložit:-)))

      Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:42:46

      Jarda Kučera >> :-))) on ma radši cecek

        Jarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:35:09

        Bandog >> Nastav mu nos:-))

          pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:33:27

          Bandog >> Mi povídej........................... o)))

            Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:33:20

            Jarda Kučera >> bud zdrav Jardo mam ukol splněn,malej boxuje kozu :-))

              Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:31:54

              pavel68 >> Sharon je krasna ženska :-))

                Jarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:30:53

                Bandog >> Ahoj Lubošku :-)Už jste po koupeli.

                  pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:30:15

                  Jarda Kučera >> Ale čuměl jsem na ty krásný ryby jako chleba z tašky o))))))))

                    pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:29:22

                    Bandog >> Ale prd - tahle mi s ním pomáhala o))))))

                      Jarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:29:11

                      pavel68 >> Co se Ti s tou bradou stalo:-))Že Ti spadla:-)

                        Jarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:28:22

                        Knapík >> Neutíkej na pivo,když máš tady kamarády:-))

                          Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:26:13

                          pavel68 >> se ti zdalo o oslikovi :-))))

                            Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:21:28

                            Káceč >> :-)))

                              pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:16:25

                              Káceč >> Jen počkej,jen počkej................ o))))))

                                Káceč - Profil | Út 2.2.2010 20:14:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pavel68 >> Prochcanýho prostěradla :-)))

                                  pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:11:33

                                  Bandog >> Zdar mistře sumcobijče - ve snu jsem vyžehlil lehce přes dva pade o))))))

                                    Bandog - Profil | Út 2.2.2010 20:07:40

                                    zdar Paulusovci :)))

                                      pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 20:04:45

                                      Jarda Kučera >> Ahoj Jarouši.V noci jsem v klidu skoukl všechny čtyři videa a poněkud mi spadla brada.... o)))))))))

                                        Knapík - Profil | Út 2.2.2010 20:01:13

                                        Jarda Kučera >> dobrý večer a vlastně se musím i rozloučit a jít :((