Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NJarda Kučera - Profil | Út 2.2.2010 20:00:23

Pěkný večer vespolek.

    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:59:07

    Knapík >> tak i v nepřítomnosti můžeš napsat o)))

      NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:58:24

      pavel68 >> už tady jako že nejsem ... fakt

        Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:54:17

        Knapík >> dej si ještě jedno a nevyhrožuj o)))))

          NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:52:20

          picte hoši, dopíjím a jdu zas dál...

            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:50:03

            JKL >> Jako ve všem 90% je lokalizace o)))

              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:48:49

              Bláža >> Vidíš - já tehdá šel na Astru na kulábr po obědě,kolem půlnoci jsem jich platil 24 a šel domů rovně.Hospodská kroutila hlavou že to ještě neviděla,a jsem si jistej že nic nepřipsala.
              Jsem s ní tehdá kamarádil poněkud důvěrněji o)))))))))))))))))

                NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:48:42

                pavel68 >> Neboj - jsem informován. :-)) Budu se držet radši osvědčeného označení OKT. .-))) Ono se musí umět všechno - a je vcelku ganz egal co co kdo věší na hák. O tom to fakt není.

                  NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bláža >> Né každý hovado chlastalo iron do bezvědomí :-)))

                    NBláža - Profil | Út 2.2.2010 19:45:06

                    pavel68 >> Nej léta na chlast jsou dávno pryč , taky byly slušný výkony. Bylo mi taky osmnáct a huba brala do nevidím....

                    Jenže můj rekord nemůže nikdo potvrdit, nikdo nevyváznul v takovém stavu. ;o))))))))))))))

                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:44:56

                      JKL >> Ano definice jest přesná - jinak koukni do archu na Jardovo videa a ten kluk prostě opravdu umí....o)))

                        Nkubah - Profil | Út 2.2.2010 19:43:05

                        pavel68 >> to my jsme jednou zdrhali v noci v lese před policajtama, každý s zhruba 8 kouskama, to byl taky zážitek :-)))

                          NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:41:34

                          pavel68 >> Taky bys měl už vědět že "kaprař" není označení člověka lovícího cíleně kapry. To děláme občas skoro všichni. Kaprař je označení zcela jiného živočišného druhu. :-))

                            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:40:57

                            Knapík >> jo - ti dva rejpalové ví prd co máme za sebou za opravdový chlastačky o))))

                              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:40:03

                              Bláža >> A to právě Jarouš nejni - to je hlava otevřená o)))

                                NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:38:50

                                pavel68 >> ale bylo to na praseti a jen s jednou kořalkou, takže jsem k ránu usínal na pytli nehašeného vápna vlastně střízlivej, Dolní Lukavice to byla, to se nezapomíná :))

                                  NBláža - Profil | Út 2.2.2010 19:37:02

                                  pavel68 >> To jo, ale nesměj si myslet , že jsou středoprdel světa....

                                    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:35:38

                                    Knapík >> 25???

                                    Sakra jseš o jedno lepší,ale už bych to nedal ani náhodou o)))

                                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:34:16

                                      JKL >> Jarda Kučera je kaprař jako poleno a je tu vítán...

                                      Mám rád kluky,co tu svoji techniku dělají dobře a rozumí tomu,ať je to jakejkoli styl.
                                      Já nekastuju o)))

                                        NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:32:26

                                        Bláža >> pravda, 25 piv jsem sice kdysi vypil, ale dávno tomu...