Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:32:25

Bláža >> Jen je nech - někdo posiluje břišní svalstvo - jinej játra, další ledviny ... :-))))))

    NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:31:36

    Káceč >> počkej, kvapík mi říkával jarda čapek, zde jako jarohardy :)) takže to máme dva v jednom!

      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:29:58

      Knapík >> Ještě sehnat Kvapíka a bude prdel.Myšleno jako že bude sranda.Někdo by to mohl špatně pochopit :-)))

        NBláža - Profil | Út 2.2.2010 19:29:33

        Knapík >> No jestli usrkáváš , jako Pavlík , tak bych nechtěl zažít časy "ty tam"

        ;o))))))))))

          NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:29:27

          Bláža >> To bude absencí kaprařů. :-)))))

            NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:28:04

            Káceč >> Mno - fakt je že kolikrát to ani chleba nejni. :-)) Mám odzkoušeno že čím menší pekárna tím lepší zboží - teda většinou. Jen se modukci - to by byl konec. Cleba má vynikající, pečivo taky. A koláče, šátečky a škvarkové placky - to je prostě pohádka, jak od babičky. :-)

              NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:27:56

              Káceč >> ok, to by šlo... a můžeš pak mlžit .))

                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:27:08

                Knapík >> Tak si ho dám já.To bude lidí zmatenejch :-)))

                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:26:46

                  Bláža >> mno jo čéče - to jsem si ani nevšiml...

                  Přemýšlím že zruším stávající anketu a uvažuju nad novým tématem... o)))

                    NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:25:47

                    Káceč >> kdepa, mý hospodský časy už jsou ty tam, už jen usrkávám :)

                      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:25:36

                      Bláža >> Podejť by né,když Paulus tam kliknul 30x :-)))

                        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:24:46

                        Knapík >> Tobě aura a ostatním spodní čelist :-)))

                          NBláža - Profil | Út 2.2.2010 19:23:52

                          pavel68 >> Koukám , jak tato diskuse přibývá v oblíbených.....

                            NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:23:42

                            JKL >> Dneska koupit dobrej chleba je kumšt.To je fakt.

                              NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 19:23:22

                              Káceč >> to tak a spadne mi aura :)) to si nemůžu dovolit :)

                                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 19:21:44

                                Knapík >> Změň si nick na Knajpík :-)))

                                  NBláža - Profil | Út 2.2.2010 19:21:03

                                  Káceč >> Jakej lemták , mám abstinenční týden. Popravdě ani nemám chuť , asi budu nemocnej.

                                  To dělá ta zima , je tady asi 40cm a někde i více slehlého a zmrzlého sněhu, na střeše za domem mám 1,5m rampouchy , a slepice se naučily všechny nocovat v kurníku. ;o)))))))))))))))

                                    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:21:02

                                    Káceč >> A já jsem ti to říkal,kiš kiš o)))

                                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:19:58

                                      Bláža >> Taky tu na to čekám celej den hele o)))

                                      http://www.youtube.com/watch?v=TS8NvoMudy8

                                        NJKL - Profil | Út 2.2.2010 19:19:20

                                        Káceč >> Byla gulášovka - ve větším nožství, a jako příloha vynikající chlebík . Ta pekárna na Mělníce je jak za rakouska - fakz uměj. :-)