Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Knapík - Profil | Út 2.2.2010 19:18:44

Káceč >> jinak nevím, ale asi jako jedinej z vás sedím v knajpě a kalím si dvanáctečku bernadýna .)))

    Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:17:48

    Knapík >> Máš mou plnou důvěru,tak se snaž .-)))

      Bláža - Profil | Út 2.2.2010 19:17:34

      pavel68 >> Kdybych si do tebe nerejpnul , tak by mě ten večer nic nebavilo , však to znáš. ;o))))))))))

        pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:17:06

        Káceč >> Knapík byl první,koho jsem si přidal.A se mnou někdy bude o)))

          Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:16:49

          JKL >> Copak jsi měl dobrého?Mě už telecí leze krkem,tak jsem zakoupil něco syrečků :-)))

            Knapík - Profil | Út 2.2.2010 19:16:36

            Káceč >> tak to jsi poslal ale špatně, na tohle odborník vůbec nejsem .... .) jsem pouhý uživatel...

              pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:15:52

              Bláža >> to jen usrkávám lachouta rejpale o)))

                Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:15:13

                pavel68 >> Knapík neměl kámoše,tak jsem se slitoval.Ale chlastat nebude :-)))

                  Bláža - Profil | Út 2.2.2010 19:14:44

                  pavel68 >> Jsem to včera říkal , lemtáš nonstop.... ;o))))))))))))))

                    JKL - Profil | Út 2.2.2010 19:14:31

                    N´gidla , jak praví Matabelci. Česky "Jedl jsem " .... :-))

                      Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:14:11

                      Bláža >> Zdravím dva lemtáky.Tebe i kubaha :-)))

                        pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 19:13:04

                        Káceč >> Knapík>> co to tady kujete kujóni??? o)))

                        Zdarec nově příchozím - lemt

                          Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:12:59

                          Knapík >> Proto jsem to poslal odborníkovi takového formátu :-)))

                            Knapík - Profil | Út 2.2.2010 19:11:37

                            Káceč >> ale zdá se, že to na mrku

                              kubah - Profil | Út 2.2.2010 19:11:03

                              Ahoj všichni...

                                Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:10:12

                                Knapík >> To mi přišlo mejlem.Tak jsem to hodil sem,ale poslat to jde jen jako SZ.Mejla jsem už vymazal.

                                  Bláža - Profil | Út 2.2.2010 19:09:45

                                  Zdarecv lemtáci. ;o))))

                                    Knapík - Profil | Út 2.2.2010 19:07:46

                                    Káceč >> tak když to funguje jako odkaz, proč ne..., ale to máš někde asi uložený v profilu či co, že to má mrkařskou adresu...?

                                      Káceč - Profil | Út 2.2.2010 19:03:08

                                      Knapík >> Půjde to dát na MRK?Poslal bych to mouchařům :-)))

                                        Knapík - Profil | Út 2.2.2010 18:58:52

                                        Káceč >> já vím .))), jsem totiž hroznej kanec .)))