Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:58:27

Káceč >> Tak to už nemá šanci se vrátit o)))

    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:58:07

    Knapík >> Ty nemáš přítele a ani kámoše,proto se ti nic nezobrazuje.Nikdo tě nemá rád :-)))

      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:57:42

      Knapík >> Co jsem sosnu a instaloval Google Chrome místo Firefoxu mám stejnej problém a donce mi někdy blbnou i reakce.Ohnivá liška se mi ukrutně sekala,ale tohle tam fungovalo.
      Nevím,ale řekl bych že je to otázka na vrchnost o)))

        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:55:51

        pavel68 >> Vysazuje Amazonskej prales :-)))

          NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 18:53:48

          pavel68 >> teda jako přítel :)))))

            NKnapík - Profil | Út 2.2.2010 18:53:23

            pavel68 >> zdar, neukazuješ se mi jako aktivní kamarád(na monitoru), co to může bejt ?

              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:51:12

              Káceč >> To jako než posbírá všecky plastový židle po JV z celýho pralesa??? o))))

                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:49:16

                pavel68 >> Jsem zapomněl 2015....

                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:46:10

                  Káceč >> Mno tak to má za pár o)))

                    NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:39:31

                    pavel68 >> Má se vrátit 6.2.

                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:38:39

                      Káceč >> Hele za kolik to ten Petr má?Nechce se mi hledat v archu,ale už jsem poněkud nervózní o))

                        Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:30:32

                        JKL >> Ta defenestrace mi přijde neefektivní,někdo by pak musel ty sračky posbírat...vody je dost o)))

                          NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:28:31

                          pavel68 >> To je zdlouhavej způsob - víš co takovejch dovedů je? To by byla na Vltavě další přehrada.

                            Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:23:00

                            JKL >> V některých případech jsem i pro topení ve Vltavě.........

                            http://www.novinky.cz/krimi/190988-byvaly-soudce-n​agy-mel-nastoupit-do-bohnic-pozadal-ale-o-odklad.html

                              NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:19:41

                              pavel68 >> Odsrali. To jo. Ale byly v historii i světlé momenty - třeba takvej ten náš odbrej zvyk - defenestrace se to jmenuje - to by se mělo obnovit.

                                Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:17:52

                                Káceč >> jenom jednu Yeňýčku,jenom jednu o)))

                                  Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:17:16

                                  JKL >> jo - ti to tenkrát odsrali z plnou parádou.......... o)))

                                    NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:15:56

                                    Káceč >> Já jsem do práce jak lev. Zařvu, lehnu ... :-)))

                                      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:15:13

                                      pavel68 >> Kolik sobot máš v tejdnu? Jedna ti jistě nestačí :-)))