Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:15:13

pavel68 >> To je taky pravda - jenže já jsem děsně zvědavej a nedá mi to - ono konečně i těch 27 maníků na Staroměstském náměstí tenkrát vědělo jak se jmenuje ten pán co jim pozuráží palice. :-))

    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:13:59

    Káceč >> Co to kecáš za kraviny???

    Jenom každou sobotu po dírkovačce,jinak nevytáhnu paty,leda k Wongovi pro lachouty o))))

      NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:13:43

      JKL >> Práce se nebojím,ale je pravdou,že zbytečně jí nevyhledávám :-)))

        NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:12:11

        pavel68 >> Jak může psát o světlejších zítřcích někdo,kdo má furt chlastem mysl zatemněnou :-)))

          Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:11:45

          JKL >> do novin zásadně nekoukám a na seznamu rozkliknu jen to,co chci.A je to o))

            NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:11:16

            Káceč >> Práce je jak známo poslední zoufalý způsob jak si zaopatřit oběživo. :-)) Měli jsme se radši dát na politiku.

              Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:10:55

              Káceč >> to chce klid....

              lemt

                NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:09:57

                pavel68 >> No právě. Ráno kouknu do novin a a mám plamínek u pr ..e do večera. Pak kouknu na zprávy a je to nanovo. :-))

                  NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:09:05

                  JKL >> Bych chtěl znát toho debila,co vymyslel práci.Hned by byl v prdel nakopán :-)))

                    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:07:52

                    JKL >> Světlejší zítřky přece o)))

                      NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:06:13

                      pavel68 >> To je - problém je v tom CO je vidět. :-))

                        Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 18:04:54

                        JKL >> to chce klid a nebrat si to tak,už je vidět skoro do pěti...... o)))

                          NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:04:41

                          Káceč >> To víš - práce sice šlechtí člověka ale děsně huntuje tělo. :-))

                            NJKL - Profil | Út 2.2.2010 18:03:33

                            pavel68 >> Se radši ani neptej. Mic moc. Všechno je nějak na draka.

                              NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:02:10

                              JKL >> Dnes nemám ani sílu se nasrat :-)))

                                NKáceč - Profil | Út 2.2.2010 18:01:32

                                sadraj >> Bolej mě svaly,o kterých jsem neměl tušení,že existujou :-)))

                                  NJKL - Profil | Út 2.2.2010 17:59:03

                                  Káceč >> Vítej do klubu. Tohle mám taky - my odborníci tomu říkáme žumpoidní syndrom. Buď jsem vyčerpanej - anebo nasranej. :-))

                                    Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 17:58:31

                                    JKL >> nazdar Juro - máme se?

                                      Npavel68 - Profil | Út 2.2.2010 17:58:08

                                      Káceč >> tak to budeš brzy mimo provoz o)))

                                        Nsadraj - Profil | Út 2.2.2010 17:55:55

                                        Káceč >> Mlask a mlask abyss to měl na obě půlky
                                        A klachoutovi se ve m hadičku na vzduchování akvarka pak si budeš moc t i lehnout a zavřít si hadičku tim šoupátkem jak je na kapačce a pohodička vleže