Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Út 2.2.2010 17:54:49

JKL >> Na traktor seru,bo bych pak mohl odjet až v dubnu :-)))

    Káceč - Profil | Út 2.2.2010 17:54:07

    pavel68 >> Komunisti,smrt a práce mi můžou dneska akorát tak políbit prdel.Jsem vyčerpán.Ani lachouta v rukou neudržím,piju brčkem :-)))

      JKL - Profil | Út 2.2.2010 17:53:58

      Dobrého večera vinšuju.

        pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 17:46:34

        Káceč >> Už máš odtaháno?

          mpmaik - Profil | Út 2.2.2010 16:21:13

          pavel68 >> Neboj já se nepřetrhnu za ty prachy . :-))) Chtěj udělat 4 práce za jeden plat . To se nedám ....

            pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 16:19:33

            mpmaik >> tak hlavně pomalu a s rozmyslem o))

              mpmaik - Profil | Út 2.2.2010 16:17:25

              pavel68 >> Jo jo , tak si užívej dokud máš volno , já jdu zas něco dělat :-)))

                pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 15:49:21

                mpmaik >> Pravidelně to bejvá tak,že během prvního tejdne na prvním kšeftu v roce zavolá tak pět lidí o)))

                Minulou sezónu jsem se od konce Září už nedostal k vodě vůbec,makalo se durch.To pak bejvám tak zblblej že budím mladýho v sobotu do školy o)))

                  mpmaik - Profil | Út 2.2.2010 15:43:20

                  pavel68 >> To je normál u takových prací co děláš ty . A až bude teploučko na ryby, tak se na ně pro změnu nedostaneš kolik budeš mít práce :-)))

                    pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 15:40:25

                    mpmaik >> jo to víš ty seš tam o dost vejš....už bych taky vypadl na stavbu,vercajk už jsem několikrát přerovnal,všechny modračky vypral...
                    Ale tradičně v Lednu se dloubu v nose a koukám z okna o))

                      mpmaik - Profil | Út 2.2.2010 15:35:33

                      pavel68 >> Jak pro koho brý den :-(( musím makat tak není brý .... a tady mrzne a navíc se zatáhlo a už to zase začíná padat :-(((

                        pavel68 - Profil | Út 2.2.2010 15:28:12

                        Brý den - tady je obleva jaxsviňa a pěkně to odtává o)))

                          mpmaik - Profil | Út 2.2.2010 15:27:35

                          Káceč >> Nevím na co si stěžuješ , vždyť to není zas tak hrozný :-))) Tohle píšou o počasí v lednu :

                          Ledových dnů, tedy takových, kdy se dokonce odpolední teplota trvale drží pod bodem mrazu, bylo v lednu v Karlových Varech 31

                          To docela jde nééééééééé :-))))))

                            Denny - Profil | Út 2.2.2010 14:39:57

                            Pratele,nevim,jak dlouho budu na spojeni,vypadla nam elektrika a jedu jen na baterii v pocitaci.Snad to daji brzy do kupy,tedy pokud driv nezmrzneme :-)

                              JKL - Profil | Út 2.2.2010 13:21:28

                              Káceč >> Myslíš že bys to Krystalem neprojel? Napřed třeba sóĺo, a pozadu. Dělali jsme tak kdysi cesty ke chlívům - když bylo naváto. Blbé je že pokud leží prašan je to za chvíli zpátky.

                                JKL - Profil | Út 2.2.2010 13:19:23

                                sadraj >> Nepovídej - já myslel že plyn a elektrika se jen tak rozdávaj. :-))

                                  sadraj - Profil | Út 2.2.2010 12:40:17

                                  JKL >> to jo ale nic nejni zadarmo

                                    Káceč - Profil | Út 2.2.2010 12:36:57

                                    JKL >> Sněhu moc není,ale jak furt fouká vítr,tak je místama okolo metru.A jak na potvoru přesně tam,kudy se jezdí traktorem.

                                      JKL - Profil | Út 2.2.2010 12:31:08

                                      Káceč >> Radosti zemědělství - co naděláš. Kolik tam u tebe leží sněhu?

                                        Káceč - Profil | Út 2.2.2010 11:58:50

                                        Zima zasraná.Musím se proházet k balíkům sena,bo se tam trakorem nedostanu.Pak je koněm na smyku odvozit.Jinak zdravím....