Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:21:58

pavel68 >>

    Denny - Profil | Po 1.2.2010 17:21:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bandog >> tohle je takova standartni velikost.

      pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:19:28

      a 147........ o)))

        pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:17:50

        Bandog >> dobře víš že první komu bych volal při dvojce+ jsi ty o)))

        Dostal jsem jenom dvě mrňata a ke všemu během chvíle po sobě o)))

        75

          Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:17:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          222 :-))

            Denny - Profil | Po 1.2.2010 17:15:00

            Bandog >> loni jsme toho moc nenachytali,tedy je to relativni.Zadne mimoradne ulovky.Toulali jsme se pul roku po statech a tak to take vypadalo.Takze jestli mame kazdy nachytano 200 ryb,tak je to hodne.Pokud se nepletu,tak nejvetsi kapr kolem 80tky a jinak dravci prumernych velikosti,oravdu zadna ryba,ktere by stala za nejake obdivovani.Ale videli jsme spoustu nadhernych vod :-)

              Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:14:37

              Denny >> maš najaky chyceny/foceny?

                Denny - Profil | Po 1.2.2010 17:10:59

                Bandog >> jo sumcu je tay spousta,nekolik druhu,ale evropskych rozmeru nedosahuji.Jsou to nenazrany potvory,ktery sezerou na co prijdou :-)

                  Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:10:49

                  pavel68 >> jj serem na to,jde spominat na lonske ulovky,co vy nato?hodte fota o)))

                  paulus neže tam daš tu dvojku+

                    pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:07:37

                    Kašlete na to kluci - jsou lidi a pak je ten zbytek...........

                      Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:05:44

                      Denny >> z lidi jsem vylečen,něco podobnyho jsem zažil na vlastni kůži dal jsem posledni,už nikdy vice :(( koupim,pomůžu dle sveho uvaženi ale už nepučuji nikomu.

                      mate tam sumejše?asi jiny než tady,vid??

                        Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:58:23

                        Bandog >> priteli,to znam velmi dobre.Sami jsme se tady parkrat ocitli v situaci,ze jsme na tom byli opravdu hodne blbe.Kdyz ztratis praci,tak se penize rozutecou ani nevis jak.Jednou jsme prodali i nase auto,aby jsme pomohli Cechum,kteri byli uplne na dne,ani se neptej,jak to nakonec dopadlo.Nekdy clovek premysli o tom,jestli jsou lidi soudni.

                          Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:55:31

                          pavel68 >> ja,co se monofilu tyka,tak pouzivam pouze a vyhradne to,co jsem ti jednou poslal na mail,zatim jsem nic lepsiho nenasel a muzu rict,ze jsem tech vlascu tady za tech vic jak 10 let vyzkousel opravdu hodne.Snur je cela skala a je jen na cloveku co si vybere,ja kdyz jsem koupil prvni Powerku,tak jsem z ni byl tak unesenej,ze dneska ji vsude chvalim a opravdu po mych zkusenostech je to pro me naprosta jednicka.

                            Bandog - Profil | Po 1.2.2010 16:55:09

                            Denny >> to znam když přideš k něčemu a neni laska-lowe :(( včera jsem dostal nabidku na pěkny auto,ale mi schazi 60 papiru a taky nevim kde je vzit,kord tedka po svatcich,do malyho jsem investoval hafo s tim ohněm jsem vůbec nepočital :((

                              pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:50:59

                              Denny >> To nepochybně pořiď - ta se neztratí...

                              Mám na vláčáku "Kruťasovi" Whiplash crystal v průměru 0,12 a zatím nemůžu říct nic špatnýho.Na druhý cívce mám nějakou saturnu z návinu 0,18 a přemýšlím že ji dám i na feeder.Knapík ji pochvaloval když jsem mu to ukázal a ve finále vyjde nastejno,jako origo Awa-shima feeder 0,18 co tam je teď.
                              A ta mne nepřesvědčila když se se mnou pár domorodejch prasečkinů odmítlo bavit.

                                Bandog - Profil | Po 1.2.2010 16:50:44

                                Denny >> penn milenium floa cat v akci o))))

                                  Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:49:29

                                  Bandog >> my meli smulu pred par lety.Narazili jsme na prodejce,ktery asi po dvaceti letech koncil a delal totalni vyprodej vseho,co mel na obchode.Bohuzel v te dobe jsme byli po stehovani a nebylo moc penez,ale i tak jsme nakoupili nejake snury,ktere staly opravdu nepatrny zlomek puvodni ceny.Zhruba pul kilovou spulku za 20 dolcu,mit v te dobe penize k dispozici,tak jsem ten kramek koupil celej :-)

                                    Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:46:01

                                    Bandog >> prave,je draha,myslim,ze tady ji poridim podstatne lacineji,kdyz koupim velkou spulku,vydrzi nam to na par sezon.

                                      Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:44:37

                                      Vite,ze ja vlastne ani nemam prut na sumce? Tedy na chytani ze brehu,na lod by se urcite neco naslo :-))))))

                                        Bandog - Profil | Po 1.2.2010 16:43:24

                                        Denny >> je dobra,ale myslim že zbytečně draha tady se prodava 13kč/metr ja ji mněl za 11kč/metr za cely navin na multak 3.300,-kaček :((