- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tre Kronor - split of feeders
Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:17:50
Bandog >> dobře víš že první komu bych volal při dvojce+ jsi ty o)))
Dostal jsem jenom dvě mrňata a ke všemu během chvíle po sobě o)))
75
Dostal jsem jenom dvě mrňata a ke všemu během chvíle po sobě o)))
75
Denny - Profil | Po 1.2.2010 17:15:00
Bandog >> loni jsme toho moc nenachytali,tedy je to relativni.Zadne mimoradne ulovky.Toulali jsme se pul roku po statech a tak to take vypadalo.Takze jestli mame kazdy nachytano 200 ryb,tak je to hodne.Pokud se nepletu,tak nejvetsi kapr kolem 80tky a jinak dravci prumernych velikosti,oravdu zadna ryba,ktere by stala za nejake obdivovani.Ale videli jsme spoustu nadhernych vod :-)
Denny - Profil | Po 1.2.2010 17:10:59
Bandog >> jo sumcu je tay spousta,nekolik druhu,ale evropskych rozmeru nedosahuji.Jsou to nenazrany potvory,ktery sezerou na co prijdou :-)
Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:10:49
pavel68 >> jj serem na to,jde spominat na lonske ulovky,co vy nato?hodte fota o)))
paulus neže tam daš tu dvojku+
paulus neže tam daš tu dvojku+
pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:07:37
Kašlete na to kluci - jsou lidi a pak je ten zbytek...........
Bandog - Profil | Po 1.2.2010 17:05:44
Denny >> z lidi jsem vylečen,něco podobnyho jsem zažil na vlastni kůži dal jsem posledni,už nikdy vice :(( koupim,pomůžu dle sveho uvaženi ale už nepučuji nikomu.
mate tam sumejše?asi jiny než tady,vid??
mate tam sumejše?asi jiny než tady,vid??
Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:58:23
Bandog >> priteli,to znam velmi dobre.Sami jsme se tady parkrat ocitli v situaci,ze jsme na tom byli opravdu hodne blbe.Kdyz ztratis praci,tak se penize rozutecou ani nevis jak.Jednou jsme prodali i nase auto,aby jsme pomohli Cechum,kteri byli uplne na dne,ani se neptej,jak to nakonec dopadlo.Nekdy clovek premysli o tom,jestli jsou lidi soudni.
Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:55:31
pavel68 >> ja,co se monofilu tyka,tak pouzivam pouze a vyhradne to,co jsem ti jednou poslal na mail,zatim jsem nic lepsiho nenasel a muzu rict,ze jsem tech vlascu tady za tech vic jak 10 let vyzkousel opravdu hodne.Snur je cela skala a je jen na cloveku co si vybere,ja kdyz jsem koupil prvni Powerku,tak jsem z ni byl tak unesenej,ze dneska ji vsude chvalim a opravdu po mych zkusenostech je to pro me naprosta jednicka.
Bandog - Profil | Po 1.2.2010 16:55:09
Denny >> to znam když přideš k něčemu a neni laska-lowe :(( včera jsem dostal nabidku na pěkny auto,ale mi schazi 60 papiru a taky nevim kde je vzit,kord tedka po svatcich,do malyho jsem investoval hafo s tim ohněm jsem vůbec nepočital :((
pavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:50:59
Denny >> To nepochybně pořiď - ta se neztratí...
Mám na vláčáku "Kruťasovi" Whiplash crystal v průměru 0,12 a zatím nemůžu říct nic špatnýho.Na druhý cívce mám nějakou saturnu z návinu 0,18 a přemýšlím že ji dám i na feeder.Knapík ji pochvaloval když jsem mu to ukázal a ve finále vyjde nastejno,jako origo Awa-shima feeder 0,18 co tam je teď.
A ta mne nepřesvědčila když se se mnou pár domorodejch prasečkinů odmítlo bavit.
Mám na vláčáku "Kruťasovi" Whiplash crystal v průměru 0,12 a zatím nemůžu říct nic špatnýho.Na druhý cívce mám nějakou saturnu z návinu 0,18 a přemýšlím že ji dám i na feeder.Knapík ji pochvaloval když jsem mu to ukázal a ve finále vyjde nastejno,jako origo Awa-shima feeder 0,18 co tam je teď.
A ta mne nepřesvědčila když se se mnou pár domorodejch prasečkinů odmítlo bavit.
Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:49:29
Bandog >> my meli smulu pred par lety.Narazili jsme na prodejce,ktery asi po dvaceti letech koncil a delal totalni vyprodej vseho,co mel na obchode.Bohuzel v te dobe jsme byli po stehovani a nebylo moc penez,ale i tak jsme nakoupili nejake snury,ktere staly opravdu nepatrny zlomek puvodni ceny.Zhruba pul kilovou spulku za 20 dolcu,mit v te dobe penize k dispozici,tak jsem ten kramek koupil celej :-)
Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:46:01
Bandog >> prave,je draha,myslim,ze tady ji poridim podstatne lacineji,kdyz koupim velkou spulku,vydrzi nam to na par sezon.
Denny - Profil | Po 1.2.2010 16:44:37
Vite,ze ja vlastne ani nemam prut na sumce? Tedy na chytani ze brehu,na lod by se urcite neco naslo :-))))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářský retro bazar.16777
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15214
NPlzeňské jádro37319
NORLÍK - volná diskuse240486
NSpolek pozůstalých GFC110360
NDaruji věci na ryby ...863
NRadnice - obecný drbník196438
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...
















