Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:42:25

pavel68 >> mame ji poslano domu ,no nevim presne,ale tak 3 kilometry :-))) Jitka na nic jineho nechyta a ja ji take strasne rad pouzivam.Ale vetsinou mame slabsi prumery,asi si budu muset na sumaky jeste neco take poridit,tady jsou ty ceny prece jen trosku jinde.

    Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:40:48

    Bandog >> Vyfoť mu ten kumbál celej,ať si udělá představu co jsi za blázna o)))))))))))

      NBandog - Profil | Po 1.2.2010 16:39:24

      Denny >> tu Power Pro znam tu koupim i tady,ted ji mněli na vystvě,jestli pudu do Brna tak si vemu tu na 170kg na navazce

        Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:39:14

        Denny >> PowerPro je drahá jaxviňa - viděl jsem...

        ale asi je to nejkvalitnější pletenka,co se vůbec vyrábí o))

          NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:36:34

          Bandog >> snuru od Pennu jsem nikdy nemel ani v ruce,nejak jsem ji nepotreboval :-))) Ale co jsem cetl,tak si ji docela lidi chvali.

            NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:35:02

            pavel68 >> musis si vybrat,Cabelas nepatri mezi nejlevnejsi,ale jsou tady prodejci,kde se da koupit za velmi priznivou cenu.Bohuzel,treba u te Powerpro,je to problem,ty silnejsi snury jsou opravdu dost drahe,samozdrejme zalezi na tom,v jakem navinu ji clovek kupuje,tady jsou jejich stranky s tabulkou.
            http://www.powerpro.com/publish/content/global_fis​h/en/us/powerpro/about/ez_spool.html

              NBandog - Profil | Po 1.2.2010 16:32:34

              Denny >> ja ji znam,mam ji a chtěl jsem to pro kluka ktery začina se slizounama a at ma pořadnou šnuru,nebo většinou přide zelenačum pořadnej haldegron :-)))

              na spodnim tuflaina 91kg a na vrchnim penn 120kg

                Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:26:54

                Denny >> Není na Cabelasu levnější???

                tuhle jsem tam očumoval nějaký dejcháče,takže jsem si jí asi všiml...
                Ale vyhovující /cenově samozřejmě/ jsem našel na Kodiak...sice boty k nim co jsou tam nejlevnější vypadají docela fórově,ale zase bych se vešel do 120 dolců i s pěkným batůžkem o))

                  NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:25:49

                  Bandog >> Petrovi jsem na doporuceni amiku poslal snuru,ktera se sice pouziva na morske chytani,ale tvrdi,ze je kvalitnejsi jak tuf-line,poslal jsem mu na 60kg.JInak znam jeste jednuktera dle meho je spicka,ale je draha.Ta se myslim v te sile co je tady ani v Cechach neprodava,je to Power Pro

                    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 16:23:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    pavel68 >> ja su s vesnice a v hnoji jsem se rypal od mala,hnojačky :o)))

                    jinak koupu o sto6,klido na mateřskou,ale nechtěl bych to ani nahodou :((

                      NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:21:59

                      pavel68 >> no a ted bude Bandog studovat dve hodiny tuf-linku :-)))

                        Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:19:16

                        Denny >> Asi zase za trest maluje celej barák po posledním sudu,je to děsnej podpantofel o))))))))

                          NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:18:19

                          Bandog >> treba tohle,ale tech odkazu ti klidne poslu celou radu.
                          http://www.shoplonglines.com/by-brand-tufline.html​?gclid=COr6pN630Z8CFaAO5QodeiqUkw

                            Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 16:18:08

                            Bandog >> to seš teda frajer,já mladýho přebalil leda počůranýho - jakmile tak bylo koko,kopla mě pumpa a musela nastoupit bytná o)))))

                              NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:16:58

                              Bandog >> to je to nejmensi,loni jsem kupoval asi tri pro lidi do Cech,chvilku vydrz,najdu to.

                                NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:15:46

                                pavel68 >> kde je Kacec? Nazapadal? Nejak to tady vazne,asi lidi nebavi bavit se porad o chlastu :-))))

                                  NBandog - Profil | Po 1.2.2010 16:14:11

                                  Denny >> hoj chlape,mam na tebe prosbu,najdi mi u vas odkaz na šnuru Tuflaine 91kg ja su anti na pc :((

                                  jj je cela bez sebe když vidi kačeny v postylce :))))

                                    NDenny - Profil | Po 1.2.2010 16:13:10

                                    pavel68 >> moc ho nenavadej,nebo na dalsi fotce bude mit misto dudliku splavek :-)

                                      NBandog - Profil | Po 1.2.2010 16:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pavel68 >> misto plyšaku civky,splavky,kačeny ale ti povim přes všechny trable je to uplně jiny tedka a veselejši o))))

                                      prdel ma ready :o))))