Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:36:54

Bandog >> ja bych ho taky kousnul,at vi jaky to je :-))))

    NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:36:09

    pavel68 >> na feeder to musel byt docela rachot.

      NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:35:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      pavel68 >> kua ty se bojiš??? tak možna ty tvoji....:o))))

      tenhle žlutas mne z jara kousnul pěkne :((

        NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:35:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bandog >> tech vysokejch kapru je tady dost malo,ale najdou se opravdu pekne ryby,bohuzel pres metr chyceneho kapra nemam,chybeji me 2 cm :-) Ale je to vsechno z rek nebo jezer,zadna slechtena prasatka :-)

          Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:33:35

          Bandog >> Kapra mám nej 67,5 na feeder o)))

            NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:33:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Bandog >>

              NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:30:10

              Bandog >> kapr je tady snad v kazde louzi,nema a ni miru ani neni stanoven pocet,kolik si jich muzes vzit,Jsou to ale naramni bojovnici,proste divoka forma a padesatka uz dela rotyku,ze si clovek mysli,ze tahne trofejni rybu :-)

                NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:28:28

                kubah >> ono,kdyz z toho jednou vypadnes a zacnes makat,cuchnes k penezum,tezko se do toho clovek dostava zpatky,ver me.Byl jsem na to uplne stejne.

                  NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:28:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Denny >> o kaprech jsem četl že tam jich mate spoustu a pořadnych

                    NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:26:25

                    Bandog >> krasny zvirata,ja mam nejvetsiho jen 172 :-(

                      Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:26:21

                      kubah >> Tak blbej abys to udělal nejsi,tomu nevěřím..........

                        Nkubah - Profil | Po 1.2.2010 17:26:02

                        Denny >> časem bych chtěl školu, ale na strojárnu...
                        Možná pošlu už přihlášku na září, uvidím...

                          NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:25:49

                          kubah >> sakra,makat se da i pri skole,je to narocny,ale da se to,ver me.

                            Npavel68 - Profil | Po 1.2.2010 17:25:48

                            Bandog >> tak toho už bych se na férovku bál.............. o)))))))))))))))

                              NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:24:50

                              kubah >> blazne,budes litovat!!!

                                Nkubah - Profil | Po 1.2.2010 17:24:14

                                Denny >> jo :-((

                                  NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:23:44

                                  kubah >> pockej,jako ze kasles na skolu?

                                    NBandog - Profil | Po 1.2.2010 17:23:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    pavel68 >> 231 neskutočny prase :-))

                                      NDenny - Profil | Po 1.2.2010 17:23:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bandog >> a takovych se tady nachyta stovky,je to mor.

                                        Nkubah - Profil | Po 1.2.2010 17:22:19

                                        Nazdar
                                        Tak jsem se rozhodl, od pondělí jdu dělat. Prostě pokud po mně chtějí biologii, tak mi oceli nebo karbidy jsou k prdu :-((