Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:56:27

pavel68 >> no to já vím ,že je plná krásných kaprů a souhlasím o tom ,že je to o tom je najít .Já sám jsem spíše na přívlač a muškařinu ,ale mam kamarády kapraře ( a nejsou to žádná béčka)A i když o kaprech přes 80 vědí je problém je chytit .A takovej ocásek z Mokrouš no nevím .

    NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:56:20

    Pratele,jsem tu s vami rad,ale musim se trosku vyspat pred sichtou,tak preji vsem krasnou dobrou noc.

      Nkajda - Profil | So 30.1.2010 21:55:13

      Louda >> No a poucil ses aspon neco?

        NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:54:58

        Denny >> to si děláš prdel ne ? tak tam zítra zajeď -)))

          NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:54:09

          kajda >> já byl včera samej kaprař

            NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:53:36

            Louda >> ja se priznam,ze jsem tam take nebyl :-)

              Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:53:05

              Kotalík >> Berounka je plná krásnejch kaprů - jenom je najít o)))

                NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:53:01

                Nepojede te někdo zítra na dírky??

                  Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:51:50

                  Káceč >> Hele pokud si pamatuju poslední flaška jde za tebou,tak nemachruj o)))))))))))))))

                    Nkajda - Profil | So 30.1.2010 21:51:49

                    Louda >> To vis ze nebyl!!!...a ty jooo?

                      NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:50:40

                      pavel68 >> a co jako ?? žádnou 80 tam nevidím :)

                        NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:49:48

                        kajda >> byl jsi v Praze na FF ?

                          NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:49:26

                          Bandog >> ale to jo,rybarka telem i dusi,nemenil bych ani za nic :-)))

                            NKáceč - Profil | So 30.1.2010 21:48:43

                            pavel68 >> No tak sis naběhl :-))))))))))))))))))http://www.youtube.com/watch?v=0oqU0NModSQ

                              NBandog - Profil | So 30.1.2010 21:48:27

                              Denny >> bud rad,že maš tak hodnou žienku :-)))))

                                Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:47:34

                                Kotalík >> Klikni mi na (R) vedle nicku a klikni mi na fotky v ML.Pak řeš něco o "vysezení".....

                                vážně.....

                                  NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:46:59

                                  Káceč >> o to taky z tech mladejch po nic,aspon ze zacatku,nikdo nevyzaduje :-))
                                  My jsme nebyli jini,aspon ja si nepamatuju ande,kde bych se holky ptal,jak je na tom s varenim :-))))

                                    NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:45:51

                                    Louda >> No to je pravda .Ale zase bez oběda to taky nebylo ono.

                                      NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:45:47

                                      Káceč >> to ani ty starý pokud chceš aby to jídlo za něco stálo musíš si uvařit sám

                                        Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:45:20

                                        Tak hoši - blíží se pěkný,ale extra pěkný číslo.....

                                        Kdopak si naběhne???? o)))))))