Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NBandog - Profil | So 30.1.2010 22:04:21

Kotalík >> tak ho pozdravuj až tam budeš :))

    Nkajda - Profil | So 30.1.2010 22:04:06

    Louda >> jejda tos mi pomohl.....a muzes rict f kterem kramu???????

      NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:03:48

      pavel68 >> No leze to do pen z co ?

        NBandog - Profil | So 30.1.2010 22:03:22

        pavel68 >> ty cucaku na čelo? :-)))

          NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:03:15

          Bandog >> no to je snad jediná ryba kterou jsem ještě nechytnul :)) (samozřejmě kecám )

            Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:02:37

            Kotalík >> Já už pojedu do prdele,musím šetřit a basta o)))

              NBandog - Profil | So 30.1.2010 22:01:57

              Kotalík >> u Vaška je fajn,vyskoušej rusaky jeseterovi :-)))))

                NLouda - Profil | So 30.1.2010 22:01:53

                kajda >> f krámu -)))

                  NBláža - Profil | So 30.1.2010 22:01:40

                  Chvíli se ztratím , a je to tady jako na drbárně .....

                  ;o))))))))))

                    Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:01:27

                    Denny >> Jituli pusu na čelo a nepouštěj se do žádnejch větších akcí.... o))))))))))

                      Nkajda - Profil | So 30.1.2010 22:00:49

                      Louda >> Kde kupujes Nucleary za tyhle prachy? ja tam snad dojedu...

                        NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:00:26

                        pavel68 >> já jedu zítra k Rampichovi .Kamarád mě tam konečně vytáhne .

                          Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:00:00

                          Louda >> hele u mne se píše normálně "kurvy"....

                          Chceš trestnou kořku vydro přeukrutná? o)))

                            NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:59:10

                            Denny >> hajzl jeden přijdeš o hodně -)))

                              NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:58:42

                              pavel68 >> fakt jsu na kute,bych byl v noci jak matoha,nebo jak ty po dirkovacce :-)

                                Nkajda - Profil | So 30.1.2010 21:58:24

                                Denny >> Tak pekne sny a pozdrav Jitus.......

                                  Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:58:09

                                  Kotalík >> Vona v těch Mokrouších je ocásků celá parta....

                                    NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:57:55

                                    kajda >> jo že jsou to kurwy předražený u jednoho nejmenovanýho stánku jsem koukal na háčky N500 za 80 a tady je kupuji za 70 +10% slevu

                                      NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:57:00

                                      Louda >> vcera jsem propustil pilota,kradl me benzin :-))))

                                        Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:56:47

                                        Denny >> A co bychom tam dělali?Stejně nám tam žádná nedá a ke všemu tam blbě hrajou o))))