Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:45:01

Bandog >> mas pravdu,driv jsme nakupovali jako blazni,spis vic Jitka nez ja,ja jenom smutne koukal a ona se vracela pro to co jsem ocumoval a davala to do kosiku :-))Jsme tak trosku ujety na ty woby,hlavne na sumce a to se do Itosky vubec nechystam :-)))

    NKáceč - Profil | So 30.1.2010 21:44:34

    Denny >> Na mladý holky seru,bo neuměj vařit :-)))

      Nkajda - Profil | So 30.1.2010 21:44:17

      Denny >> No nazdar ..porad tady preci.....pekna diskuze:o)))

        NBandog - Profil | So 30.1.2010 21:43:47

        Kotalík >> to se někdy stava,ale s tim panem to je bězna věc tak Bacha na Pavluse!!!!!

          NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:43:32

          pavel68 >> Ty vole z Berounky jo ? To je hajzlík ,On je to prý vychcanej taxíkář.Že prý každýmu napovídá nesmysli .Tak nevím . Na druhou stranu na Berounce se musí ryba vysedět ,tak pochybuju ,že jich nachytal mraky.A tu kořku si dáme ,to se neboj :) .Mam sice moc práce ,ale snad nikdy jo :))

            Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:43:12

            Bandog >> Ale já tě neprásknu,neboj se Lubo.Jako hrob o)))))))))))))))

              NKáceč - Profil | So 30.1.2010 21:42:59

              Louda >> Hlavně nesměj strkat rypák do mrazáku :-)))

                NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:42:39

                kajda >> nazdar,kde se couras?

                  NBandog - Profil | So 30.1.2010 21:42:25

                  Denny >> u vas je to o jinom,občas nechapu když vidim co jsi kluci obj.spoza louže :((

                    NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:42:05

                    Káceč >> no kdyby ti to servirovala z mrazaku pekna mlada holka k pocitaci,urcite by js se nezlobil,ja vim,ze by nesmela ochutnavat,sam mas malo :-))))))

                      Nkajda - Profil | So 30.1.2010 21:41:51

                      Preji pekny pozdni sobotni vecer bando................

                        NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:41:23

                        Kotalík >> ticho léčí -)))

                          NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:40:36

                          Kotalík >> ted mas vyhodu,ze se muzes vymlouvat,ze jsi musel prohazovat cestu lopatou :-)

                            NLouda - Profil | So 30.1.2010 21:39:59

                            Káceč >> tak líbání na řiť se ti líbí jo ? a ještě od mladých děvčat no toto -)))

                              NBandog - Profil | So 30.1.2010 21:39:38

                              pavel68 >> ty kecko :))))))))))) (((((((((((:

                                Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:39:28

                                Káceč >> lemt o)))

                                  NKotalík - Profil | So 30.1.2010 21:39:13

                                  Bandog >> díky za varování ,ale zrovna se probírám po jednom maratonu .Přišel jsem ze šichty o 12 hodin déle .Nemluví se mnou ani dveře od hajzlíku .

                                    NDenny - Profil | So 30.1.2010 21:39:06

                                    Bandog >> no na sumaky toho mam asi tak,no dost :-))) Fakt nevim,ale par set kousku by se naslo :-)))))

                                      Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 21:38:37

                                      Bandog >> hlavně mi neukazuj šprcgumy,jako minule...

                                      O tom,že si je necháváš vyrábět v Itošce na míru bo tak malý se v Evropě nedělají taktně pomlčím.

                                      Jsem totiž kamarád o)))))))

                                        NKáceč - Profil | So 30.1.2010 21:37:33

                                        Denny >> Jsem ve věku,kdy mi mladý holky můžou políbit prdel.Plnej mrazák je jistota.Nezklamu já jeho a ani on mne :-)))